Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Octavia new (A7) vs конкуренты
Автор Повідомлення
StaSok Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 088
Приєднався: Jun 2013
АТ
Audi A4 Avant 2.0TDI
Повідомлення: #231
29-10-2018 12:37 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

зарядка 1 година їзда 1 година - це реалії електрокарів в Україні
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-10-2018 12:37 StaSok.)
Шукати всі повідомлення учасника
HDC Немає
Писатель
***

Повідомлень: 361
Приєднався: Jul 2018
Київ
Skoda Altea XL 1.6 ГБО
Повідомлення: #232
29-10-2018 12:45 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

(29-10-2018 12:37)StaSok :  зарядка 1 година їзда 1 година - це реалії електрокарів в Україні
Поставили на ніч на зарядку, зарядили до повного, і їздіть собі за день 100 км спокійно. Все йде в ту сторону, що електромобілі стануть вигідні, тільки процес цей не настільки швидкий як хотілось би.
Шукати всі повідомлення учасника
StaSok Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 088
Приєднався: Jun 2013
АТ
Audi A4 Avant 2.0TDI
Повідомлення: #233
29-10-2018 12:48 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

це я в курсі, автомобіль це свобода і обмеження 100-150 км в день це не то пальто. Тесла дуже подобається але 35К не потянуHello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-10-2018 12:48 StaSok.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 105
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #234
29-10-2018 13:04 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

(29-10-2018 10:54)HDC :  
(29-10-2018 07:25)Ozzy :  То фильтра запарафинятся, то заводится и не едет. Лично в -30 его на сто тянул пару раз. И каждая поезжка на то деньги требует. Нет у нас возможно топлива хорошего.
Шановний колега по мотору, та і по-великому рахунку по машині. Досить розказувати про те наскільки дизель поганий, а то люди що ніколи дизеля не мали і вибирають зараз собі нову Октавію 1.6 чи 2.0 ТДІ можуть навіть в ці дурниці повірити. Я б сам може й повірив у все це, тільки я на дизелі ( Кадді та Форд Конект) відїздив 6 років = більш ніж 160 тисяч пробігу, тому знаю про що говорю. Потрібно деякі елементарні правила виконувати і буде щастя на дизелі. У пізній осінній період коли якраз холодає щоб не було такого що авто заправилось у жовтні повний бак літньої соляри а в листопаді -10 вдарило, і літня застила, також коли температура нище ніж мінус 12-15 опускається то не вірити навіть брендовим заправкам в їхні -22, арктика, фігарктика, -32 і т.д., самому підмішувати присадку. Також акумулятор щоб не був дохлий, та дохлий акумулятор не тільки для дизеля є проблемою.

я привел припер что я лично видел своими глазами... Может не правильный уход конкретно на гольфе был... Топливо также не очень, и ечли правильно ухаживать, а топливо -с тепловоза- лить, долго дизель не отбегает. У нас в поселке хорошего топлива нет. Плохл бегают дизеля. И зная того человекас акцентом, которого я тянул на сто, он всегда все делает по срока, денег в машину не жалеет, все только ТОП и присадки льет точно... Ну это такое, демагогия, я ща газ... Дизеля не хочу пока. Лучше бОльший объем атмо с газом... 2.5...3.5...3.7


Он кстати каждую зиму акцента планирует продавать как морозы стукнут )))) нежедя ремонт постоит чето там поделают, и потеплело, опять не хочет продавать Упал и качаюсь
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-10-2018 13:05 Ozzy.)
Шукати всі повідомлення учасника
HDC Немає
Писатель
***

Повідомлень: 361
Приєднався: Jul 2018
Київ
Skoda Altea XL 1.6 ГБО
Повідомлення: #235
29-10-2018 13:08 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

(29-10-2018 12:32)StaSok :  порше перестав ставити дизеля, бо по новому стандарту WLTP його душать через СО2 і він не їде. Так дизель це найнадійніші мотори які легко виходжують 300К при норм сервісі раз в 10К і топливі не з тепловоза Честь!
Знайшли що порівняти....Порш перестав випускати дизеля... А Ви за своє життя багато автомобілів марки Порш бачили з дизельним двигуном? Навіть на ваторіа зайдіть, гляньте, що серед тих що є в продажі то серед марки Порш мабуть дизельних версій не більше 10-15%. Це преміум сегмент, часто той хто купляє Порш він купляє саме автомобіль Порш, і економічність мотору його не настільки цікавить як того хто купляє Шкоду, принаймі того хто купляє за 100-150 тисяч доларів новий Порш в салоні.
Показником кінця дизелю було б те якби Шкоди перестали випускатись з дизельними моторами, Рено, Пежо...
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 105
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #236
29-10-2018 13:08 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

Да и как по мне, дизель - это ответственность, все своевременно (а лучше раньше), постоянно о чем-то думать... Я сторонник такого двига, чтобы можно было спать и не думать, когда масло менять, когда фильтр, когда присадку залить, не думать о качестве топлива...


Дизель как ребенок почти, сопелбки подтереть, шарфик одеть, но чтоб и не пережать сонную ...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-10-2018 13:09 Ozzy.)
Шукати всі повідомлення учасника
HDC Немає
Писатель
***

Повідомлень: 361
Приєднався: Jul 2018
Київ
Skoda Altea XL 1.6 ГБО
Повідомлення: #237
29-10-2018 13:13 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

(29-10-2018 13:04)Ozzy :  я привел припер что я лично видел своими глазами... Может не правильный уход конкретно на гольфе был... Топливо также не очень, и ечли правильно ухаживать, а топливо -с тепловоза- лить, долго дизель не отбегает. У нас в поселке хорошего топлива нет. Плохл бегают дизеля. И зная того человекас акцентом, которого я тянул на сто, он всегда все делает по срока, денег в машину не жалеет, все только ТОП и присадки льет точно... Ну это такое, демагогия, я ща газ... Дизеля не хочу пока. Лучше бОльший объем атмо с газом... 2.5...3.5...3.7
Он кстати каждую зиму акцента планирует продавать как морозы стукнут )))) нежедя ремонт постоит чето там поделают, и потеплело, опять не хочет продавать
Хюндай Акцент дизельний це щось таке рідкісне що не ясно з чим його їсти...може тому...
Відносно дизеля з тепловозу: моє попереднє авто, VW Кадді 1.9 ТДІ 77 кВт, якраз купив водій тепловозу, шукав він саме дизеля, так як має можливість соляру з тепловозу зливати...І, доречі розповідав, що не потрібно думати що в тепловоз ллють соляру що попало. Казав що із WOG. А перед заправкою в своє авто він ще відстоює її.
Шукати всі повідомлення учасника
StaSok Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 088
Приєднався: Jun 2013
АТ
Audi A4 Avant 2.0TDI
Повідомлення: #238
29-10-2018 13:15 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

HDC ссилку з поршом не я розмішав, а Cossack. Якщо говорити не про 911 а панаму або каєн то дизель там ідеальний був би для мене Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-10-2018 13:16 StaSok.)
Шукати всі повідомлення учасника
HDC Немає
Писатель
***

Повідомлень: 361
Приєднався: Jul 2018
Київ
Skoda Altea XL 1.6 ГБО
Повідомлення: #239
29-10-2018 13:16 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

(29-10-2018 13:08)Ozzy :  Да и как по мне, дизель - это ответственность, все своевременно (а лучше раньше), постоянно о чем-то думать... Я сторонник такого двига, чтобы можно было спать и не думать, когда масло менять, когда фильтр, когда присадку залить, не думать о качестве топлива...


Дизель как ребенок почти, сопелбки подтереть, шарфик одеть, но чтоб и не пережать сонную ...
Ви мабуть на дизелю самі не їздили ніколи. Я на дизелю проїздив 160+ км за 6 років, на газ-бензині поки тільки 13 тисяч ( за 4 місяці). Так ось все навпаки, на дизелю просто їздиш і нічого не робиш, за цих 160+ тисяч поміняв тільки 1 свічу накалу, і все!!! А що на бензині за цей час треба було б зробити? То газові фільтри міняти, то якість шланги, то форсунки 160 тисяч не проживуть, то якийсь газ поганий заправився і не переходить з бензину...Тому у кожного виду палива є свої переваги і свої недоліки.
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 105
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #240
29-10-2018 13:36 RE: Octavia new (A7) vs конкуренты

Ну не знаю. Я на бензине раньше ездили не парился что когда делать. Я езжу мало, сейчас поставил газ и тоже не парюсь пока... Фильтрика заскочить поменять каждую замену масла вроде не сложно запомнить и выполнить это за 15 минут. По поводу форсунок, я скорее всего столько (160 тыс) и не проезжу на одной машине...


Заехал на диагностику, посмотрели по машине и как раз напоминают, вам нужно уже масло скоро менять, либо прлсрочили замену, а пора бы уже было сделать...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-10-2018 13:37 Ozzy.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Все конкуренты Октавии скинули цены Krava 35 9 919 18-11-2009 15:09
Останнє: Vovan
  Горячие конкуренты Octavia RS, кто победит? ofu 33 8 160 19-11-2008 12:24
Останнє: RAIN

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1