|
Хватает ли печки на Фабии 1,2 в сильный мороз?
|
|
| Автор | Повідомлення |
urikor
Ученик ![]() Повідомлень: 5 Приєднався: May 2012 |
|
||
|
RRandom
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 130 Приєднався: Jun 2010 Киев Passat B7 TDI 4Motion, Octavia A5 TDI |
|
|
|
urikor
Ученик ![]() Повідомлень: 5 Приєднався: May 2012 |
|
||
|
1.2HTP
CAXA ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 9 702 Приєднався: Sep 2006 Днепр |
|
||
|
vol
Трижды ДЕД (одни бабы) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 733 Приєднався: Feb 2008 Запорожье Fabia-sedan-1.2 ВМЕ (3 горшка) |
|
|
|
urikor
Ученик ![]() Повідомлень: 5 Приєднався: May 2012 |
|
||
|
RRV
водитель любитель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 656 Приєднався: Nov 2010 Чернігів Fabia BME 1.2 05г. }`20} TOURAN BLS |
|
||
|
Tomor
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 769 Приєднався: Aug 2008 Хмельницкий Фабия Нью 1.2 классик |
|
||
|
Медведь
Реформатор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 099 Приєднався: Mar 2009 Дніпро Jeep Renegade Trailhawk, Dodge Challenger - ХАЧУ!!! Fabia 1.2 HTP - була) |
|
||
|
Vra4
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 588 Приєднався: Sep 2011 КИЕВ skoda fabia |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: 2000db6c7b.png]](http://img03.platesmania.com/210625/inf/2000db6c7b.png)
[url]
