Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Копчики (даїшники)
Автор Повідомлення
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #1
27-03-2010 19:53 Копчики (даїшники)

Після вчора 11:00 їхав біля стадіону Україна,спускався з Нового Львову під знак,і мені даїшники махнув жезло,щоб язупинився а я ніби не бачив і поїхав дальше!Через годину я виїжав з Пекарської і там мене даїшники зупинили і сказали,що передали по рації що я не зупинився даїшнику і за то що я не став я попав 100грн.!
Шановні шкодники не нарушайте правил!Поехали
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #2
27-03-2010 23:47 Ответ: Копчики (даїшники)

А нашо ти признавався що то ти. Вони ж на Візир тебе не щьолкнули, значить доказів ніяких. Чисто признаєшся сам або ні. Просто слідуючий раз не признавайся.
Шукати всі повідомлення учасника
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #3
28-03-2010 00:08 Ответ: Копчики (даїшники)

І то правда!((((((
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #4
28-03-2010 20:13 Ответ: Копчики (даїшники)

ИМХО - краще сотку віддіти, а то пришиють "зникнення і непокору працівнику ДАЙ", а це значно дорожче... і "самый справедливый и гуманный суд" не поможет
Шукати всі повідомлення учасника
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #5
28-03-2010 20:26 Ответ: Копчики (даїшники)

і то тоже правда!)))Коли я заплатив 100грн.то я потім зрозумів шо мене після них ще хтось може зупинити і так само вимагати взяту бо вони не склали протокол і про це,що вони мене зупинили ніхто не знав!)))
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #6
30-03-2010 20:33 Ответ: Копчики (даїшники)

Та може воно і так, може краще стати відразу, але як вже не став, то признватись не треба(хіба Візир), а так вони на понт беруть. З таким успіхом на кожну машину можна тикати пальцем и розказувати про порушення. Як не зупинився, то єдиний ріск, щоб вони не гнались за тобою. В мене на минулих вихідних таке було. Я вертався з Карпат і в с. Любенці їхав біля 100 км\г. На зустріч мені їхала патрульна машина з даішниками. Ну їде так їде. А вони сволочі з Візиром, як ті щурі сидять в машині і мою швидкість записали на нього. Дивлюсь що їде на зустріч і фарами мигає. Я мороз і їду дальше. Дивлюсь в зеркало заднього виду- мигалки включили, розвиртаються і за мною.Я собі спокійненько їду. Вони моячуть -мол зупинись. Стаю . Один підходе, питається, чому не зупиняюсь- кажу не поняв, що мені. Він заткнувся більше нічого не сказав. Тоді вони мене в машину запрошують, а там моє фото зі швидкістю 101 км\г. Попав в 50 рубасів або протокол. Головне з того всьго , що гаїшники тепер не тільки стоять на фару, але і їздять з візиром. Так що , пацани дивіться, щоб так не попастись.
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #7
30-03-2010 20:55 Ответ: Копчики (даїшники)

але саме головне - ЩО ЇХ заставили ЗУПИНЯТИ і складати протокол!!!!!!(про що і свідчить погоня)
а не як раніше - "письмо щастя" а ти оскаржуй, трахайся. тепер зупинили - або протокол, або 50-100 купонів, ще й приємно побалакати можна. Все на Ваш розсуд. От так і має бути, бо їхня основна задача забезпечувати безпечний рух (при цьому вони б мали стояти кожного ранку на кожному перехресті, і корків стало б менше, бо усіляких хитрожопіків дрючили б, котрі створюють 3-ій ряд і їдуть на червоне. Але це все мрії з 22 сторіччя. Мир
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #8
31-03-2010 12:45 Ответ: Копчики (даїшники)

Нарахунок того, що в українських водіїв- "0" культури водіння-це факт. То що лізуть і можуть створити 3-4 додаткових ряди -це те ж факт, наслідком чого є ще більша пробка. А я ніколи не пропускаю бажаючого влісти і не чекати зі всіма у пробці,ну хіба Шкода- тоді без питань. А нарахунок гаїшників, дійсно тепер класно, що протокол або гроші. Саме головне , я подумати не міг , як проїхав в селі стоячий(або сидячийSmile) в засаді патруль, що ті щурики ще й їздять на машині з візиром. Видно гаїшники поняли що стояти на одному місці безнадійно, бо всі водії мигають, так тепер нова схема- одні стоять , а другі їздять на машині з Візиром. Тому пацани дивіться.
А колись давно на Чорновола на кругу зупинив гаїшник мене за пішихода, мол не пропустив т.д.,т.п.. Я йому кажу що перед мною машина теж не зупинилась. А гаїшник каже, що він його теж зупиняв, а той не став і каже , що я за ним бігти будуЯ удивлен? Я поняв урок. Тепер частенько просто морожусь.
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #9
31-03-2010 23:00 Ответ: Копчики (даїшники)

про мороз - це точно, тре тільки аккуратно. Це вам не штати, де менти сідають в крайслер, доганяють і КАРАЮТЬ, як останнього гея-москаля...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1