Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Середземне море на автомобілі. Закінчений звіт (Багато фото)
Автор Повідомлення
DRB Немає
Banned

Повідомлень: 4 234
Приєднався: Mar 2007

Повідомлення: #11
15-05-2008 22:44  

День 13
З самого ранку сходили до моря зробити декілька фото
[Зображення: P5080111.jpg] [Зображення: P5080113.jpg]
Потім перекусили, і поїхали на Стамбул.
[Зображення: P5080121.jpg] [Зображення: P5088545.jpg]
ЖПС і вказівники повернули нас трохи раніше ніж ми їхали сюди. Недалеко за поворотом купили по 0.5 євро за кілорам 3 кг апельсинів. Через кілометрів 10-20 натрапили на гарне озеро, точніше водосховище, дамба вела вдуже глибоку ущелину.
[Зображення: P5080126.jpg] [Зображення: P5080123.jpg]
Потім дорога була в хмарах - теж чудовий краєвид. Температура за бортом +5 замість +26
[Зображення: P5088580.jpg] [Зображення: P5088574.jpg]
Проїхали через Іспарту, зупинились на заправців 14-00, по 3.44 залив бензина на 100 лір. Поки їли в ресторані, нам помили машину. Я віддав на чай 2 євро - були довольні як слони.
[Зображення: P5088578.jpg] [Зображення: P5080132.jpg]
Потім знову дорога була вгорах, але частіше тепер їхали по тунелях а не по серпантинах, часто бачили чабанів з отарами овець і кіз.
[Зображення: P5088548.jpg] [Зображення: P5088589.jpg]
Проїзжали через багато дрібних та гарних містечок.
[Зображення: P5088581.jpg] [Зображення: P5088595.jpg]
До Ізника - над озером, недалеко від Стамбула і Мраморного моря доїхали без проблем...
[Зображення: P5080139.jpg]
А от після озера біля Ізника через те що я навіщось включив грунтові дороги ЖПС повів нас напряму через гори. Це було щось неймовірне - через 50 км я сильно пожалкував що не повернувся... дорогу крутило вправо-вліво... так їхали ми десь кілометрів 80-100. Я постійно ставав перепитати чи вірно їдемо, бо десь на 60-му КМ жпс перестав нас вести - дороги йшли зовсім не по карті.. але цей кошмар закінчився, Леся навіть сфотографувала класне місце, якого ми не побачили б з нормальної дороги - Ворота Стамбулу. Але очі трактористів що таскали дерева, які звільняли ненормальній Українській Шкоді дорогу, я запам'ятаю надовго. Хоч я і змучився - але ця дорога була теж доволі цікава... справжній екстрім.
[Зображення: P5088602.jpg]
Обігнули ми потім Мраморне море і заїхали в Стамбул. До речі - побачили як Поліція працює на відміну від наших ДАЇ - при виїзді зі стамбулу (нам назустріч) була пробка - так Полція поставила конуси, відгородивши одну нашу полосу на протязі ВСЬОГО МОСТУ ЧЕРЕЗ БОСФОР для того щоб розгрузити зустрічну пробку. Пробка ж тягнулась біля 8 км.. нам повезло - все було чисто.
В Стамбулі ми відразу поїхали в готель, де ночували по дорозі раніше. Місця були, де парковка я знав і тому ми досить швидко поселились, сходили перекусити в знайому кафе, по дорозі зайшли в інтернет-кафе, відписали смс-ки родичам і пішли відпочивати. На наступний день запланували найти ще один ринок, купити Андрій хотів солодощів, а в мене був ще замовлений кальян.
З цим ми і заснули....
Шукати всі повідомлення учасника
DRB Немає
Banned

Повідомлень: 4 234
Приєднався: Mar 2007

Повідомлення: #12
16-05-2008 18:36  

День 14
Як і планували, перекусили в готелі і пішли шукати ринок. Приблизно знали де він знаходиться, назва - Spice Bazar. Дорога нам йшла зову біля Голубої мечеті, біля залізничної станції
[Зображення: P5090141.jpg] [Зображення: P5090142.jpg]
Ринок знаходиться приблизно в 30-40 хвилин від готелю. Вхід до нього - невеличка арка, але відразу по запаху зрозуміло що це ринок спецій. Навпроти входу якась релігійна споруда біля якої торгують насіням і дуже багато голубів.
[Зображення: P5090148.jpg] [Зображення: P5090146.jpg]
Насправді до ринку ми могли б доїхати на трамваї-метро, але хто знав.
Тут уже були помірні ціни - якщо в місцях відпочинку і на "Гранд Базарі" за нормальні кальяни просили від 100 доларів, то тут стартували з 30-40. Тут я й купив замовлений мені кальян, якості яка мені сподобалась, крім невеличкого дефекту фарби на колбі, через який з 40 євро сторгувались до 37 і округлили до 35. Тут же ж купували табаки - дуже якісні, як виявилось вдома - 3 ліри за пачку (1,5 євро), тут же ж Леся купила перцю і в подарунок нам дали ароматні димові палички. При купівлі кальяну, правда, прийшлось двічі вказувати що "забув" одну резинку під чашку а потім і під шланг... турки як завжди у свому стилі...
Сам ринок невеличкий, але купити тут можна все. Кожна крамничка має підвал, у одному з яких ми придюали сувенірних тарілок.
На ринок сходили недарма - будемо знати куди йти при наступній нашій поїздці, якщо така буде.
[Зображення: P5090152.jpg] [Зображення: P5090153.jpg]
Андрій ще прикупив солодощів, якийсь фрукт типу дині, пару тарілок... ми взяли полуниці додому і пішли назад.
Вирішили покататись у трамваї-метро - швидше все-таки. виходить.
[Зображення: P5090154.jpg] [Зображення: P5090140.jpg]
Вартість жетона - 1.30 ліри = 0.75 євро.
Доїхали швидко, але давка така сама як у нас в метро у час пік. Всі зупинки всередині вагона є на схемі і вказано що знахходиться на зупинці - на одній зал. станція була, наступна - голуба мечеть, ще якась мечеть наступна і нарешті Гранд базар.Спакувались ми швидко, і в 11.30 поїхали на Болгарію, в планах - Варна.
Так як Стамбула я не знаю - їхали по ЖПС. Попали на ремонт дороги, тому катались лишніх хвилин 40. Перед виїздом з базару, ми залишили на бензин 40 лір - як раз мало хватити до кордону, з собою була каністра 10 літрів як резервна. Більше заправлятись я не хотів - тим більше що в Болгарії бензин відразу в 2 рази дешевший.
Зразу за Стамбулом (хоча я так і не зрозумів де він закінчується) попали на якісь військові навчання (нам хотілось думати що це навчання). Купа танків, купа військ, автомобілі, ще щось замасковане в полі..... І гарно і напряжно...
[Зображення: P5098614.jpg] [Зображення: P5098617.jpg]
Далі, як і по дорозі до Стамбулу часто сонце мінялось на дощ... покатавшись біля 200 км доїхали до Булгарістану - так на знаках в Турції називають Болгарію...
[Зображення: P5098624.jpg] [Зображення: P5098625.jpg]
На кордоні з Туреччиною ми вже були научені і тому зробили все швидко - віконце Exit(печатки) - реєстрація авто - печатка в мій паспорт - митник - тільки печатка і підпис... В Турецькому Дьюті-фрі ми нічого не побачили цікавого і тому не купували.
Перед виходом до нас ще вцепилися заповнити анкету туриста - де були, дохід, звідки ми, скільки грошей і на що потратили.. дядькові треба в податковій працювати Smile
Далі - Болгарська митниця. Теж швиденько все пройшло. Дюті-фрі було закрите для нас і тому покупку мартіні відклали до Румунії. В обмінному пункті поміняли для бензину 30 доларів по 1.23. Міняв мало - бензину до Варни мало хватити, а там повинен був бути нормальний курс.
Далі дорога була нам знайома аж до Бургаса. Перед знайомим селом Звізцєц ми заправили на 40 левів бензину по 2.23.
Десь через 40 км від кордону нас зупинила поліція, перевірила паспорти дуже дотошно. - у Лесі в паспорті дата в штампі стала неакуратно і ві дуже довго видивлявся її.. але все ок..
Бургас ми пролетіли швидко. Дорога до Варни дуже хороша, якщо прийдеться хати ще раз - тільки через Варну - ніяких скорочень через Шумен.. Дорога йшла понад Золотими пісками - дуже багато будується готелів, є дуже гарні і великі аквапарки.. Думаю вартує поїхати літом у Болгарію. В очі кинулася реклама а одній з вантажівок - напевне ідеал жіночої краси в Болгарії...
[Зображення: P5098626.jpg] [Зображення: P5098633.jpg]
Проїзжали, але в горах не було як стати гарне село з назвою Баня.... по дорозі, чесно кажучи не було що описувати.. це була дорога додому.. тому все минало швидко..
В 20-00 ми були в Варні..Місто сучасне, гарне... почали шукати готель і обмін валют.
[Зображення: P5098641.jpg] [Зображення: P5098651.jpg]
Перший готель який попався не мав вільних місць, біля нього був обмін валют. Курс євро висів 19.57.
Курс в них біля 1 до 2, тому вирішив що це курс за 10 євро - здав 50 євро.
Потім Андрій сходив здав 20 і ми рушили, але відразу вернулись - йому дали 30 з чимось а мені 70 з чимось левів...
Виявилось що всередині висіли в куточку курси - 1.57 покупка і майже 2 продажа, а навулиці - це різниця між покупкою і продажем в процентах!!! я такого ще не бачив.. що поробиш... я втратив 10 а Андрій десь біля 4 євро...
От такі в них нічні курси... бідьте уважні!
Покатавшись по місту найшли не супер але й непоганий готель. Не було ліфта - єдиний мінус. ціна за 3-х 60 доларів.
Але ми були голодні і після поселення по схемі ресепшніста пішли шукати заклад нічного харчування Smile
Він був недалеко - це була піцерія.
Леся звернула увагу що порції всі вказані приблизно по 500-600 грам, я в офіціанта питаю - реал? показуючи пальцм на вагу - він мило посміхаючись помотав головою - ні....
Я тоді взяв картоплі, лазаньї, леся салату з лазаньєю... коли принесли в ВЕЛИЧЕЗНІЙ тарілці салат мені дойшло - болгари кивають головою справа нліво - це так! Я коли питав кивав вверх-низ...
Переклад: Це нереальна вага? Відповідт - реальна! - тоді дайте ще одну... Тоді андрій сказав, що він зрозумів чому були великі очі в офіціанта коли я просив ще лазанью... А взагалі.... Пиво.. піцца, картошечка.. після такої дороги просто супер! Жалко не брали фотоапарат з собою
По дорозі назад зайшли в магазин я купив персикового соку, а також соку з троянди - в нас таких нема і ми пішли відпочивати... Наступний день грандіозні плани - проїхати кордон Болгарія-Румунія, перетнути двічі молдавсткий кордон і до Київа добратись...
Як мінімум - виїхати з Румунії було обовязково - в нас був останній день страовок і зеленої карти.
Шукати всі повідомлення учасника
DRB Немає
Banned

Повідомлень: 4 234
Приєднався: Mar 2007

Повідомлення: #13
16-05-2008 19:25  

День 15
Цього дня фотографували мало - просто їхали...
[Зображення: P5108663.jpg] [Зображення: P5108667.jpg]
Кордон з Румунією пересікли швидко - на що треба звернути увагу - відразу треба було поміняти трохи грошей, щоб мати румунські леї, якщо хочете щось купити в дьюті-фрі. Ціна мартіні - біля 6 євро дря порівняння. Ми купили бутилочку, і Андрій здається 3 взяв. Оформлення пройшло швидко - поки вони скуповувались в Болгарії Smile- мені прийшлось чекати в Румунії...
В Mangalia ми зупинились перекусити. Доволы непоганий ресторан над дорогою біля готелю. Далі на всі гроші (біля 45 леїв) ми залили бензину якого мало хватити до України. в Румунії бензин приблизно по 1,6 долара був. і поїхали на кордон - до Бреїль - Галаті. Але нас чекав сюрприз! для проїзду по останньому мосту треба було заплатити 7 лей, яких в нас не було - прийшлось міняти по курсу 1.5 заміть 2.3 10 доларів. Так що гроші треба мати аж до кордону.
На цьому кордоні нас очікувала перша черга - біля 20-ти машин, але десь за пів години ми пройшли кордон без проблем, далі заїдемо в Молдову - при підїзді треба взяти формату а4 квитанцію на 9 їхніх.. навіть не знаю чого.. і на таможні в цю квитанцію вписують ще 5 тугриків - потім в банк оплачувати - 15 тугриків десь 2 долара.. насправді менше але в мене нема центів.. дають бумажку з якимось штампом, і питають - а у вас нема на каву? говорю - все забрала таможня - на жаль тільки крупні євро.. з бумажкою їдемо далі...
Виїзжаємо, проїзжаємо 700 метрів - знову таможня.. виїзд до України... побачили бумажку - без питань поставили штампики і Українська таможня... нарешті! Паспорт в вікно - печатка... далі до митника... я помилився і підійшов до контролю багажу.. він спитав звідки - зразу передумав йти дивитись - дав бумажку з штампом.. і .. такий - а де бумага з паспортного контролю???? я кажу не знаю.. де це.. тут підійшов прикордонник - каже - а я думаю.. машина є.. водій не підходить.. вийшли.. подивився номер кузова.. сказав зачекати. Через 10 хвилин виніс паспорти і побажав щасливої дороги...
Надіюсь ця інформація комусь стане у пригоді Smile.
Далі - УКРАЇНА! РЕНІ! Взнав наші дороги.. це просто пі..%:;... але за Рені дорога стала нормальна.
Заправились нарешті за Українські гривні на 120 грн, розраовував доїхати до Умані - там я міг вже по карточці заправлятись.. і порулили..
За Рені на крутому повороті я вирішив через суцільну де був знак 40 і перехрестя недалеко обігнати Газель яка ледве плелась... і тут... 5 працівників служби ДАЇ... підходить...
- Ви стільки порушень зробили.. кажу - знаю.. додому їду.. кажу але ж я не сильно порушив... а він - ладно - щасливої дороги і більше не порушуйте! Smile я був у шоці...
Перед перехрестям на Білгород-дністровський повернули наліво на Маяки - туда йшли вказівники, та йдорога мала бути краща. Дорога насправді хороша.. але тут був пост якого ми не очікували - в нас спитали скільки нас - кажу 3, записав на просту білу бумажку з штампом таможні. Питаю що це і нащо?
Відповідь мене шокувала - ви заїзжаєте в Молдову - через 12 км віддасте на виїзді... оце кордон!.. а я й не замітив на карті кордону.. і добре що не замітив - інакше їхали б ми по ямах..
Дорога на протязі 12 км не мала жодного повороту - на виїзді віддали бумажку і порулили далі... навіщо Молдові цей кусок дороги - незрозуміло...
Далі - окружна Одеси.. доїхали до лиману... там стали, перекусили, ціни на бички мені щось не сподобались -біля 50 грн за в'язку.. гон... і порулили ми на умань... спати не хотілось але очі таки змучились...
Андрій з Лесьою дрихнули.. я слухав Roxette....
Останні 50 км перед заправкою тягнув економно.. закінчувався безин. до АЗС не дотягнув 7 КМ. прийшлось ставати. через обрізану пластмасову бутилку виявляється з 5 залитих літрів в бак попадає лише один... мішає клапан на початку горловини блін...вилив я майже пів каністри на землю... біля літра (напевне) в бакі швиденько на заправку... треба купити лійку буде..
Нарешті заправка... ОККО... Повний бак... туалет.. вмився.. випив чашку кави латте... розвіявся на прохолоді і на Київ... залишилось 200 км....
Вдома були без десяти три ночі.
за цей день проїхали 1173 км, витрата пального 9.4 на 100 км, в дорозі 14 год. 46 хвилин. Пройшли 3 таможні і 2 КПП...
[Зображення: P5118698.jpg] [Зображення: P5118704.jpg] [Зображення: P5118705.jpg] [Зображення: P5118706.jpg]
============
Взагалі за поїздку Бровари....Бровари проїхали 5981 км, в дорозі майже чотири доби, витрата пального 9.5.
[Зображення: P5118702.jpg] [Зображення: P5118699.jpg] [Зображення: P5118700.jpg]
Пройшли прикордонні переходи:
Україна-Румунія, Румунія-Болгарія, Болгарія - Туреччина, Туреччина - Болгарія, Болгарія - Румунія, Румунія - Молдова, Молдова Україна і ще 2 КПП схожих на таможню...
Бабахнули по 50 грам віскі з колою і завалились спати.....
Трошки пізніше викладу скріншоти IGO готелів і інших місць з цього звіту, які можуть знадобитись комусь.
Шукати всі повідомлення учасника
YSunJ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 562
Приєднався: Dec 2007
Нетішин
Октавия А5 1.6 +LPG+Мікролуч(була), Toyota Venza 2.7 AVD 2014
Повідомлення: #14
16-05-2008 20:36  

Respect за гарну розповідь! Неначе разом з вами подорожував. Поехали
Шукати всі повідомлення учасника
DRB Немає
Banned

Повідомлень: 4 234
Приєднався: Mar 2007

Повідомлення: #15
16-05-2008 20:44  

ДЕЯКІ СКРІНШОТИ З IGO 2008
по нашому маршруту

Румунія - канатна дорога в Пьятра-Неамц, височенна дамба, далі дорога між скалами на Джорджені і збільшено озеро на висоті
[Зображення: 1.JPG]

Румунія - Ночували в Сінайя, Замок дракули - і фортеця
[Зображення: 2.JPG]

Болгарія - Не рекомендую їхати вниз після Шумена - на Варну тільки!
[Зображення: 3.JPG]

Болгарія - десь 20 км до бургаса не доїхали - знак в Ветрені наліво 700 м готель - далі по вказівниках
[Зображення: 4.JPG]

Туреччина - місце де відпочивають турки - турецька рівєра, а також замок в Бодрумі і виробництво яхт
[Зображення: 5.JPG]

Як найти Турунч біля Мармарису
[Зображення: 6.JPG]

Сіде - якого не знайти на картах
[Зображення: 7.JPG]

Туреччина - перед Стамбулом Місце де ми блуданули і по грунтовці...
[Зображення: 8.JPG]

Додатковий перетин кордону молдавський - де не треба паспортів...
[Зображення: 9.JPG]

Стамбул - спочатку дивимось яку частину збільшуємо
[Зображення: 10.JPG]

Стамбул Ну і точки нашого походу - базари, голуба мечеть і точна точка де готель
[Зображення: 11.JPG]
Шукати всі повідомлення учасника
DRB Немає
Banned

Повідомлень: 4 234
Приєднався: Mar 2007

Повідомлення: #16
16-05-2008 21:03  

Коротко порахую осовне якщо їхати вдвох, і які документи треба

бензин 3000 км по туреччині 300 литрів с собою був повний бак 60, тобто купував 240 литров* 2.8 доллара = 672, округлимо до 700 доларів
По Україні десь 1500 км + ті ж 60 літрів - 210 літрів по 1.25=262,5, округлимо до 270
і 1500 км румунія+болгарія средняя ціна 1.7 = 255, тобто 260 у.о.

Бензин 700+270+260=1230 у.о. (з них 280 у.о. ми крутанули круг по Туреччині)

Готелі - 34 євро Румунія
28 доларів Болгрія
50 Євро Стамбул
40 Євро Ізмір
3*60 євро Турунч=180 євро
100 доларів Бодрум
3*80 євро Сіде = 240 євро
50 євро Стамбул
40 Доларів Варна

Разом
Євро 34+50+40+180+240+50=594
Долари 28+100+40=168

Переведемо євро в долари - на готелі пішло 594*1,57+168 = 1100.

Тобто бензин плюс готелі = 2330 доларів.

Далі.. візи...

Обійшлась дорого Болгарська віза. в звязку з дибілізмом Турецького посольства транзитну взяти не вийшло.. отримували двократну, яку вже не дають просто так

1. Віза болгарська 100 євро - якщо робити можна було самому - біля 35 євро здається.. але черги.. час.. нерви і мало того - їх не видають..

2. Віза Румунська 65 доларів - напевне стоячи в чергах самому теж було б дешевше...

3. зелена карта - страховка на авто (тільки одна на авто) - 184 грн на 15 днів
4. страховка здоров'я - 3,50 грн за день (15*3,5)= 52,50 з людини

5. Віньєтка на дороги місяць по Румунії - 7 євро

6. Віньєтка 7 днів Болгарія - платив двічі по 5 євро

7. в Молдавії 2 долари за проїзд по дорогах

8. Турецька віза 20 доларів видається тільки на кордоні - в посольстві не можна Sad через це й була проблема з болгарським транзитом


Документы, для віз:
1. Закордонний паспорт
2. Копія укр. паспорту
3. по одній фото в посольство
4. довідка з місця роботи (Посада, ЗП)
5. страховий поліс
6. зелена карта
7. копия прав водія
8. копія тех.паспорта авто

От тепер все..
Шукати всі повідомлення учасника
DRB Немає
Banned

Повідомлень: 4 234
Приєднався: Mar 2007

Повідомлення: #17
16-05-2008 21:27  

Ще не все - Готелі

Готель в Сіде
http://www.sidesunhotel.com/

Вілла в Сінайя, Румунія
0244 / 313827 Константін оворить англійською, моб. 0744 / 673330
Bd. Republicii, nr.29 106100 Sinaia

Готель Sembol, Стамбул
http://www.sembolhotel.com
+90(212)5169205
+90(212)5169206

Готель "Зелената къща", біля Бургаса.
http://www.greenhouse-bg.com
+3595512/2306

Готель Турунч, Мармарис
http://www.turuncotel.com/
Шукати всі повідомлення учасника
=Nazar= Немає
============
*****

Повідомлень: 5 447
Приєднався: Feb 2006
КиїВ
TDI
Повідомлення: #18
16-05-2008 22:45  

YSunJ :Respect за гарну розповідь! Неначе разом з вами подорожував. Поехали

+10000
Рома Respect за таку гарну і детальну розповідь!!!МОЛОДЦІ!

[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]
Поки не настане завтра,ти не зрозумієш,як тобі було добре сьогодні!
Шукати всі повідомлення учасника
Snaiper Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 79
Приєднався: Jun 2007

Octavia Tour
Повідомлення: #19
17-05-2008 09:16  

огромный Respect Respect Respect
Rulez Rulez Rulez

"Жизнь надо прожить так, чтоб Боги в восторге даровали ещё одну."
""АК 9507 АО""
Шукати всі повідомлення учасника
DRB Немає
Banned

Повідомлень: 4 234
Приєднався: Mar 2007

Повідомлення: #20
17-05-2008 16:25  

Фото з поїздки - по днях

http://roma.in.ua/foto2008/04_26_chernov...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/04_27_romania...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/04_28_bolgari...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/04_29_istnbul...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/04_30_day05_i...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_01_bodrum/index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_02_bodrum-...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_03_day08_m...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_04_marmari...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_05_marmari...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_06_day11_side/index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_07_day12_side/index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_08_day13_s...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_09_stambul...index.html
http://roma.in.ua/foto2008/05_10_varna-kiev/index.html
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Море 2020 egorka 195 54 303 16-06-2021 20:32
Останнє: AlexB
  Летом на море - рассматриваю Болгарию, Хорватию Duchovny 133 60 064 30-05-2021 07:14
Останнє: vitaliss
  Море Украина , там где хорошо. ПетроФФ 69 16 208 16-08-2020 18:19
Останнє: zav57
  В Октябре на море куда? egorka 226 44 634 15-05-2020 19:32
Останнє: egorka
  Посоветуйте место для отдыха на море thaiboxer 90 27 201 16-08-2019 09:13
Останнє: Gr_Vetal
  Отдых на Азовском море.Куда податься? Core(i5) 195 52 860 17-06-2019 15:04
Останнє: МЫМ
  Отдых на море с ребенком. ByVamp 21 7 306 29-08-2018 22:53
Останнє: Munilore
  Летом на море. На Балтийское Максимилиан 23 5 627 19-08-2018 10:43
Останнє: Sozercatel
  дорога Івано-Франківськ- Генічеськ (Азовське море) yuranartov 18 5 629 20-07-2017 14:13
Останнє: Gamester
  Отдых на море (палатками) 2016 Юрий 4х4 47 12 971 14-06-2016 12:41
Останнє: Юрий 4х4

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1