|
Свап халдекс на а7 2,0д дсг 6
|
|
| Автор | Повідомлення |
Dimitrius
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 652 Приєднався: May 2007 Хмельницкий/Тернополь Passat Alltrack B7 2.0 TDI |
|
||
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
DoctorAleks
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 964 Приєднався: Dec 2008 Ужгород VW E-Golf VW Multivan 4x4 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| свап К04 на AGU ??? | Ingol$htadt | 8 | 2 455 |
24-10-2016 11:22 Останнє: Ingol$htadt |
|
| свап BAM или тюним AGU | Vitaliy16v | 34 | 12 527 |
25-11-2013 15:25 Останнє: Владислав |
|
| Свап 1,6 bfq->1.8ARX+4*4 | sysanin | 69 | 15 902 |
01-11-2013 22:35 Останнє: Владислав |
|
| свап 1.4 на 2.0 ? | madd | 84 | 24 488 |
06-08-2009 07:20 Останнє: Gerzik |
|
Переглядають: Гості: 1




