Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI
Автор Повідомлення
Capers Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 230
Приєднався: Jun 2006
Киев
Повідомлення: #91
16-12-2011 12:32 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

(16-12-2011 12:27)Ulisss :  
(16-12-2011 12:24)CHUK :  Кожному є близькою своя філософія.
висловлювання Корея - г...но чи Шкода - фуфло є некоректними і суб'єктивними.
Вот это правильно на 100%

Где Вы видели подобное?

Речь о том, что корея и ВАГ - авто разного уровня.
И стоят соответственно денег.

При чем здесь г..?!!! Такое можно услышать только от тех, кого давит жаба.
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #92
16-12-2011 12:32 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

(16-12-2011 12:24)CHUK :  Знов вийшла суперечка чиї машини найломучіші.

Проколи бувають у кожного виробника. У всіх "провідних" автовиробників,в т.ч. корейських і японських рівень якості приблизно одинаковий. Просто філософія трішки інша. Сперечатись про те, яка машина ліпше - корейська, яконська, німецька чи чеська, яка на мене схоже на суперечку який колір найкрасивіший... Кожному є близькою своя філософія.

Кожен виробник має свої переваги. Вибір зводиться від того, що потрібно людині. Один на 1 місці має дизайн, то йому пряма дорога до корейців, які є цікавіші в цьому плані. Інший потребує великого зручного багажника та потужний, економний двигун. Третій ще чогось. Радити можна виходячи з потреб КОНКРЕТНОЇ людини і, як на мене, висловлювання Корея - г...но чи Шкода - фуфло є некоректними і суб'єктивними.
к сожалению, некоторые такой подход не приемлют и продолжают дальше все обсирать, а в теме про ситроен чего-то тихонько промолчали и все, с чего бы это?

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Capers Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 230
Приєднався: Jun 2006
Киев
Повідомлення: #93
16-12-2011 12:35 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

(16-12-2011 12:24)CHUK :  Знов вийшла суперечка чиї машини найломучіші.

Проколи бувають у кожного виробника. У всіх "провідних" автовиробників,в т.ч. корейських і японських рівень якості приблизно одинаковий. Просто філософія трішки інша. Сперечатись про те, яка машина ліпше - корейська, яконська, німецька чи чеська, яка на мене схоже на суперечку який колір найкрасивіший... Кожному є близькою своя філософія.

Кожен виробник має свої переваги. Вибір зводиться від того, що потрібно людині. Один на 1 місці має дизайн, то йому пряма дорога до корейців, які є цікавіші в цьому плані. Інший потребує великого зручного багажника та потужний, економний двигун. Третій ще чогось. Радити можна виходячи з потреб КОНКРЕТНОЇ людини і, як на мене, висловлювання Корея - г...но чи Шкода - фуфло є некоректними і суб'єктивними.

Я изначально не считаю корею такой же как немцев, потому что корея - дешевая и по цене и своей сути. Просто некоторые не замечают или делают вид.

про дизайн - при чем здесь корея? Тошнит от их однодневного дизайна!

ну а то, что каждый выберет свое - это да. так и есть
сообщения объединены
(16-12-2011 12:32)cop :  
(16-12-2011 12:24)CHUK :  Знов вийшла суперечка чиї машини найломучіші.

Проколи бувають у кожного виробника. У всіх "провідних" автовиробників,в т.ч. корейських і японських рівень якості приблизно одинаковий. Просто філософія трішки інша. Сперечатись про те, яка машина ліпше - корейська, яконська, німецька чи чеська, яка на мене схоже на суперечку який колір найкрасивіший... Кожному є близькою своя філософія.

Кожен виробник має свої переваги. Вибір зводиться від того, що потрібно людині. Один на 1 місці має дизайн, то йому пряма дорога до корейців, які є цікавіші в цьому плані. Інший потребує великого зручного багажника та потужний, економний двигун. Третій ще чогось. Радити можна виходячи з потреб КОНКРЕТНОЇ людини і, як на мене, висловлювання Корея - г...но чи Шкода - фуфло є некоректними і суб'єктивними.
к сожалению, некоторые такой подход не приемлют и продолжают дальше все обсирать, а в теме про ситроен чего-то тихонько промолчали и все, с чего бы это?
Признайте просто, что не дотягивает ситроен до уровня ВАГа и давайте без гавн..., обсир... и прочих слов...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-12-2011 12:37 Capers.)
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #94
16-12-2011 12:41 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

с каких пор ВАГ стал мерилом мирового качества автопрома?

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Capers Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 230
Приєднався: Jun 2006
Киев
Повідомлення: #95
16-12-2011 12:47 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

(16-12-2011 12:41)cop :  с каких пор ВАГ стал мерилом мирового качества автопрома?

Вы о чем вообще? Продолжаете делать вид, что нет никакой разницы между Сидом и А5?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-12-2011 12:53 Capers.)
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #96
16-12-2011 13:03 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

Не сприймайте все так особисто Laughing. Я говорив в загальному... без персоналій...

(16-12-2011 12:35)Capers :  Я изначально не считаю корею такой же как немцев, потому что корея - дешевая и по цене и своей сути. Просто некоторые не замечают или делают вид.

про дизайн - при чем здесь корея? Тошнит от их однодневного дизайна!

ну а то, что каждый выберет свое - это да. так и есть

Признайте просто, что не дотягивает ситроен до уровня ВАГа и давайте без гавн..., обсир... и прочих слов...

Ви ще раз підтвердили мої слова. Вас тошнить від одноденного дизайна корейців, а мій сусід торчить від нього Big Grin. Все доволі суб'єктивно. В кожного свої критерії вибору автомобіля.

Щодо корейців. Кіа рахуйте, що це європейський автомобіль. Шефдизайнер Пітер Шраєр зовсім не кореєць, а справжній арієць з під олівця якого вийшло не одне Ауді чи Фолькс. Завод знаходиться в Жиліні, Словаччина. Проїзжав я мимо нього.... Справжнє місто...

Кажете, корейці дешеві... Я б сказав по-інакшому... Все має свою ціну, якщо б КІА побудувала машину з преміум матеріалів + дизайн, то вона коштувала б зовсім інші гроші. Але кому б тоді вона була потрібна? А так, є своя ніша. Корейці непогані машини, просто в них зовсім інший підхід (інша філософія), ніж у ВАГа і це не робить їх автоматчно поганими машинами.

Приклад з життя. Часто буваю в Німеччині і маю там друзів і знайомих. Так ось, один знайомий (чистокровний шваб і я про нього трохи раніше писав) зараз їздить на Ауді А6 3ТДІ Кватро. Каже, що жахливо незадоволений і розчарований. І дуже йому подобаються нові КІА, напр. Спортедж та Соренто. Каже, що може візьме собі наступну КІА Соренто, бо розумні гроші і хороша комплектація.
Ще один епізод. Питаюсь ще одного істинного арійця, який планує міняти свій Мерс Е-клас чому він не подивиться на Фаетон. Так він відповідає, що машина звичайно супер, але має один великий недолік - букви ФауВе на решітці. І взагалі ФауВе зараз зовсім не той, що був раніше. Багато скарг на якістьSmile. Він просто на Тазах не їздив ніколи Mr. Green.
Звичайно це все відносно та суб'єктивно, але цікаво подивитись на хід думок резидентів Ауді, БМВ, Мерса. В них там одна релігія і машина на яку кривого слова не скажуть - це Порше, а решту все критикують.
ОСЬ ТАК.
сообщения объединены
Ще одне. Скажіть, а чим конкретно Сітроен не дотягує до рівня ВАГа?
сообщения объединены
(16-12-2011 12:47)Capers :  
(16-12-2011 12:41)cop :  с каких пор ВАГ стал мерилом мирового качества автопрома?

Вы о чем вообще? Продолжаете делать вид, что нет никакой разницы между Сидом и А5?

Звичайно, що є. Я зробив свій вибір на користь Октавії 1,8. Але це не означає, що Сід гірший. Це машина за свої гроші, як і Октавія. Тому вона і дорожча... Повторюсь. В кожного свій шлях до серця покупця.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-12-2011 13:07 CHUK.)
Шукати всі повідомлення учасника
Capers Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 230
Приєднався: Jun 2006
Киев
Повідомлення: #97
16-12-2011 13:14 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

Да какие проблемы, ничего личного! Мир

Вы перефразировали все мои посты выше. Big Grin

Суть не в том, что корея гавн... а втом, что это разный уровень и цены разные. Каждый выбирает свое.

Просто некоторые фанаты кореи в этом видят что-то обидное, ущербное для себя, все на свой счет. И начинаются крайности про гавн... и пр....

Не сильно я представляю немца с Аудюхи на КИА... пожалеет... Да и вообще корейцев мало видел по Германии(да и остальной Европе), особенно КИА. Хундаи в такси бегают(Сонаты), но я Е-шке лучше прокачусь, если есть выбор, чем на Сонате... Big Grin

Вцелом в Европе совсем другая философия по авто - там корейцы не в почете...
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #98
16-12-2011 13:26 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

(16-12-2011 13:14)Capers :  Вцелом в Европе совсем другая философия по авто - там корейцы не в почете...

Зараз більше. Сідів бачив всього кілька, досить зараз бігяє Спортеджів в Бундесі.
Шукати всі повідомлення учасника
Шеф Немає
СКЕПТИК )))

Повідомлень: 4 516
Приєднався: Apr 2009
Изяслав,Старкон, Хмельницкий
1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT
Повідомлення: #99
16-12-2011 13:54 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

помница каперс говорил тоже самое и о французах...

да плюются и не только на шкоды но и новые фольцы...

я уже говорил об одном, которые ездил на МБ Е и задолбался ее ремонтировать... а поменялся на эпику и доволен как слон. потому как тот же мерс и в 10 раз дешевле...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-12-2011 13:56 Шеф.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #100
16-12-2011 14:00 RE: ДАЙТЕ СОВЕТ Hyundai Elantra MD 1.8 DOHC AT Premium или Skoda Octavia A5 1.8TSI

коли тільки почали з"являтися перші сіди, мій товариш якраз, що називається "РІСКНУЛ". причини: у нього зросту 2м, вага десь 100кг-110кг, такий, здоровецький. так ось, нормально він серед однокласників помістився в А5 і сід. причому я його випадково, майже насильно, просто так, з цікавості затягнув в салок кіа. дивимось - стоїть дещо, сід називається. х.з., що воно таке, їх ще тоді на дорогах не було видно. але ріниця в грошах була чималенька на той час, не вистачало на А5 і він взяв собі кіа, дизель. Реакція в усіх знайомих була одна - з розуму зійшов, корейавто купив! камікадзе! але нічого, за цих майже 5 років у нього було 3 звернення в сервіс: щось там у задній підвісці гриміло (усунули по гарантії за 45хв), втулку стаб-ра поміняв (не по гарантії), глючить кнопка центр.замка (подивились, нічого не зробили, так і їздить, турбує іноді). ну і все. зараз у нього пробіг невеликий, не пам"ятаю точно, здається 80тис. що я помітив: дизель став працювати набагато голосніше, але пре так само, як і раніше. ручник уже майже не працює, требі робити і гуде підшипник якогось їз задніх коліс.
Ні про яку октавію вже не мріє, поки що цією довольний, з часом буде рухатись в напрямку аутбека
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-12-2011 14:02 uds214.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Чи варто брати skoda octavia a5 2.0 fsi 2007 р.в. serhii_sz 48 11 261 24-08-2022 21:22
Останнє: Egor25
  Нужен совет по Skoda SCOUT Віктор Нікополь 0 1 383 11-06-2022 17:45
Останнє: Віктор Нікополь
  Skoda Octavia A5 BXE+DSG VovikA5 10 2 385 14-05-2021 16:26
Останнє: Artur_A5_BKD
  Skoda Octavia A5 2.0 TDI dmytruk777 1 3 237 23-10-2020 11:00
Останнє: didux
Question Skoda Octavia Tour vs A5 (до FL) Saller 85 21 583 31-03-2020 16:40
Останнє: Ramonsterator
  Сколько стоит живая А5ФЛ 1,8TSI Украинец 53 9 141 30-08-2019 19:06
Останнє: Setler
  АКПП на skoda octavia a5 Bizon 5 3 479 18-08-2019 14:16
Останнє: Gr_Vetal
  Skoda Octavia a5 2 vs Skoda Octavia a5 2 restyle rev3L 8 3 035 10-06-2019 12:04
Останнє: zzz_a85
  Superb 1,8TSI или X-Trail 2,0 LIK 82 16 460 17-12-2018 12:07
Останнє: Bodyfresh
  octavia a5 или elantra md coros 48 9 705 25-11-2018 10:01
Останнє: Рокенрольщик

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1