Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой
Автор Повідомлення
Vlood Немає
No Eat. No Sleep. Just Bass.

Повідомлень: 726
Приєднався: Aug 2007
Kiev-am-Dnepr
Повідомлення: #1
16-02-2010 09:37 Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой

Прошу просмотреть юристов и знатоков, т.к. сегодня уже должен отправить в суд.


Цитата:До Дарницького районного суду
02099, м. Києва, вул. Севастопольска, 14

Позивач:
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ,
що мешкає за адресою:
м.Київ, ХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Відповідач:
№1: УДАI УМВС України в Рiвненськiй областi
вул.С.Бендери, 14а, м.Рiвне, 33028
тел. 0 (362) 63-58-21
E-mail: не відомий

№2: Інспектор Рівненської роти ДПС для обслуговування
доріг державного значення УДАІ УМВС,
пр-к міліції Орищин Віталій Михайлович
вул.С.Бандери, 14а, м.Рівне, 33028
тел. 0 (362) 67-98-19, 67-96-63, 67-96-65

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови ВК №ХХХХХХ від 06.02.2010 р.
по справі про аміністративне правопорушення,
винесеної пр-ком Орищиним Віталієм Михайловичем,
інспектором ДПС УДАІ м.Рівне

6 лютого 2010 року стосовно мене було винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності ВК №ХХХХХХ (додається) за порушення правил дорожнього руху.
Із зазначеною постановою не погоджуюсь, оскільки вона винесена з порушенням норм права, є незаконною, у зв’язку з чим підлягає скасуванню з наступних підстав.

6 лютого 2010 року я, ХХХХХХ, керував автомобілем марки «Шкода» д/н ААХХХХТС на а/д Київ-Чоп у загальному потоці попутного та зустрічного транспорту із дотриманням максимально допустимої швидкості. На 427 км о 13 год. 56 хв. мене зупинив інспектор ДПС Орищин В.М. та повідомив, що я перевищив допустиму швидкість руху і запросив в службовий автомобіль складати протокол про адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КпАП України.
В автомобілі мені показали відеозапис, на якому, у загальному потоці машин, рухався я автомобілем марки «Шкода» і нібито перевищив допустиму швидкість на 33 км/год. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо. Незважаючи на це, інспектор ДПС УДАІ у м. Рівне Орищин Віталій Михайлович склав протокол про адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КпАП України, копію надаю. Постанова була винесене та вручена в моїй присутності. Слід зазначити, що мене не було ознайомлено з моїми правами, передбаченими законами України.
У постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив відео фіксацію, похибка приладу, відомості про державну метрологічну повірку, тощо.
У відповідності до стст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені надано не було.
У постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки відеозапис, на якому у загальному потоці машин рухався я автомобілем марки «Шкода» д/н ААХХХХТС. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо тому, що радіолокаційний відео записуючий вимірювач швидкості «Візір» має кут огляду який регулюється, і може вказати швидкість іншого автомобілю, який рухається поруч і/або більший за розмірами. Т.я. даний прилад, виходячи з його технічних характеристик, може фіксувати правопорушення, шляхом відео фіксації, тільки на відстані до 80 метрів, коли вже видно номерний знак, і цей самий час технічні характеристики приладу дозволяють захоплювати усе видиме в зоні 400 метрів, а в деяких випадках навіть більше - 500-700 метрів, (тобто технічні характеристики приладжу «Візир» дозволяють вимірювати швидкість руху автомобіля на відстані 400 метрів), то це може означати, що насправді, виміряна в даному випадку швидкість належить автомобілю, який рухався у кількох десятках метрах від автомобіля марки «Шкода», д/н ААХХХХТС.
Оскільки всі мої дії відповідають законодавству України, адміністративного правопорушення я не скоював, вважаю, що законні підстави для притягнення мене до адміністративної відповідальності при відсутності порушення ПДР з моєї сторони, відсутні.
Зважаючи на викладене вважаю, що постанова серія ВК №070868 по справі про адміністративне правопорушення винесена та оформлена з порушеннями Конституції та Законів України, є не обґрунтованою, та незаконною.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 287, 288, 289 КУпАП, та ст. 6, 18, 19, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ:
1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Визнати протиправними дії відповідача інспектора ДПС Управління ДАІ ГУ МВС України у м. Рівне, Орищина В.М.
3. Визнати протиправною та скасувати Постанову про притягнення до адміністративної відповідальності ВК №ХХХХХ від 06 лютого 2010 року та скасувати стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 гривень.
4. Стягнути з відповідача судові витрати по справі.
5. Про результати розгляду моєї скарги прошу повідомити мене письмово поштою, за місцем мого проживання.

Додатки:
1. Доказ сплати судового збору – копія квитанції установи банку;
2. Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення ВК № ХХХХХХ від 06.02.2010 р.
3. Копія протоколу про вчинення адміністративного правопорушення Вк № ХХХХХХ від 06.02.2010 р.;
4. Копії адміністративного позову та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів у справі.
Шукати всі повідомлення учасника
Vlood Немає
No Eat. No Sleep. Just Bass.

Повідомлень: 726
Приєднався: Aug 2007
Kiev-am-Dnepr
Повідомлення: #2
16-02-2010 09:40  

В кратце скажу, что остановили на 2 раз, т.к. первый раз "не заметил", права не забрали, только протокол выписал и постанову вручили на месте.
Шукати всі повідомлення учасника
BNikolay Немає
Писатель
***

Повідомлень: 270
Приєднався: Aug 2008
Киев
Octavia A5 1.8 tsi
Повідомлення: #3
20-02-2010 18:56 Ответ: Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой

Прошла информация в СМИ, что киевский окружной суд 19.02.10 запретил использования визиря.
Постановы пока не нашол..., хотя у самого скоро суд.
Шукати всі повідомлення учасника
Lawyer Немає
Писатель
***

Повідомлень: 584
Приєднався: Mar 2009
Днепропетровск
1.9TDI/66kW (Tour5+)
Повідомлення: #4
24-02-2010 16:33 Ответ: Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой

Судебный сбор не оплачивается ИТО тоже ст.288 ч.4 КоАПП.
А почему мент к протоколу не приложил доказательства. А именно копию видеозаписи ? Нарушение. Возможно вы ошиблись и приняли авто на видео за свой ? Ето может легко случится учитывая, что наверняка Вы сильно волновались !
НА будующее рекомендую писать в протоколе об этом.

Авто на драйве !

Повидал дорог мой тракторец -
[Зображення: flagmap.php?visited=ATBAHRCZDEHUITPLRUSMYUSKSICHUA]
Шукати всі повідомлення учасника
Мангуп Немає
дегустатоР
****

Повідомлень: 1 261
Приєднався: Oct 2007
Севастополь
A5 FSI
Повідомлення: #5
24-02-2010 16:41 Ответ: Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой

(20-02-2010 18:56)BNikolay :  Прошла информация в СМИ, что киевский окружной суд 19.02.10 запретил использования визиря.

Так а толку? У нас не то что на Визир, на "фен" преспокойно ловят и протоколы составляют. Типа мы план делаем, а вы судитесь, если хотите.
Если бы их заставляли возмещать судебные издержки из своего кармана, тогда бы бы толк... Angry

Броня крепка и танки наши быстры.
Шукати всі повідомлення учасника
Lawyer Немає
Писатель
***

Повідомлень: 584
Приєднався: Mar 2009
Днепропетровск
1.9TDI/66kW (Tour5+)
Повідомлення: #6
24-02-2010 17:05 Ответ: Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой

(24-02-2010 16:41)Мангуп :  Если бы их заставляли возмещать судебные издержки из своего кармана, тогда бы бы толк... Angry

Это реально ! Есть прецендент ! Возмещение из бюджета ! А за это ментов по головке не погладят Big Grin ! Копия решения на 4-ой странице http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...354&page=4

Новый движок глючит ! Эту тему можно найти так: Skoda Club Ukraine forum / Городок / Городок / Днепропетровск / ДПСник с блокнотиком
____________________________________________________________________
Исправил модератор:
Вот ССЫЛКА "ДПСник с блокнотиком" (Professor)

Авто на драйве !

Повидал дорог мой тракторец -
[Зображення: flagmap.php?visited=ATBAHRCZDEHUITPLRUSMYUSKSICHUA]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-02-2010 16:49 Professor.)
Шукати всі повідомлення учасника
BNikolay Немає
Писатель
***

Повідомлень: 270
Приєднався: Aug 2008
Киев
Octavia A5 1.8 tsi
Повідомлення: #7
01-03-2010 16:36 Ответ: Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой

(24-02-2010 16:41)Мангуп :  Так а толку? У нас не то что на Визир, на "фен" преспокойно ловят и протоколы составляют. Типа мы план делаем, а вы судитесь, если хотите.
Если бы их заставляли возмещать судебные издержки из своего кармана, тогда бы бы толк... Angry

Так цена вопроса 3,50 грн. (госпошлина по админ. делам)....
Менту отписываться придется, а такое не приветствуется...
А если правильно подойти к вопросу, то можно и моральный ущерб выкатить...
Шукати всі повідомлення учасника
Lawyer Немає
Писатель
***

Повідомлень: 584
Приєднався: Mar 2009
Днепропетровск
1.9TDI/66kW (Tour5+)
Повідомлення: #8
01-03-2010 16:45 Ответ: Поймали на скорость (Визир) помогите плиз с Позовной заявой

(01-03-2010 16:36)BNikolay :  Так цена вопроса 3,50 грн. (госпошлина по админ. делам)....
Писал выше ! Судебный сбор не платится ! А моральный 100 % в минимальном размере взыщут. Хотябы раз пойти до конца и из местного бюджета взыскать деньги. Тогда точно ГАЙцов Arrow.
Я свое решение вожу в машине. В следующий раз при встрече несговорчивого мента буду пугать им ))))

Авто на драйве !

Повидал дорог мой тракторец -
[Зображення: flagmap.php?visited=ATBAHRCZDEHUITPLRUSMYUSKSICHUA]
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  "Визир" на ходу Oleg1987 25 10 364 26-11-2012 09:38
Останнє: yaximecz
  поймали на TruCam Alex_jr 20 7 304 20-08-2012 15:41
Останнє: Lady
  Поймали устройством измерения скорости Беркут Донской 34 17 291 05-11-2010 14:31
Останнє: bboorryyss
  Разбили стекло и побили дверь. Виновников поймали. Что делать дальше? Убытки? daemonhome 2 2 642 30-08-2010 18:50
Останнє: Счастье
  Поймали ночью на "фару" rodrigas 14 5 812 14-07-2010 22:01
Останнє: mako
  И снова о Визире .... не пинайте плиз Zloy_suslik 1 1 283 05-05-2010 11:00
Останнє: bboorryyss
  поймали на остановке - чем грозит? Илья9174 21 5 432 01-03-2010 22:11
Останнє: Илья9174
  "Визир" вне закона ?! BNikolay 4 2 237 25-02-2010 05:14
Останнє: Оrchid
  ГАИ анонсирует: Визир-2 развесят на столбах Оrchid 2 1 554 20-10-2009 06:20
Останнє: Жабрик
  Нарисовался вопрос Визир + знак 80 lammer 17 4 497 01-10-2009 17:27
Останнє: BB

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1