Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном
Автор Повідомлення
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #11
13-12-2011 12:59 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(13-12-2011 12:18)CJ :  А якщо перетнути кордон з ЕС у Словачинні а потім заїхати до Угорщини (при перетині кордону Словаччини та Угорщини немає погран посту) ?? Hello!
Наприклад отак

Будівля посту мабуть є, але прикордонників та митників там немає. Тобто, контроль не здійснюється. Я заїзжав до Угорщини через Словаччину біля Братислави, проїхав крізь КПП вільно, нікого там не було. Знайомий їхав по вказаному в Гуглі маршруту літом до Хорватіїї, теж нікого не було, документи не перевіряли.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2011 13:00 CHUK.)
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #12
13-12-2011 15:43 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(13-12-2011 12:59)CHUK :  [quote='CJ' pid='1203878' dateline='1323771496']
А якщо перетнути кордон з ЕС у Словачинні а потім заїхати до Угорщини (при перетині кордону Словаччини та Угорщини немає погран посту) ?? Hello!

Поясніть, шановний, а який в цьому глибокий сенс? Їхати до Угорщини із польським шенгеном через кордон Україна-Словакія?
Через кордон Україна-Угорщина є сенс їхати з будь-яким шенгеном, крім польського, оскільки там найближче підходять до українського кордону автобани... І коли ви плануєте довгу подорож, в цьому є сенс... У випадку наявності польського шенгену, дійсно важко пояснити навіщо я перетинаю кордон ЄС в іншій країні... Більше того, за минулий рік Польща дуже посилила прикордониий контроль... Наприклад, в 2010 року зупинившись у друзів в Польщі за 15 км від словацького кордону, мені було без проблем на авто з українськими номерами маючи польський шенген неодноразово зїздити "за пивом" до Словакії... І ніхто жодного разу не зупинив... А цьому році, в тому самому населеному пункті знайомих моїх друзів зупинили прикордонники для перевірки документів просто на вулиці... коли вони купляли морозиво з дітьми... без авто... просто почувши українську мову... Ось так... А мене особисто в жовтні на моєму авто з українськими номерами прикордонники зупинили по дорозі до Франціїї на виїзді з АЗС перед кордоном з Німмечиною... для перевірки документів всіх пасажирів... і добре, що мав французький шенген, в іншому випадку мені потрібно біло б пояснити, чому я з польським шенгеном їду до іншої країни ЕС...
Шукати всі повідомлення учасника
CJ Немає
Сestovatel......
****

Повідомлень: 1 128
Приєднався: May 2006
Ukraine, Kiev
Skoda Fabia Mk.1,(1.4 AME) Česká auta
Skype IDiicjii
Повідомлення: #13
13-12-2011 16:25 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(13-12-2011 15:43)WhiteBear :  
(13-12-2011 12:59)CHUK :  [quote='CJ' pid='1203878' dateline='1323771496']
А якщо перетнути кордон з ЕС у Словачинні а потім заїхати до Угорщини (при перетині кордону Словаччини та Угорщини немає погран посту) ?? Hello!

Поясніть, шановний, а який в цьому глибокий сенс? Їхати до Угорщини із польським шенгеном через кордон Україна-Словакія?
Через кордон Україна-Угорщина є сенс їхати з будь-яким шенгеном, крім польського, оскільки там найближче підходять до українського кордону автобани... І коли ви плануєте довгу подорож, в цьому є сенс... У випадку наявності польського шенгену, дійсно важко пояснити навіщо я перетинаю кордон ЄС в іншій країні... Більше того, за минулий рік Польща дуже посилила прикордониий контроль... Наприклад, в 2010 року зупинившись у друзів в Польщі за 15 км від словацького кордону, мені було без проблем на авто з українськими номерами маючи польський шенген неодноразово зїздити "за пивом" до Словакії... І ніхто жодного разу не зупинив... А цьому році, в тому самому населеному пункті знайомих моїх друзів зупинили прикордонники для перевірки документів просто на вулиці... коли вони купляли морозиво з дітьми... без авто... просто почувши українську мову... Ось так... А мене особисто в жовтні на моєму авто з українськими номерами прикордонники зупинили по дорозі до Франціїї на виїзді з АЗС перед кордоном з Німмечиною... для перевірки документів всіх пасажирів... і добре, що мав французький шенген, в іншому випадку мені потрібно біло б пояснити, чому я з польським шенгеном їду до іншої країни ЕС...

Пояснюю, як написав автор теми CHUK у своєму першому повідомленні:
Цитую: Транзит в Австрію. Заброньовані готелі в Австрії не дають права на проїзд по території Угорщини. Потрібно мати бронь в готелі угорському.
Для цього оговорювалось і все інше, в.т.ч Маршрут якій я запропонував як вирішення поточної проблеми. Hello!Hello!

World is not big like you reprisend...It's small and fragile.
Protect it.
The one world is not enough.
[Зображення: f998a5eba284.gif]
067-977-Four Six-Five Tow
I don’t want Russian occupation [Зображення: 27b7586f979e.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2011 16:26 CJ.)
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #14
13-12-2011 21:08 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

Зміст полягає для людей, які їдуть на лижі до Австрії чи Італії або в інші країни "дальнього" зарубіжжя. Дуже багато мають саме польський шенген, бо його отримати легше за інші. Угорщина в даному випадку найзручніший варіант подорожі. Близько автобан, який тягнеться через всю країну. Тому обговорюються варіанти як заїхати в Угорщину з польським шенгеном.

Для прикладу. Я їздив в Братиславу минулого тижня за маршрутом: Краківець - Краків - Катовіце - Острава - Брно - Братислава в результаті 780 км за 12 год без кордону. Дорога до Кракова це 5 год, як пити дати. Повертався назад через Будапешт. Та сама відстань і 9 год без кордону (цього разу простояв 2 год, ніколи ще стільки не стояв в Берегово).

До речі зараз черги на кордоні з Польщею дикі. Можна і на 8 год. зависнути.

На рахунок прикордонного контролю в європейських країнах. В Польщі вже біля виїзду з країни мене кілька раз зупиняла поліція. Перевірили документи і відпустили. Їхав з колегою в якого був польський шенген (через це і заїзжали через Краківець) жодних проблем не було. Вони в основному ловлять за т.з. "національні" і протерміновані візи. До речі, патрулі такі зазвичай інтернаціональні - поляки + чехи чи німці.
Шукати всі повідомлення учасника
YuriF Немає
Писатель
***

Повідомлень: 254
Приєднався: Mar 2009
EU
Skoda Octavia 2016 1.6 greenline
Повідомлення: #15
13-12-2011 21:23 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(13-12-2011 21:08)CHUK :  Для прикладу. Я їздив в Братиславу минулого тижня за маршрутом: Краківець - Краків
А як там зараз цей відрізок Краківець - Краків . Дорогу роблять ? До євро 2012 буде автобан ? І чи появляться нові пропускні пункти, щоб з чергами розібратись (якщо Ви в курсі звичайно Hello! ) ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2011 21:24 YuriF.)
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #16
13-12-2011 21:57 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(13-12-2011 21:23)YuriF :  
(13-12-2011 21:08)CHUK :  Для прикладу. Я їздив в Братиславу минулого тижня за маршрутом: Краківець - Краків
А як там зараз цей відрізок Краківець - Краків . Дорогу роблять ? До євро 2012 буде автобан ? І чи появляться нові пропускні пункти, щоб з чергами розібратись (якщо Ви в курсі звичайно Hello! ) ?

П...Ц. Іншого слова нема. 250 км з середньою швидкістю 50км/год. Багато населених пунктів та світлофорів. Дорогу роблять. Ділянка за 30 км до Кракова вже відкрита. Решта - в роботі. Поновив карту в Іго так мене навігатор постійно зводив з дороги в поле і казав, що тут є автобан Поскакали.
Після цього я карту стару поставив Mr. Green. Напевно по планах вона повинна була бути введена до кінця 2011 року.

Чи буде весь автобан - не знаю, але думаю хоча б від Кракова до Жешува зробили. Якщо він буде, то питання Угорщини відпаде, але через мадяри все-одно буде дешевше їхати (260км по Україні від Львова - бензин дешевший та ще й можна каністру на 10л взяти з собою). До речі бачив на автобані підготовку до нових КПП для оплати. Якщо відкриють нову дорогу думаю, що вона буде платна.

Додаткових КПП не буде точно. Буде спрощений контроль, тобто укр. та пол. пограничники будуть спільно переглядати документи на польському боці. Вже було кілька пілотних днів. Все це доволі зручно, черга рухалась дуже швидко.

Зараз черги жахливі.
Шукати всі повідомлення учасника
YuriF Немає
Писатель
***

Повідомлень: 254
Приєднався: Mar 2009
EU
Skoda Octavia 2016 1.6 greenline
Повідомлення: #17
13-12-2011 22:08 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(13-12-2011 21:57)CHUK :  П...Ц. Іншого слова нема. 250 км з середньою швидкістю 50км/год.

Эх давно був, але бачу що нічого не помінялось. Все рівно якщо їхати до Кракова (наприклад) - то дорога одна і Краківець теж Smile.
То що платна - не проблема - головне щоб була (не так часто їду).

Все одно дуже дякую за інфо з полів Hello!Честь!
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #18
13-12-2011 22:13 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

Прошу Hello!
Радий, що комусь можу допомогти.
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #19
14-12-2011 13:01 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(13-12-2011 21:08)CHUK :  Зміст полягає для людей, які їдуть на лижі до Австрії чи Італії або в інші країни "дальнього" зарубіжжя. Дуже багато мають саме польський шенген, бо його отримати легше за інші. Угорщина в даному випадку найзручніший варіант подорожі.

Ще раз звертаю увагу... Не створюйте людям проблему... Бо прочитав Ваші "найзручніші варіанти подорожі" і маючи одноразовий польський шенген, люди які поїдуть через Словачину чи Угорщину без перетину кордону України_Польща, та не маючи відповідних відміток у паспорті... Наступного разу його просто не отримають... У звязку з порушенням візового законодавства ЄС.
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #20
14-12-2011 15:49 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(14-12-2011 13:01)WhiteBear :  
(13-12-2011 21:08)CHUK :  Зміст полягає для людей, які їдуть на лижі до Австрії чи Італії або в інші країни "дальнього" зарубіжжя. Дуже багато мають саме польський шенген, бо його отримати легше за інші. Угорщина в даному випадку найзручніший варіант подорожі.

Ще раз звертаю увагу... Не створюйте людям проблему... Бо прочитав Ваші "найзручніші варіанти подорожі" і маючи одноразовий польський шенген, люди які поїдуть через Словачину чи Угорщину без перетину кордону України_Польща, та не маючи відповідних відміток у паспорті... Наступного разу його просто не отримають... У звязку з порушенням візового законодавства ЄС.

Шановний, будь-ласка, будьте уважнішим. Прочитайте пост №1. Я там писав, що віза має бути "погашена", тобто обов"язковий перший в"їзд в країну, яка видала візу. Це обов"язкова умова не тільки для Угорщини, це обов"язково для всіх інших країн Шенгену.
Дякую, вам за те, що конкретизували ситуацію. Це в жодному разі не завадить. Але прошу вас більш толерантно відповідати. Я не вважаю, що створюю комусь проблему. Думаю, ця інформація буде багатьом корисна.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Какая дорога лучше в Луцк, через Ровно или через Дубно? Снусмумрик 17 6 663 22-03-2019 13:55
Останнє: egorka
  Как лучше в Россию (Суджа) из Киева: через Суммы или через Глухов? d_oleg82 11 17 642 07-05-2013 08:32
Останнє: d_oleg82

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1