Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Автомобільний ресторан у Львові
Автор Повідомлення
Kinder Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: May 2008

Фольцваген Пасат
Повідомлення: #1
10-05-2008 11:00 Автомобільний ресторан у Львові

Доброго дня шановні колеги!
Називаюся Юрко, представляю Львівський Фольцваген клуб.
Предмет розмови...
Працюю в ресторанному бізнесі. Представляю мережу тематичних ресторанів. В мережі наших ресторанів є "Криівка", "Мазох" кафе "Трамвай", але це тільки початок. В нас мережа різнотематичних ресторанів і кафе.
Моя ідея нашим власникам запропонувати ресторан АВТО тематики. Для цього хочу заручитися підтримкою усіх клубів Львова. Наш клуб мабуть як і Ваш не маю чітко визначеного місця для проведення часу, зустрічей, святкувань саме в руслі "АВТО". Ми всі десь кучкуємося де попало.
Отже, щоб "пропхати" відкриття "АВТО" ресторану потрібна Ваша підтримка.
Цікавить Ваша думка чи потрібен такий ресторан у Львові?
На мою думку такий ресторан має мати місце у Львові де ми усіма клубами будемо зустрічатися, а також цей заклад може залучати попутчиків та інших зацікавлених осіб.
Також на мою думку цей заклад має бути на околиці Львова біля дороги, щоб його було добре видно, щоб був паркінг машин на сто, гарний фасад в стилі вмонтованих машин, екстер_єр також з атрибутикою машинною, гарна шустра обстанівка, гарний персонал, плазми з демонстрацією гонок чи формули 1, накрутити можна багато ідей (ваші ідеї стосовно такої теми приймаються).
Можна придумати любе і кольорове, головне, щоб багато однродумців було, а не тільки я сам і не тільки наш Фольцваген клуб, тоді може в нас реально щось вийде.
Дякую за увагу і вітання від нашого клубу.
Шукати всі повідомлення учасника
Ксенька Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 73
Приєднався: May 2008

Skoda Octavia 20V Turbo
Повідомлення: #2
10-05-2008 11:32  

Гарна їдея Respect
Краще дійсно буде на околиці Львова- більш доступно для всіхSmile

Чому на нас навішують ярлики, коли нам ціни нема?
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #3
10-05-2008 15:51  

А як ми можем повпливати? В чому ідея?

Як я зрозумів ти хочеш переконати власників ресторанів побудувати ще один? Ідея хороша - але яке вона має відношення до автоклубів? На одних автоклубах заклад себе не окупить - я вважаю що не наша це справа робити такого родув пропозиції. Не думаю що варто рипатись більше ніж пропозиція ідеї відповідним бізнесменам.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Kinder Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: May 2008

Фольцваген Пасат
Повідомлення: #4
10-05-2008 16:20  

StE@LtH :А як ми можем повпливати? В чому ідея?

Як я зрозумів ти хочеш переконати власників ресторанів побудувати ще один? Ідея хороша - але яке вона має відношення до автоклубів? На одних автоклубах заклад себе не окупить - я вважаю що не наша це справа робити такого родув пропозиції. Не думаю що варто рипатись більше ніж пропозиція ідеї відповідним бізнесменам.

Повпливати тільки одним. Якщо нашим клубам не байдуже чи буде саме АВТОмобільної тематики заклад чи не буде то і Ви і ми можемо висловити своє бажання з цього приводу та ідеї. Після того я зможу предствавити керівництву зацікавленість людей стосовно саме АВТО концепту закладу. Заклади будуть відкриватися по любому, але предмет розмови в цій темі - хочу мпонукати керівництво відкрити заклад в якому ми усі мали б місце і зацікавленість.
Стосовно окупання бізнесу тут не йдеться, над цим питанням попрацюють наші маркетологи, але без нашої зацікавленості маркетологи явно сухо прорахують автопотік повз заклад.
Шукати всі повідомлення учасника
DIG Немає
Писатель
***

Повідомлень: 369
Приєднався: Oct 2007

SKODA A5
Повідомлення: #5
10-05-2008 20:09  

Ідея хороша,але одне прохання щоб там була відповідна стоянка для авто
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #6
10-05-2008 20:43  

Розжевали эту тему уже на форуме ЛТК. Идея очень неплохая! Главное что было достаточно места как в середине кафе, так и на паркове!

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #7
10-05-2008 22:45 Re: Автомобільний ресторан у Львові

Kinder :Доброго дня шановні колеги!
Називаюся Юрко, представляю Львівський Фольцваген клуб.
Предмет розмови...
Працюю в ресторанному бізнесі. Представляю мережу тематичних ресторанів. В мережі наших ресторанів є "Криівка", "Мазох" кафе "Трамвай", але це тільки початок. В нас мережа різнотематичних ресторанів і кафе.
Моя ідея нашим власникам запропонувати ресторан АВТО тематики.
Ідея, мабуть, хороша. У вашій мережі ресторанів є ще один Юрко. От у кого, а у нього на ці справи "нюх" колосальний. Думаю, якщо ця ідея має шанс вижити, то він це відчує!

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
RostGlukhivskyj Немає
Ученик
*

Повідомлень: 48
Приєднався: May 2007
Львів
08
Повідомлення: #8
11-05-2008 20:56  

Кафе "Трамвай", кажеш? Курить

Ідея дуже хороша.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #9
12-05-2008 15:05  

Kinder :
StE@LtH :А як ми можем повпливати? В чому ідея?

Як я зрозумів ти хочеш переконати власників ресторанів побудувати ще один? Ідея хороша - але яке вона має відношення до автоклубів? На одних автоклубах заклад себе не окупить - я вважаю що не наша це справа робити такого родув пропозиції. Не думаю що варто рипатись більше ніж пропозиція ідеї відповідним бізнесменам.

Повпливати тільки одним. Якщо нашим клубам не байдуже чи буде саме АВТОмобільної тематики заклад чи не буде то і Ви і ми можемо висловити своє бажання з цього приводу та ідеї. Після того я зможу предствавити керівництву зацікавленість людей стосовно саме АВТО концепту закладу. Заклади будуть відкриватися по любому, але предмет розмови в цій темі - хочу мпонукати керівництво відкрити заклад в якому ми усі мали б місце і зацікавленість.
Стосовно окупання бізнесу тут не йдеться, над цим питанням попрацюють наші маркетологи, але без нашої зацікавленості маркетологи явно сухо прорахують автопотік повз заклад.

Я не кажу що ідея погана ось чи стане це кафе місцем збору клубів? Чи буде там відповідати сервіс, асортимент, ціни вимогам клубів. Ти ж прекрасно розумієш що всім не догодиш.

Хоча булоб гламурненько збиратися у такомі місці. Можна булоб орагнізувати щось тіпа реального порталу автоклубів і там жеж проводити якісь міжклубні зустрічі, зробити якусь стіну присвячену клубам або ще щось таке.

Якби там були більярдні столи або дартс, наприклад, то можна булоб турніри робити ітд.

Заклад би отримав афігенну рекламу на форумах Wink

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Kinder Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: May 2008

Фольцваген Пасат
Повідомлення: #10
16-05-2008 15:19  

antik :Розжевали эту тему уже на форуме ЛТК. Идея очень неплохая! Главное что было достаточно места как в середине кафе, так и на паркове!
я пробиваю цю тему по усіх Львівських клубах, хочу показати власникам АКТИВНЕ зацікавлення людей стосовно такої тематики закладу.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Сертифіковані СТО Єврокара у Львові euripid 311 213 921 11-07-2022 15:24
Останнє: Artur_A5_BKD
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 806 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 16 005 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 634 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 497 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 603 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 19 068 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 445 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 540 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 072 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1