Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Перегарчик.
Автор Повідомлення
profesor2707 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 20
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia Combi 1.8T 4x4
Повідомлення: #31
26-05-2010 21:15 Ответ: Перегарчик.

(25-05-2010 13:10)Gt-1 :  
(23-05-2010 16:54)profesor2707 :  Але кращий варіант, як на мене, простий маленький цифровий алкотестер. Ціна питання 100-150 грн.
Я маю такі.

А можна детальніше про такий тестер (фірма виробник, назва, фото). І чи можна з ним щось доказати коли зупинив ДАЄць і міряє тебе на свій тестер чи трубку.

Тестер простий - роблять китайці.
Я ще маю такий один новий як отут
http://okclub.com.ua/index.php?productID=1
Якщо цікавить можу віддати за 100 грн.
Принцип вимірювання простий - натискаєш на кнопку і дуєш в прорізи 5-7 сек. (можна і довше).
Якщо є алкоголь, то він зразу покаже.
Я перевіряв на собі (див. вище).
Зрештою можна перевірити і самому, бо в кожного організм індивідуальний. Тобто випити наприклад, пива, чи 50 грам, а через 20-30 хв. дунути і подивитись на результат.
Гаїшникам щось доказувати з персональним алкотестером - це як на кого попадеш.
Але якщо ти добре в нього подув - і показує 0.00, то можеш сміливо і з чистою совістю їхати і знати, що ти тверезий.
А впевненість у собі - це дуже важливий момент при розмові з гаїшниками. Бо коли коливаєшся, сумніваєшся, вони пресують ще більше, а коли бачуть, що ти твердо тримаєшся, то шукають іншого.

P.S. той алкотестер досить чутливий, після випитого бокалу пива - через 20 хв. вже показав алкоголь.
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #32
26-05-2010 21:49 Ответ: Перегарчик.

Як на мене є важливим фактором ще запахExclamation
Мав протокол з експертизи де було вказано "допустима норма":!:,але і вказано "легкий запах алкоголю з рота",,,мав мінінгіт трохиКурить
Шукати всі повідомлення учасника
mihalich369 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Jun 2009

Повідомлення: #33
08-06-2010 11:48 Ответ: Перегарчик.

всім привіт

стосовно фрази:
"ну не наю.. їдеш тоді собі, дайцю кажеш то чисто запах, давай мене на експертизу а потім будеш відповідати що через тебе я спізнився на роботу, фірма втратила замлвника - збитки компенсуватимеш.."

згідно закону про міліцію працівники ДАІ не зобовязані компенсовувати ніякі збитки, якщо вони аргументуюють свої підозри щодо Вашого стану в звязку із Вашою поведінкою, наприклад, і причини зупинки були не те що мені не сподобався колір машини або в нас "місячник Дятел (з цієї фрази сорі але ніколи не можу стриматись коли вони так називають) зброї, наркотиків чи угону авто" вони мають право провезти Вас на експертизу. Хоча якщо і зупинили без причини краще не хамити і не лізти в з...
Якщо ввечері було пивко чи 50 грамів оковитої без фанатизму і ви проспались хоча б 5 годин але відчуваєте вранці неприємний запашок із рота від якого вже не допомагає зубна паста (мабуть все таки було не тільки пивко або не 50 гр оковитої) то дещо допомагає від запаху кава в зернах (не мелена). як варіант світоч продає зерна кави в шоколаді (маленька коробочка чорна з червоним із оригінальним відкриттям). смачна штука і корисна для ліквідації незначного запаху з роту.
Або як вже писалось вище в темі лавровий листок (хоча дуже гірке і не приємне на смак). Тим не менше перебиває незначний запах від вчорашнього свята.
Але все ж не забувайте про те що запах це не повід - а причина.
Все таки реакція з будуна не та що потрібно і недоведи Боже якесь ДТП - навіть Ви не будете винні а через запах прийдеться відповідати по всій строгості (або відлистувати франклінів)
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1