Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Стан доріг
Автор Повідомлення
ОлегМ Немає
ХРАПУНцель
****

Повідомлень: 1 450
Приєднався: Jul 2008
Днепропетровск
Octavia A5 FL (A6) 1.8 TSi 6AG БIЛА ПЕРЛИНА
Повідомлення: #1
16-02-2010 08:23 Стан доріг

Добрий день, шановні! Будьласка підкажить в якому зараз стані дороги у Вашій області та, якщо хтось їздив до Польського кордону? Хотіли їхати сьогодні у Польшу через Київ, але перенесли на завтра бо шось таке на дорозі шо можемо і недоїхати Я удивлен , а їхати треба-праця Добыча мыслей

[Зображення: ab236662.gif]

0675638717
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #2
16-02-2010 09:27  

Ну брат звонив що він зараз на робочому пижику206 чтарається не їздити... стьомновато.

Але ж Вам по трасі. Чи не так? не почистять так фури розтовчуть. Тобто, НЕ повинно бути нереально
Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #3
16-02-2010 12:39  

Дороги центральні нормальні. Головне нікуди не звертати.

Бензин ваш - идеи наши.
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #4
16-02-2010 13:05  

В сторону Рави,Краківця нормальні повністю,за Шегіині можу сказати шо до Городка теж нормальна
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #5
16-02-2010 14:22  

По трасі їхати тяжко бо сніг і лід під ним, нічого не прибирають і не сиплять, хіба місцями, просто фури почистили дорогу.Такщо якщо поїздку можна перенести на кілька днів, то вартує дочекатись покращення погоди. Та і до Рави добратись можна, зато там черги кіломентрові і постояти в черзі з 10 годин можна. Колега кілька днів тому вернувся з Польщі, то казав що 12 годин на Равці стояв.
Я як побачив назву теми, то думав, що ми зараз тут будем висловлювати всі свої ФЕ Воротит про наші дороги, думаю зараз понаписую. Гадаю, що за кілька тижнів, як зійде сніг і появляться наші улюблені ями, які нагадують полігон , то тема про "ФЕ дорогам" появиться. Зараз хіба можна пожалуватись, що я вже 4 день не можу витягнути машину з стоянки, так засипало що не заїхати не виїхати. А поганяти вже так хочеться, в ліс, на рибалочку, коли то вже кінець тій зимі буде.
Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #6
16-02-2010 15:29  

Я в суботу їздив до Києва й назад через Рівне,Житомир. Зранку був сташний гололід, падав дрібненький дощик, який замерзав і покривав дорогу тоненьким шаром льоду. На машині в мене спереду налипло льоду сантиметрів два. В Рівному менти зупинили, заставили пооббивати лід з номерів, бо їх зовсім не було видно. Аварій по дорозі було море. Дньом дорогу розпустило, їхати було нормально. Вечером коли вже вертався додому дорога була вже підмерзла.

Бензин ваш - идеи наши.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #7
16-02-2010 21:57  

vladdash :Дороги центральні нормальні. Головне нікуди не звертати.
+1
Ну і звертати - не смертельно. Єдине - Дніпро - Львів... Одному водію на такій дорозі буде і справді важкувато без відпочинку. Якщо пара - то все ок.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
MAECTP0 Немає
Banned

Повідомлень: 184
Приєднався: Sep 2009

Octavia TDI 4x4
Повідомлення: #8
17-02-2010 17:47 Ответ: Стан доріг

Хтось в курсі про дорогу Луцьк-Львів. Скоріш за все буду в пятницю з Луцка на маршрутці вертатись...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Стан дороги alpinist 3 1 207 26-07-2017 10:57
Останнє: svzhuk_lvov

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1