Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Тойота Центр Львів - планує стати сертифікованим СТО Єврокар
Автор Повідомлення
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #41
25-12-2009 20:14  

2 чи 3 салони та СТО на наш Львів - то і так круто та класно! Не те, що у декого... Тикаю Wink Є вибір. Пошук Єврокаром ще одного партнера... Сумнівно, хоча... Он Ніко, відмовилось від КІА, зате, хапнуло Мазду.
Можливо, якщо у Тойоти справи кепські, то Тойота і вийшла з ініціативою до Єврокару: "А давайте ми будемо...".
Мізерна ймовірність такого розвитку подій таки є. Тобто, цілком виключити - не можна.
... Хоча, щойно ще погуглив - ніде, ані пів слова про таке. А інформація мала б десь бути?!

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Vinex Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 76
Приєднався: Dec 2008

Skoda Fabia
Повідомлення: #42
03-01-2010 20:12  

шановні колеги із Тойотою мене нічого не пов'язує, я нівякому разі не стараюсь рекламувати Тойоту, інформація у мене від мого однокласника, який займаєь керівну посаду в автосалоні Тойота, інформацією поділився з вами просто для обговорення, і повторюсь нівякому разі не з ціллю розрекламувати Тойоту.
Дана інформація є дійсно ще "сира" оскільки Тойота ще тільки веде переговори про можливість підписання даної угоди. І StE@LtH правильно замінив заголовок даної теми іменно ... ПЛАНУЄ стати оф. ...
Тепер відносно повідомлень Trampа:
по перше де у Львові є Єврокар,
по друге СТО для обслуговування гарантійних і післягарантійних авто це не є напрямком бізнесу Єврокара, їхній напрямок бізнесу це продаж автомобілів, а обслуговування авто вони покладають на акредитовані ( сертифіковані ) СТО, і якщо до цього дійде то Тойота без проблем пройде акредитацію і получе сертифікат відповідності.
по третє: людям притаманно сміятися коли перед ними клоун виступає, або їм анегдот розказали, в даній ситуації клоуна не було, анегдоту також, тому можна зробити висновок. Сміх без причини признак дурачини. Не хочу цими словами нікого образити, але і ви цього не робіть (слова Trampа про дизінформацію лапшу та брехню з моєї сторони), Я ж нікого не примушую обслуговувати своє авто на Тойоті.
Але якщо Тойота і стане оф дилером СТО Єврокара, в цьому є свої плюси: З'являється новий конкурент (досить конкурентно спроможний) для вже існуючих двох оф дилерів можливі наслідки щоб втримати клієнта зниження цін, підніметься рівень якості обслуговування, а також ставлення до клієнта.
Tramp і я вважаю якщо ти б коректніше виражевся в своїх повідомленнях обговорення теми було б приємнішим, і тому вважаю що ти повинен змінити висловлювання в своїх повідомленнях в мою сторону.

[Зображення: 2_2_1_25092007_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #43
03-01-2010 20:42  

хм... если это правда - звучит заманчиво Курить

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #44
03-01-2010 21:05  

Vinex :інформація у мене від мого однокласника, який займаєь керівну посаду в автосалоні Тойота, інформацією поділився з вами просто для обговорення, і повторюсь нівякому разі не з ціллю розрекламувати Тойоту.
От з того треба було починати дану тему. Тоді і розмови були зовсім інші. На це я вам можу відповісти, що мій колега директор автосалону шкоди на стрійській сказав, що такого ніколи не чув. В неті такого ніде нема.
Нарахунок браз( слово "лапша" не ображає саме вас, а конкретизує дану інфу) ви створили дану тему, написали тут 2 чи 3 повідомлення і на тому , аж до сьогоднішнього дня вас не було чути. Логічно, що люди думали , що це якась провокація. Тому кожен писав, що думав, тема розвивалась в різних напрямках, а вас чути не було, хоча не один я закликав пояснити звідки така інфа. Тому без образ на мене Дружба
А взагалі буде тойота сервісом чи не це не сутево, буде то буде. Кожен і так їзде на сто де привик, тому та тема дійсно викликала забагато ємоцій і в мене так само. Я більше на ту тему не дискутую Smile Всіх з новим роком! Happy Birthday Happy Birthday Happy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника
Vinex Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 76
Приєднався: Dec 2008

Skoda Fabia
Повідомлення: #45
04-01-2010 01:08  

Tramp, я не хотів (навіть не міг) сказати звідки у мене така інформація, оскільки ця інформація є комерційною таємницею компанії, і мене просили завчасно не розголошувати її.
Tramp, відносно того що я залишив тут 2 чи 3 повідомлення і пропав, просто кожен раз коли я заходив подивитись чи є нові повідомлення, то на першій сторінці даної теми посліднє повідомлення моє і я не звертав увагу що вже почата друга сторінка, а сьогодні випадково звернув увагу на другу сторінку, і якщо чесно то я був шокований грубістю іменно ваших повідомлень аж противно було читати, а от усі інші співрозмовники по даній темі дуже грамотно і лояльно віднеслися до теми і до того що я так би сказати пропав.
і останнє, шановний Tramp якби я написав що УСІ ХТО ПРИЇДУТЬ В РОВНО 1 СІЧНЯ 2010 РОКУ З КЛУБНОЮ КАРТКОЮ, ПОЛУЧАТЬ БЕЗКОШТОВНУ ПОВНУ ДІАГНОСТИКУ ВАШОГО АВТО ТА СКИДКУ 50% НА КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ВАШОГО АВТО, о це і була б ПРОВОКАЦІЯ і РЕКЛАМА (куди, за чим, від кого - не відомо). А інфа яку я виклав, ні до чого абсолютно не спонукала і не зобов'язувала, не потребувала фінансових затрат, і думаю що не багато часу забрала щоб написати тут ваші відгуки.

[Зображення: 2_2_1_25092007_3.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #46
04-01-2010 11:54  

Я повторюю! Я дискурсій по тій темі не веду, тут тема для мене вичерпана.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  ГБО Львів/область Andriy_s 3 4 346 21-10-2020 12:48
Останнє: Vladko
  моторист 1,4 tsi львів Юрий Львов 1 6 180 04-05-2020 11:44
Останнє: Vladko
Bug Ремонт АКПП львів Ольга Персік 0 9 426 03-06-2019 18:04
Останнє: Ольга Персік
  Автодорога Львів-Самбір Еля 4 9 808 25-04-2019 07:48
Останнє: Еля
  Майстер по ремонту сигналізацій Львів Andriy_s 3 13 094 29-01-2019 09:14
Останнє: 100matolog
  Позичте електроінструмент і питання до Львів'ян Sheket 12 13 245 30-03-2018 20:37
Останнє: bohdan 7224
Video Львів та Львівська обл.Видалення ЕГР bohdan 7224 2 4 250 09-12-2017 22:01
Останнє: bohdan 7224
  Реставрація турбіни Львів NestorD 11 4 183 06-04-2017 11:44
Останнє: YURIY-KI
  "Моя нова поліція" Львів Edition Vladko 16 5 838 02-09-2015 14:52
Останнє: SOA
  Чіп-тюнінг (Львів) ??? FOREST 129 56 294 02-09-2015 08:47
Останнє: Sheket

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1