Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Как парковаться будем?...
Автор Повідомлення
Coder Немає
Banned

Повідомлень: 890
Приєднався: May 2007

фабаком-12
Повідомлення: #271
07-04-2012 22:05 RE: Как парковаться будем?...

воспользовался только что сим чудом техники на жд вокзале
юзабилити полное говно - что неудивительно поскольку мы кроме говна ничего произвести неможем

я как нормальный чел искал купюроприемник на уровне груди как у людей сделано
пришлось попросить помощь зала
как вы думаете где он оказался?
на уровне !КОЛЕН! бля
как я должен догадаться что вот та мигающая хрень это оно?

хоть и был паркомат присутствовали 2 парковщика - накуа?


сообщения объединены
вобще присутствие заправщиков парковщиков и других непонятных васей говорит о том что у нас все плохо, отсталое аграрное государство
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-04-2012 22:12 Coder.)
Шукати всі повідомлення учасника
*-*Саня*-* Немає
Адвокат
***

Повідомлень: 290
Приєднався: Mar 2009
Киев
Шкода octavia ELEGANCE 1.6
Skype IDadvokat_rovenskiy
Повідомлення: #272
07-04-2012 22:32 RE: Как парковаться будем?...

(07-04-2012 21:35)Чебышев :  
(07-04-2012 20:48)*-*Саня*-* :  
(07-04-2012 20:32)Чебышев :  
(07-04-2012 20:19)*-*Саня*-* :  Менталитет у нас не тот.
Подобаються мені подібні коментарі. Ну давайте взагалі закони, правила відмінимо.
На який ляд вони нам здались - в нас менталітет не той!

Я высказал своё мнение о паркоматах и нигде не предлагал всё отменить и объявить полный хаос. Не надо передёргивать и утрировать. Нравится вам или нет это факт и реалии жизни.

Мені невідомо як у Донецьку, але в Києві на багатьох "парковках" єдине що зробили це блакитною фарбою намалювали "розмітку" лишивши водіїв однієї з смуг руху. Тобто - нічого. І Ви пропонуєте безконтрольно сплачувати за паркування лише за те, що (і це ще не факт) паркувальник допоможе мені виїхати?
Вам не здається, що те що Ви пропонуєте і є ознакою того, що Ви називаєте нашим менталітетом? А саме безконтрольно отримувати з громадян гроші нізащо. Іноді при необхідності припаркувати авто на Фізкультурній в Києві віддаю перевагу парковці Мегамаркету напроти. Тут і півтори години безкоштовні, і якщо доведеться платити - грошей не шкода, бо там парковка побудована з нуля і для зручності водіїв, а не відокремлена фарбою смуга руху.

А те як Ви порівнюєте переваги та вади паркоматів та паркувальників нагадує суперечку що краще - заплатити штраф чи дати хабар.
Шановний. Я б порадив Вам, перед тим як відповідати, дуже уважно читати. Щось я ні де в моєму тексті не бачу, що я щось пропоную. Вкажіть мені, де я пропоную залишити одну з систем паркування. Ви не ображайтеся, але Ви як наші правителі. Чують те, що їм вигідно. Навіть коли ти взагалі мовчиш. Це по-перше.
По-друге, в Донецьку і так малі дороги. Максимум по дві смуги і ті постійно забиті. Якщо заберуть одну смугу (а іншого я не бачу), то взагалі буде повна... Ми, водії, що з паркоматами, що з паркувальниками нічого не виграємо. Жоден ще не сказав, чим паркомати краще для водіїв.

(07-04-2012 21:51)Rider :  ...недавно знакомая обнаружила хорошую такую, глубокую царапину на своем Аурисе и, как обычно, никто ничего не видел, хотя с ее слов двое парковщиков не могли не видеть причины появления царапины на небольшой площадке, а доказать нечем, так как червонец она дала в карман Девушка

А такое понятие, как квитанция Ваша знакомая знает? Вообще, необходимо приучить себя всегда брать чеки, квитанции, что бы потом не попадать в ситуацию, когда платил, а доказать не можешь.
Если оборудуют нормально парковки с паркоматами, если эти деньги будут реально идти на улушение инфраструктуры, то только за. А пока теже яйца, только в профиль!

Dura lex sed lex
У меня есть то, что надо и надо то, что есть.
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #273
07-04-2012 22:50 RE: Как парковаться будем?...

Ну вообще-то это не мне нужно высказывать, - я за парковку свое давно заплатил: ценой переднего значка со Шкоды. Квитанция, кстати, тогда была, - мог бы с таким же успехом воспользоваться ею в WC.

Предложение про оборудованные парковки, собирающие деньги на развитие инфраструктуры - это утопия. Паркоматы могут принести прибыль в краткосрочной перспективе в качестве закупаемого недешевого товара, который потом вмиг сломается Smile

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
*-*Саня*-* Немає
Адвокат
***

Повідомлень: 290
Приєднався: Mar 2009
Киев
Шкода octavia ELEGANCE 1.6
Skype IDadvokat_rovenskiy
Повідомлення: #274
07-04-2012 23:05 RE: Как парковаться будем?...

Я хочу сказать, что как стояли парковщики так и будут. Нормативный акт приняли бог знает когда, потом перенесли дату вступления в силу на 01 апреля, но никто ничего не делал и даже не собирались. Что, никто не знал об этом??? Не делали и не будут делать.

Dura lex sed lex
У меня есть то, что надо и надо то, что есть.
Шукати всі повідомлення учасника
Drakon Немає
огнедышащий
*****

Повідомлень: 2 614
Приєднався: Dec 2006
Харьков
Pajero Sport 2.5 TD AT (раньше была - Octavia 1.8Т WTS)
Повідомлення: #275
08-04-2012 01:49 RE: Как парковаться будем?...

У нас возле Благовещенского Собора все время тусуется мужичок, похожий то ли на священника, то ли на бомжа, но выполняет функции парковщика. И это не смотря на то, что там нет никаких признаков и элементов платной парковки, что само по себе являлось бы абсурдом возле церкви... Дятел
Хотя, отдать должное дядечке, выполнял он свои функции "парковщика" так сказать, за спасибо, с благоговейной улыбкой и непременным полупоклоном. Всегда воспринимал его как обычного попрошайку, когда платил 1 грн., когда нет, претензий по этому поводу от него не поступало.

Так вот суть в том, что раньше этот чел всегда был одет в обычную гражданскую одежду. А сегодня вижу его в зеленой муниципальной форме парковщика!!! Shocked И это учитывая то, что с недавнего времени они должны исчезнуть как вид...
Как это? Что вообще происходит? Мужик устроился на работу и церковь рубит бабло за "свою территорию" с позволения градоначальства?
В общем, меня все бесит. Evil or Very Mad Это был риторический вопрос.
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #276
08-04-2012 09:53 RE: Как парковаться будем?...

(07-04-2012 22:32)*-*Саня*-* :  Шановний. Я б порадив Вам, перед тим як відповідати, дуже уважно читати. Щось я ні де в моєму тексті не бачу, що я щось пропоную. Вкажіть мені, де я пропоную залишити одну з систем паркування. Ви не ображайтеся, але Ви як наші правителі. Чують те, що їм вигідно. Навіть коли ти взагалі мовчиш. Це по-перше.
По-друге, в Донецьку і так малі дороги. Максимум по дві смуги і ті постійно забиті. Якщо заберуть одну смугу (а іншого я не бачу), то взагалі буде повна... Ми, водії, що з паркоматами, що з паркувальниками нічого не виграємо. Жоден ще не сказав, чим паркомати краще для водіїв.
Ви не ображайтесь, але Ви як і наші правителі кажите щось з чого не зрозуміло про що Ви. Ви в своєму повідомленні-порівнянні пишите, що кошти у варіанті з паркувальниками ідуть в кишені останніх, але не зважаючи на це ставите першому варіанту більше плюсів. І весь Ваш пост "говорить" що краще паркувальники. Так, прямо Ви не сказали, що Ви за перший варіант. Це мабуть довгі роки навчання та щось професійне.
Я розумію що сперечатися з юристом важко, але на мій погляд паркомати краще тим, що кошти хоча б теоретично потраплять в бюджет а відповідно на облаштування тих самих парковок.

Щодо до Донецьку - я був двічі, але не бачив паркувальників. Вулиці у Вас дійсно вузькі. Мабуть тому в центрі так багато одностороннього руху. І Ви праві, відбирати там смугу руху або частину тротуару неправильно.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
vil100 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 271
Приєднався: Oct 2010
Ukraine
Octavia Tour 1,9 TDI 2008 -была ;BMW 520d E61-2007.
Повідомлення: #277
08-04-2012 10:48 RE: Как парковаться будем?...

Чебышев - Спасибо,тонко подметил...
Так, прямо Ви не сказали, що Ви за перший варіант. Це мабуть довгі роки навчання та щось професійне. Недоумение
Я розумію що сперечатися з юристом важко, але на мій погляд паркомати краще тим, що кошти хоча б теоретично потраплять в бюджет а відповідно на облаштування тих самих парковок. - вот первое преимущество.Hello!
Второе - парковщиков,должны уволить а оставить контролеров.Количество которых будет меньше на 90%.
Третье - это экономия средст,деньги идут на развитие инфоструктуры города а не на Заплату!!!
Четвертое - Сами парковщики не смогут нанести вред автомобилям(по причине конфликта).что то все об этом забывают...
Пятое - для устройства пакоматов оборудуют места для парковки.(в связи с последним постановлением о увеличении штрафов за остановку в местах движения общественного транспорта).В Киеве почти везде парковщики стоят и снимают деньги на полосах общественого транспорта.
- ... в Києві на багатьох "парковках" єдине що зробили це блакитною фарбою намалювали "розмітку" лишивши водіїв однієї з смуг руху. Тобто - нічого.
Шестое - .... можно продолжать долго.
И последнее - обеспечение порядка в Украине обеспечивает милиция а не парковщики.(это о кражах и т.д.) Вы это Знаете...Hello!
Удачи.Дружба

Одна человеческая жизнь стоит больше чем стоимость электричества потребляемого уличными фонарями города...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-04-2012 11:23 vil100.)
Шукати всі повідомлення учасника
*-*Саня*-* Немає
Адвокат
***

Повідомлень: 290
Приєднався: Mar 2009
Киев
Шкода octavia ELEGANCE 1.6
Skype IDadvokat_rovenskiy
Повідомлення: #278
08-04-2012 15:56 RE: Как парковаться будем?...

(08-04-2012 09:53)Чебышев :  
(07-04-2012 22:32)*-*Саня*-* :  Шановний. Я б порадив Вам, перед тим як відповідати, дуже уважно читати. Щось я ні де в моєму тексті не бачу, що я щось пропоную. Вкажіть мені, де я пропоную залишити одну з систем паркування. Ви не ображайтеся, але Ви як наші правителі. Чують те, що їм вигідно. Навіть коли ти взагалі мовчиш. Це по-перше.
По-друге, в Донецьку і так малі дороги. Максимум по дві смуги і ті постійно забиті. Якщо заберуть одну смугу (а іншого я не бачу), то взагалі буде повна... Ми, водії, що з паркоматами, що з паркувальниками нічого не виграємо. Жоден ще не сказав, чим паркомати краще для водіїв.
Ви не ображайтесь, але Ви як і наші правителі кажите щось з чого не зрозуміло про що Ви. Ви в своєму повідомленні-порівнянні пишите, що кошти у варіанті з паркувальниками ідуть в кишені останніх, але не зважаючи на це ставите першому варіанту більше плюсів. І весь Ваш пост "говорить" що краще паркувальники. Так, прямо Ви не сказали, що Ви за перший варіант. Це мабуть довгі роки навчання та щось професійне.
Я розумію що сперечатися з юристом важко, але на мій погляд паркомати краще тим, що кошти хоча б теоретично потраплять в бюджет а відповідно на облаштування тих самих парковок.

Щодо до Донецьку - я був двічі, але не бачив паркувальників. Вулиці у Вас дійсно вузькі. Мабуть тому в центрі так багато одностороннього руху. І Ви праві, відбирати там смугу руху або частину тротуару неправильно.
Да я і не ображаюся)))) Мабуть професія дає своє. З історії адвоката:

В одному із судів слухалася кримінальна справа. Захисник так про-никливо говорив про бідних діток і вірну дружиноньку підсудного, що присяжні засідателі і присутні в залі судового засідання плакали. А суддя в цей час посміхався. Журналіста, який висвітлював- процес, так вразила поведінка головуючого, що він не міг не запитати про це після закінчення процесу суддю. Справа в тім, відповів суддя, що підсудний — холостяк.

Ні. Я за паркомати, але у тому разі, якщо це дійсно буде спрямовано на розвиток міста, а не на благо устрій домівок наших ПРавителів.
Ситуація не зміниться, до тих пір, поки водії не перестануть платити пракувальникам, а вони не перестануть, т.я. жоден водій не захоче ризикувати своїм авто. Всім відомо, що паркувальники відморозки. А раз їм платять, то нащо щось змінювати. Цим повинні зайнятися компетентні органи.

Dura lex sed lex
У меня есть то, что надо и надо то, что есть.
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #279
27-04-2012 17:50 RE: Как парковаться будем?...

Чиновники из КГГА решили разрешить автомобилистам парковаться на газонах. Таким образом столичная власть планирует решить проблему нехватки парковок.

Стоит отметить, что газоны будут накрыты специальными решетками, или настилами с круглыми отверстиями. Когда машин на такой экологической парковке нет, создается видимость газона. Но этот "газон", когда на него наезжает автомобиль, в отличие от простой травы, не повреждается, пишет Комсомольская правда в Украине.

"Машинам получается больше места для парковок, и сохраняется зеленая зона. Коммунальные службы города перекапывают землю, сажают траву, но через неделю все уже заезжено и испорчено автомобилями. А благодаря экологическим парковкам и трава, и грунт остаются целыми", - пояснили в Главном управлении благоустройству Киева свой проект.

Устанавливать экопарковки собираются в парковых зонах и местах отдыха, где ставится много машин, а также вблизи крупных торговых и развлекательных центров. Метр такого покрытия стоит от 190 грн.

http://www.autotravel.ua/rus/news/u-kiye...a-gazonah/

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
alexancat Немає
Зв"язківець
****

Повідомлень: 864
Приєднався: May 2011
Київ, Позняки
Корида А5FL
Повідомлення: #280
28-04-2012 22:37 RE: Как парковаться будем?...

(27-04-2012 17:50)Rider :  Чиновники из КГГА решили разрешить автомобилистам парковаться на газонах. Таким образом столичная власть планирует решить проблему нехватки парковок.

Стоит отметить, что газоны будут накрыты специальными решетками, или настилами с круглыми отверстиями. Когда машин на такой экологической парковке нет, создается видимость газона. Но этот "газон", когда на него наезжает автомобиль, в отличие от простой травы, не повреждается, пишет Комсомольская правда в Украине.

"Машинам получается больше места для парковок, и сохраняется зеленая зона. Коммунальные службы города перекапывают землю, сажают траву, но через неделю все уже заезжено и испорчено автомобилями. А благодаря экологическим парковкам и трава, и грунт остаются целыми", - пояснили в Главном управлении благоустройству Киева свой проект.

Устанавливать экопарковки собираются в парковых зонах и местах отдыха, где ставится много машин, а также вблизи крупных торговых и развлекательных центров. Метр такого покрытия стоит от 190 грн.

http://www.autotravel.ua/rus/news/u-kiye...a-gazonah/

Благими намерениями устлана дорога в ад.
"Вторая тротурная плитка" на Крещатике от Сан Саныча по 190грн/м.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Мы будем учиться у белорусов? SergM 24 6 183 20-10-2010 18:47
Останнє: Victor
  Господа дизелисты! Что будем делать стопливом при -26 С? Сапыч 57 11 165 04-02-2010 11:01
Останнє: engin_r

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1