Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Чи подобається Вам тема idiot parkinгу?
Голосування завершено.
Так, залюбки б провчав idiot'ів 69.64% 39 69.64%
Ні, фігньою не займаюсь, хай паркуються як хочуть 30.36% 17 30.36%
Всього 56 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Я паркуюсь как идиот :)
Автор Повідомлення
Antares Немає
Привид Львівської гілки
***

Повідомлень: 465
Приєднався: Jan 2008

Повідомлення: #21
29-10-2008 12:54  

Віт ІМХО твоїй автівці жовті наклейки не пасуватиму Smile)
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #22
29-10-2008 13:29  

pikach00 :Так де наклейки брати? Треба біля офісу поклеїти деяким особистостям Оцтой

Слідкуй за темою - як тільки будуть то одразу тут відпишуся.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #23
29-10-2008 13:42  

Antares :Віт ІМХО твоїй автівці жовті наклейки не пасуватиму Smile)
Ги!.. Я так зрозумів, що таке буває актуальним! Смешно

В... :А як бути з тим варянтом,що машина припаркована так по певним обставинам,а їх може бути багато.
Жодні обставини не повинні впливати на рагульське паркування... (До речі, я б змінив "ідіота" на "рагуля"). Їдь, встань за квартал, але не заважай нікому! Бо, якщо ті самі обставини, змусять когось екстренно виїхати, а інший, за своїми "обставинами" йому заблокував дорогу??? Як тоді? У кого з них "обставини" важливіші? Як і хто буде визначати? Рагуль, мудак, ідіот - він і є рагулем, мудаком та ідіотом за всяких обставин!

В... :Або якшо дєвушка получила права і ще руку ненабила,то получиться що вона ідіот.
Получиться, що вона зрозуміє, що зробила неправильно. Наступного разу буде думати. Раз є права, раз вона керує автівкою - має за це відповідати. Не дай Бог, зіб'є когось на переході - ти ж не будеш казати, що "дєвушка получила права і ще руку ненабила", тому їй можна людей вбивати.

А взагалі, на мою думку, досить тих "якщо". Інколи, через одного мудака, через одне таке "якщо" стоїть добрий десяток машин. Найгірше, що у кожного, з цього десятка є своє "якщо", чому йому потрібно їхати. Так що то все - просто гнилі базари, які варто припиняти.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #24
29-10-2008 13:51  

Алах акбар!

Ігор - тобі РІСПЕКТИЩЕ! Ну хто як не ти просто і лаконічно можеш викласти екскурс в поняття рагулізму Smile

На рахунок зміни напису подумаю - в нас вже така тенденція зявляється переробляти паЛьвівські всі клубні починання. Але я нічого проти немаю. Слово рагуль в нашому суспільстві набагато яскравіше використовуєтьяс і розуміється людьми ніж ідіот.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #25
29-10-2008 16:16  

Рагуль набагато гучніше звучить.
Шукати всі повідомлення учасника
Ms.Smith Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 60
Приєднався: Jun 2008

Skoda octavia tour 1,6 Red- УЖЕ НЕТ :( хочу Феррари
Повідомлення: #26
04-11-2008 14:58  

pikach00 :
DIG :
Roha :цікаво хто проголосував за "Ні, фігньою не займаюсь, хай паркуються як хочуть"
Ті хто так і паркуються
Ага, я один з них Rulez А то нічого що більшість власників октавій у львові бикуваті мудаки? Мабуть 95% з них не знають де у них перемикач поворотів.

Так що не треба тут вказувати на інших Драка





А солидарна с Игорем,если ты сел за руль так соблюдай ПДД (хотя существует правило 3 -д (Дай Дураку Дорогу) для кого они созданы. Ничего страшно что наклейку налепили, вон нашему шкоднику налепили в Киеве и ничего (посмеялись, так понимают юмор), а есть и реальные ситуации, когда наклейка очень к месту и не важно какая машина, хоть и майбах. Считаю пока сами не начнем этого осознавать, то о какой культуре и демократичном государстве можно говорить.. НУЖНО НАЧАТЬ С САмого Себя Поехали

[Зображення: nightcatws1.jpg]
я добрая, только об этом никто не знает, а те, кто знают - уже никому не расскажут...
БОЙСЯ МЕНЯ - ИБО Я ЗА ТОБОЙ СЛЕЖУ
Шукати всі повідомлення учасника
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #27
09-11-2008 19:22  

Всім привіт.

Я проти таких наклейок. (паркуюся акуратно, з думкою про ближнього)
Я вже пояснював на шкодівці, але обгрунтую ще раз свою думку про наклейки.

Це схоже на школярське ліплення папірчиків на спину з написом "казьол". Я собі уявляю ситуацію: кілька чоловік зібралися довкола "погано" припаркованої машини і урочисто клеють свою наліпку. Одне слово - Робін Гуди. У мене, як спостерігача, ці люди викличуть хіба що легку огиду, навіть якщо їх "жертва" справді припаркувалася погано. Хоча б тому, що це щось на кшталт самосуду і розправи. "Ідіот", "рагуль", "придурок"... якщо в такому стилі - то можете не сперечатися: не має значення, що конкретно там буде написано. Хто без гріха??? Якщо бувало всяке, і не обов'язково це має бути погане паркування, а може бути заїзд під цеглу, обгін на мості, перевищення швидкості, різка зміна смуги руху і т.д., то спершу таку наклейку треба причепити собі.

Мені цікаво от що: А нафіга??? Яку мету ви переслідуєте такою акцією? Ви що, серйозно думаєте, що зможете когось виправити такою наліпкою? Давайте почнемо з того, що переважна більшість водіїв є НОРМАЛЬНІ! Я пригадую ситуацію ще 5 років тому: щоб виїхати з другорядної дороги на головну в годину пік, треба було або впхатися перед чиїмось носом вдаривши по газах, або чекати годину, поки година пік мине. Зараз гарантовано хтось тобі зупиниться, блимне фарами і пропустить. Дрібниця, а приємно! Я сьогодні зранку плівся по Шевченка за величезним лексусом із крутими номерами. І так він акуратно їхав та пропускав людей на всіх пішохідних переходах, що мені стало соромно обганяти його і перти по зустрічній трамвайній смузі. І, зрештою, скільки б я виграв обігнавши, 15 секунд? Так от, якщо ви бачите людину, яка погано припаркувалася - зовсім не факт, що вона є "рагуль". З усіма трапляється. Копнув в колесо - спрацювала сигналка - вийшов власник - проблему вирішено. Особисто у мене ЖОДНОГО! разу не було такого, щоб паркуванням мене приперли намертво. Бувало, що для виїзду треба було трошки поманеврувати. Ну сварив я при цьому я власника. Але наліпку "рагуль" все одно, за жодних обставин, не клеїв би. Так от, ви, наприклад, приклеїли цю наліпку НОРМАЛЬНОМУ водію. Через деякий час він її виявляє і... продовжує їздити і паркуватися НОРМАЛЬНО так, як і робив до того. Тепер уявіть таку ситуацію: когось (нехай наприклад мене) заблокував своїм паркуванням якийсь горе-водій. І тут ви, друзі-рятівники, які завжди поруч. Ви клеєте свою наліпку цьому "дятлу" і все це бачу я. Для вас буде неприємним сюрпризом, але я попрошу вас зняти цю наліпку. Якщо прискаче власник погано припаркованого авто, і почне тиснути на вас, лякаючи позовом про пошкодження приватної власності, то я буду на його боці. Більше того, підтримаю його, якщо він вимагатиме викликати міліцію (ДАІ) і скласти протокол. Якщо вирішите проводити свою акцію, то підготуйте себе: такий розвиток подій цілком реальний.

А тепер другий варіант: справжній, автентичний РАГУЛЬ заблокував чиєсь авто. Ви йому приклеїли цю наліпку, і він успішно із нею їздить містом, поки дружбани рагулі не звертають йому на це увагу. Він виправиться? Правильно, фіг. Тоді питання, чого ви досягнете цією акцією?


Зрештою, на чистоту... чого ви ХОЧЕТЕ досягти цією акцією??? Справді так допекло криве паркування? Не вірю. Ігор на шкодівці, в контексті цієї акції, кілька разів зауважував "Треба ставати популярними". А, цікаво, для чого??? Можна за хвилину ковтнути 20 бананів - і станеш популярним. Можна голим пробігтися по місту - і станеш популярним. Можна клеїти наліпки "паркуюся як ідіот" - і теж станеш популярним. Тільки НАШО ставати популярним? Шкода клуб (форум) особисто для мене дуже цінне джерело інформації, і де можна ділитися досвідом. Чого ще від нього можна хотіти?
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #28
10-11-2008 00:18  

godsdog :Це схоже на школярське ліплення папірчиків на спину з написом "казьол". Я собі уявляю ситуацію: кілька чоловік зібралися довкола "погано" припаркованої машини і урочисто клеють свою наліпку. Одне слово - Робін Гуди.
Жаль, що тебе не було на зустрічі! Інакше, ти б мав чути, що по перше, питання це дискутувалось. Всі висловлювали свої думки. По друге, в тому числі, обговорювався варіант залучення до акції працівників ДАІ, які, одночасно з нашими табличками, складали б протоколи на цих паркувальників. Думаю, законно складений протокол порушення, важко порівняти з стрілами Робін Гуда. Мабуть ти десь виходив, коли це обговорювалось?

godsdog :Мені цікаво от що: А нафіга??? Яку мету ви переслідуєте такою акцією? Ви що, серйозно думаєте, що зможете когось виправити такою наліпкою?
Та ні! Хто б таке подумав? Основне - сидіти нижче плінтуса, нічогісінького не робити і раз в місяць попити пива. А для нас всіх це хтось зробить. Українська "тося". Колись. Може. А рагулі, одного дня задумаються: "А може я заважаю комусь, коли блокую три машини чи займаю 2-3 парковочних місця?" і всі дружно перестануть по рагульськи паркуватися, пролітати на жовте чи червоне світло; маршрутники перестануть зупинятись за метер перед переходом; ДАІшники покинуть прибуткові місця (типу з/д переїзду на Луганській і перейдуть за кілька метрів на Чмоли ловити податківців, які повертають всупереч знаку на ліво зі Стрийської). Наше завдання - пиво і тиша!

godsdog :Давайте почнемо з того, що переважна більшість водіїв є НОРМАЛЬНІ!
Також десь ти пропустив щось (див. кілька постів тому). Вся справа якраз в тому, що НОРМАЛЬНИЙ водій НІКОЛИ не припаркується так, щоб створити перешкоду решта всім! От де різниця! А РАГУЛЬ - знайде 10-15 причин чому він "змушений" пів машини залишити на дорозі, заблокувати пів стоянки і т.д., і т.п. Неповний рагуль, правда, при цьому включить ще "аварійку" у сенсі: "Я з аварійкою - мені все можна". А різниця маленька - нормальний водій знає, розуміє та пам'ятає значення словосполучення "АВАРІЙНА сигналізація". Рагулю - пофіг.
godsdog :З усіма трапляється.
Перечитай ще раз попередній абзац! Можливо, не завадить також ПДР пригадати.

godsdog :Зрештою, на чистоту... чого ви ХОЧЕТЕ досягти цією акцією??? Справді так допекло криве паркування? Не вірю. Ігор на шкодівці, в контексті цієї акції, кілька разів зауважував "Треба ставати популярними". А, цікаво, для чого??? Можна за хвилину ковтнути 20 бананів - і станеш популярним. Можна голим пробігтися по місту - і станеш популярним. Можна клеїти наліпки "паркуюся як ідіот" - і теж станеш популярним. Тільки НАШО ставати популярним?
Ти точно не був на зустрічі, або був якось частково. Місцями. "Тут - чуєм, тут - не чуєм". Дуже дивно. Справді.
Якщо ти чув, що варто стати популярним Клубом (чув?), то мав би почути і навіщо (не чув?)! Про популярність та авторитет Клубу я згадав, не як про самоціль Клубу, а як про один з важелів досягнення мети. Якої? Вже не знаю що саме на зустрічі ти почув, а що ні. Тому повторю тут ще раз. Якраз для того, щоб зробити ситуацію на дорогах безпечнішою та цивілізованішою. Зв'язок? Також говорилось на зустрічі! Про всяк випадок, ще раз. Наприклад, для того, щоб запросити представників ДАІ з нами, оглянути та вирішити чи то припаркувався "нормальний водій в силу своїх вкрай важливих 15 обставин", чи таки то рагуль і варто подумати чи та людина може їздити чи їй варто повторити на іспиті ПДР.
Для того, щоб звернути увагу працівників ДАІ на довбані рагульські ксенонові лампи, які вже почали ставити на Жигулі та маршрутки і які сліплять всіх зустрічних.
Для того, щоб вони згадали вимоги до транспортних засобів і Ланоси з червоними світлодіодами в передніх габаритах, просто небезпечні на дорозі, спокійно прибирали з шляху цієї "переважної більшості НОРМАЛЬНИХ водіїв".
Для того, щоб запитати в ДАІ та міської влади навіщо, фактично за Львовом, на Зеленій висить знак "40".
Потрібні ще причини?
Правда, я не знаю... Якщо ти можеш цього досягти ковтнувши за хвилину 20 бананів, чи пробігши голим по місту - то було б дуже добре! У тебе - свої методи, я - пропонував свої.

Опс... Перепрошую. Я забув про "тосю".
1. Ситуація на дорогах у нас нормальна.
2. Всі самі навчаться їздити і поважати один одного.
3. Ми - читаємо, флудимо, п'єм пиво, їмо банани та бігаєм голі по місту.
4. Решта все нам зробить і принесе на блюдечку тося. Як не завтра, то років за 5. Максимум - 10.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #29
10-11-2008 09:52  

Таке собі ранкове ЗІ.

Отже, понеділок, ранок.
1. 8:55. Вул. Стрийська. ДПІ. Корок в бік центру. Менший корок в бік автобусного. Заборонений лівий поворот на Чмоли. Вся ліва полоса стоїть за ВАЗом, який спокійно включив лівий поворот і хоче повернути на Чмоли, а не може, бо на перехрестку машини. Ззаду сигналять - йому пофіг.
2. За кілька хвилин по тому. Вул. Луганська. Місце розвороту та лівий поворот на Козельницьку. На самому розвороті припаркований приватний Фольцваген з за якого на переїзд заглядає ДАІшник. Другий жирний ДАІшник прогулюється поряд розмахуючи паличкою.
3. 9:00. Вул. Козельницька. Поворот до 4-го номеру. Мало того, що є кілька припаркованих машин біля магазину і місця залишилось на проїзд однієї машини. Знаходиться дебіл з "Українського Легіону" (офіс на Козельницькій 4), який зупиняється на протилежній від всіх полосі. Ні, об'їхати його можна. На головній включаємо лівий поворот. Проскакуємо перед зустрічними наліво. Впираємося йому в задницю. Здаємо трохи назад. І помаленьку, зигзагом, об'їжджаємо припарковані по важливих обставинах машини. Це, якщо повертав тільки ти. Якщо був ще хтось за тобою - назад не здаш - у нього і так пів машини залишилось ще на головній вулиці, по якій їде купа машин (9-а ранку).
Хто за цигарками пішов, хто - кави зранку ковтнути. Це ж якраз і є ті 10-15 "обставин".
Оце таку ситуацію на дорогах Львова ти вважаєш нормальною? Саме тому не потрібно нічого робити? Чи може поїдання 20 бананів і гола пробіжка містом її виправить???
Зауваж, мова іде про 5 хвилин їзди в діапазоні 300-500 метрів!

ЗІ. А "Український Легіон", який відразу за кількома водіями, які його об'їжджали під'їхав до офісу - вислухав від нас всіх про "паркування по обставинах" (в даному випадку - сигарети). Зустріну його шефа - також нехай вчить своїх водіїв паркуватися. Чи ти вважаєш, що варто було всім нам з'їсти бананів і це мало б допомогти???

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #30
10-11-2008 09:59  

Игорь, чего ты к бананам прицепился? Laughing

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Конкурс "Паркуюсь як ідіот" В... 152 42 056 22-08-2014 13:49
Останнє: Smith Wesson

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1