Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Чи подобається Вам тема idiot parkinгу?
Голосування завершено.
Так, залюбки б провчав idiot'ів 69.64% 39 69.64%
Ні, фігньою не займаюсь, хай паркуються як хочуть 30.36% 17 30.36%
Всього 56 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Я паркуюсь как идиот :)
Автор Повідомлення
Antares Немає
Привид Львівської гілки
***

Повідомлень: 465
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #11
24-10-2008 13:59  

Я проголосував "ні" тому що з цього і так толку буде мало.
Це з розряду загадки "На грядці стоїть біле i велике? -Холодильник, де хочу там і ставлю!"
Суть в тому що таким людям глибоко пох... що ви там наклеїте + якщо вас на цьому застукають то дадуть по писку, викличуть ментів і кинуть заяву за хуліганство!

Цитата:...Это очень заразная штука."Йому можна а мені НІ???"...
проблема не в заразності, проблема в ДНК якщо якись придурок паркується поперек дороги це не означає що решта так само захочуть припаркуватись.

P.S.:все вище сказане ІМХО яке підлягає конструктивній критиці та обговоренню Wink
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #12
24-10-2008 14:20  

За что pikach00 получил предупреждение так и не понял.... Курить

DIG :
Roha :цікаво хто проголосував за "Ні, фігньою не займаюсь, хай паркуються як хочуть"
Ті хто так і паркуються

Я проголосовал "Нет". Вы наверное разочаруетесь, но стараюсь тачку парковать в отведенных для этого местах.

Почему проголосовал против?

Во-первых: Рагуля наклейкой уже не изменить. Это уже в крови.
Во-вторых: Нету времени бегать и расклеивать наклейки.
В-третьих: Думаю владельцу авто не очень понравится парень, который клеит что-то на его машину... Кому охота проблем на задницу - вперед!

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #13
24-10-2008 15:20  

antik :За что pikach00 получил предупреждение так и не понял.... Курить

За то что почти все его посты агрессивные и часто обидные для шкодаводов. Это обсуждалось уже не раз. Еще за то что после того его внимание обращается на то что он когото обидел или мог потенциально обидеть он вместо того чтобы извиниться и заткнуться разводит полемику. Я остаюсь при своем мнении. Предупреждение можете обжаловать.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
DIG Немає
Писатель
***

Повідомлень: 369
Приєднався: Oct 2007

SKODA A5
Повідомлення: #14
24-10-2008 21:33  

Народ нас обрразили а ви мовчите, то получаеться що 95%учасників нашого клубу які їздять на октавіях "бикуваті мудаки" по словам pikach00- за таке не попередження дають а ряхало чистять
Шукати всі повідомлення учасника
pikach00 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 170
Приєднався: Feb 2008

Повідомлення: #15
24-10-2008 21:41  

DIG :Народ нас обрразили а ви мовчите, то получаеться що 95%учасників нашого клубу які їздять на октавіях "бикуваті мудаки" по словам pikach00- за таке не попередження дають а ряхало чистять
Маладєц мальчік, а слабО начистити ряхала якимось бандюкам на кривоприпаркованій тачці?
Шукати всі повідомлення учасника
DIG Немає
Писатель
***

Повідомлень: 369
Приєднався: Oct 2007

SKODA A5
Повідомлення: #16
24-10-2008 21:48  

pikach00 :Маладєц мальчік, а слабО начистити ряхала якимось бандюкам на кривоприпаркованій тачці?
А нащо,можна визвати евакуатор як дуже когось припече
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #17
25-10-2008 09:57  

DIG :Народ нас обрразили а ви мовчите, то получаеться що 95%учасників нашого клубу які їздять на октавіях "бикуваті мудаки" по словам pikach00- за таке не попередження дають а ряхало чистять
Народ, бігом всі заспокоїлись!!!
Мудаки, бики і т.п. - їздять на всіх машинах! На Шкодах, на Мітсубіші, на Опелях, на Мерсах, Бехах... на всіх!
Не варто сприймати це у трактуванні Діга - 95% Клубу. Клуб, якраз тим і відрізняється, що тут збираються люди більш-менш цивілізовані.
Ні, звичайно, доводиться деколи і під знак, доводиться, і без поворотів... Наприклад, я, останнім часом у Києві частенько на авто буваю. Чотири полоси, якщо потік машин не цілком щільний, то маневруєш по полосах 1-3-4-2 і т.п., щоб зівах об'їхати. Ясно, що там не завжди до поворотів, оскільки і швидкість, і у всі дзеркала дивишся, щоб перешкоди комусь не створити.
Здається я вже колись писав свою точку зору, як на рух на дорогах, так і взагалі, життєву позицію - дозволено все, що не заважає навколишнім.
В даній темі, це може бути і "без повороту", і "під знак". Але, при цьому - нікому не створювати перешкод своїми діями! Відповідно, навіть коли по ПДР їдеш варто і перешкод не створювати, і поступитися інколи - на перехрестку, по полосах комусь місце звільнити, щоб перебудувався тощо.
Що до попереджень та політкоректності - варто і справді трохи більше такту проявляти. Не провокувати нікого. Не менше ніж на Октавіях мудаків їздить і на Оутлендерах, і на Ланцерах. Марка машини тут ролі не відіграє.
Здається я всім розказував, як біля автобусного з-ду доганяв і заблокував на Стрийській Оутлендера з п'яненьким мажором, який спричинив аварію Опеля та Ланоса і спокійно поїхав далі з місця ДТП.
А скільки ідіотів літають зараз на Іксах? Раз в тиждень бачу по ТВ по участь у ДТП.
Тут, як і завжди - починати варто з себе. Для початку - не заважати іншим! Тим більше, якщо порушуєш ПДР.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #18
29-10-2008 10:30  

А як бути з тим варянтом,що машина припаркована так по певним обставинам,а їх може бути багато.
Або якшо дєвушка получила права і ще руку ненабила,то получиться що вона ідіот.
Наклєйку клєїти хібашо якшо регулярно бачиш туж машину.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #19
29-10-2008 12:32  

В... :А як бути з тим варянтом,що машина припаркована так по певним обставинам,а їх може бути багато.
Або якшо дєвушка получила права і ще руку ненабила,то получиться що вона ідіот.
Наклєйку клєїти хібашо якшо регулярно бачиш туж машину.

Як правило проблеми з паркуванням виникають не через навики а через спосіб мислення. І якщо людині начхати на всіх інших і вона ставить машину займаючи 3 місця і ще й виїзд з прилеглої території то я цій людині поставлю однозначний діагноз - провчити обовязково. І мені всеодно досвід, стать, колір волосся. Я по собі сужу - і я на копійці пихтів по 20-30 хвилин щоб нормально припаркуватись і нікому не заважати. А повірте на копійці це і з досвідом не так легко.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
pikach00 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 170
Приєднався: Feb 2008

Повідомлення: #20
29-10-2008 12:47  

Так де наклейки брати? Треба біля офісу поклеїти деяким особистостям Оцтой
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Конкурс "Паркуюсь як ідіот" В... 152 42 107 22-08-2014 13:49
Останнє: Smith Wesson

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1