|
свап 1.4 на 2.0 ?
|
|
| Автор | Повідомлення |
HorrorKing
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 317 Приєднався: Apr 2006 Skoda Fabia 1,2 HTP - была. Сейчас - Seat Cordoba 2.0 8V Sport. |
|
||
|
Avto
Ученик ![]() Повідомлень: 23 Приєднався: Aug 2009 |
|
||
|
Gerzik
Все буде HD ) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 636 Приєднався: Jul 2008 Київ- Батурин- Кам'янець H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4 |
|
||
|
HorrorKing
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 317 Приєднався: Apr 2006 Skoda Fabia 1,2 HTP - была. Сейчас - Seat Cordoba 2.0 8V Sport. |
|
||
|
Gerzik
Все буде HD ) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 636 Приєднався: Jul 2008 Київ- Батурин- Кам'янець H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Свап халдекс на а7 2,0д дсг 6 | shepazzz | 12 | 4 378 |
21-12-2020 22:29 Останнє: DoctorAleks |
|
| свап К04 на AGU ??? | Ingol$htadt | 8 | 2 455 |
24-10-2016 11:22 Останнє: Ingol$htadt |
|
| свап BAM или тюним AGU | Vitaliy16v | 34 | 12 527 |
25-11-2013 15:25 Останнє: Владислав |
|
| Свап 1,6 bfq->1.8ARX+4*4 | sysanin | 69 | 15 902 |
01-11-2013 22:35 Останнє: Владислав |
|
Переглядають: Гості: 1







Я тоже раньше был уверен, что на восьми клапанник никогда в жизни не сяду, пока не попробовал. Сейчас реально нравится.