Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Чи заважають загальному руху такі водії?
Голосування завершено.
Дуже заважають. 62.86% 22 62.86%
Заважають. 22.86% 8 22.86%
Не заважають. 14.29% 5 14.29%
Всього 35 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Об'їзд корка по зустрічній.
Автор Повідомлення
Ковал Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 038
Приєднався: Oct 2007
Киев
Шкода Октавия А 5, 2.0 FSI. 2008 г.в.
Повідомлення: #21
27-09-2010 20:24 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

Цитата:http://drugasmuga.com/rating/106.html
Посмотрите.
Странно слышать "не заважають". Я б таких прав лишал навсегда: на "встречке" могут быть ты, я , жена, друзья а ОНО прет.
Це моя думка.

С уважением !

Папик Wave
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #22
27-09-2010 20:49 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 20:24)Ковал :  
Цитата:http://drugasmuga.com/rating/106.html
Посмотрите.
Странно слышать "не заважають". Я б таких прав лишал навсегда: на "встречке" могут быть ты, я , жена, друзья а ОНО прет.
Це моя думка.

Частину з цього вже бачив. Але отримав шок знову.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #23
27-09-2010 21:26 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

В місті треба дрючити таких "Вумніків" котрі думають що вони самі круті і створюють третю, четверту і т.д.смугу. І дуже жорстко, навіть права забирати, бо з-за таких не тільки ДТП і смерті, бо він хоче 2 хвилини виграти і вважає себе крутим (реально бидло рогате) А менти - ловлять тільки на ловушках і в кабінетах сидять, чекають поки бабло принесуть, думають, щоб таке придумати, щоб ще підстригти в пересічних(ТО "покращити", тонування, довідки та аналізи додаткові), а мають стояти на КОЖНІЙ вулиці, де є затори в 18-00 і в 9-00 і слідкувати та вчити тих хто порушує. А толку що штрафи як в Європі? Ти хоч мільйон постав за порушення - ніхто ж не контролює....Патрулів рухомих нема, як в цивілізованих країнах
ПС: недавно такий Рогоносець зрізав мене на підйомі на міст на Стрийській на ауді, ледь тормознув (що з Луганської) - порівнялись на світофорі, я його питаю - ти самий вУмний, а він мені щось мичить тіпа хавало завали і "рогами шевелить". І рядом бичара такий самий сидить - а я сам, та ще й на роботуSad. Деколи шкодую, що не мент (хоч їх з дитинства не люблю) - покарав би 3,14дора по максимуму і за все що можна.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-09-2010 21:27 pete.)
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #24
27-09-2010 21:28 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 18:15)Igor_Lviv :  Між іншим, що до цифр. Ти мені гарну ідею підкинув.
А яку? Щось я сам не сторопав. Якщо не хочеш відповідати тут, то хоч в ЛС напиши будь ласка.
До речі, як на мене розумна ідея для нашої країни, це вводити штрафи пропорційно вартості машини на якій їдеш. Не важливо, власник ти, чи просто водій.
Жигуль заплатить 300 грн.
Шкода - 700
Лексус - 2000 грн

Цифри орієнтовні, головне ідея. Але це все буде набагато справедливіше.
Можу детальніше пояснити, чому так думаю.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-09-2010 21:32 uranium.)
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #25
27-09-2010 21:50 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 21:28)uranium :  А яку? Щось я сам не сторопав. Якщо не хочеш відповідати тут, то хоч в ЛС напиши будь ласка.

На всі три опитування, правильно люди писали, результати ми всі орієнтовно і так знаємо. Результат - прогнозований. Але він є тут задокументований.
Результат наступного, глобальнішого опитування буде також прогнозований.
Щось на зразок: Чи виконують, як виконують і що саме виконують працівники ДАІ під час служби. Варіанти відповіді приблизно такі:
- Дбають про безпеку руху.
- Дбають про бюджет Держави.
- Дбають про власну кишеню.
- Про безпеку та бюджет.
- Про власну кишеню та бюджет.
Власне, не сформульовано ще ні саме питання, ні варіанти відповіді. Хотілось би максимально делікатно. І ткнути носом у результати та коментарі апарат ДАІ та МВС.

Тільки не кажіть, що це "безтолкова" тема і результат голосування відомий. Звісно, що так. Але, це позиція автовласників. Нехай результати коментує ДАІ.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #26
27-09-2010 21:57 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 21:50)Igor_Lviv :  Але, це позиція автовласників. Нехай результати коментує ДАІ.

Згоден. Тепер я твою думку розумію добре.
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #27
27-09-2010 22:44 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 21:26)pete :  В місті треба дрючити таких "Вумніків" котрі думають що вони самі круті і створюють третю, четверту і т.д.смугу. І дуже жорстко, навіть права забирати, бо з-за таких не тільки ДТП і смерті, бо він хоче 2 хвилини виграти і вважає себе крутим (реально бидло рогате)

То лови менеПоехали,але я не вважаю себе крутим(ті хто думають шо вони круті згідний бикують,то не просто слово як напевно для тебе:arrowSmile
Шо ти мені відповіш про смерті на такеQuestion
Я на першій своїй машині розбився з друзфми по причині шо шофер зі стажем не менш 10р. розгружав свою 99 прямо на дорозіЯ удивлен хто то був бидло,круті чи хтоQuestionQuestionQuestion
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #28
28-09-2010 07:39 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 22:44)В... :  То лови мене

Давайте без особистостей, закликів хто кого має ловити і т.п. Не пете, не ти, не я - нікого ловити не маємо. Є тема, є варіанти відповіді. При бажанні - можна навіть щось прокоментувати.
А пір'я розпускати, агресивність виявляти - без потреби.
Є ДАІ - нехай вони займаються "ловленням" та забезпеченням безпеки руху для усіх.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Ковал Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 038
Приєднався: Oct 2007
Киев
Шкода Октавия А 5, 2.0 FSI. 2008 г.в.
Повідомлення: #29
28-09-2010 08:04 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

Цитата:Дбають про власну кишеню.

С уважением !

Папик Wave
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #30
28-09-2010 10:29 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

я одного такого вискочку бачив, над ним певно лаха дерли всі хто стояли в тянучці, гвардійська вниз до Вітовського, пробки там постійно, і відважних драйверів, які не думаючи про наслідки хочуть зекономити 2-3 хвилини свого дорогоцінного часу вискакуючи на зустрічну хватає. Так ось один з таких перців пече по зустрічній аж дим за ним валить, і в самісенькому нузу з світлофора заїжджає мерсючок здається е-шка, оба стоять, певно той гонщик сподівався що мерсік його пустить, но не тут то було, постоявши з хвилину часу з мерса вийшов мужичок, при вигляді якого стало ясно хто кого куда пропусте, і наш безстрашний драйвер аж до самого верху пердолив заднім ходом - ото зекономив.
Я проголосував за перший варіант, бо реально деколи такі ситуації бачив, що волося дибки ставало, і мало шо бракувало до біди. і на остаток, можна зрозуміти тих людей яких дійсно обставини змушують, як ось в пості який був раніше, до батькові стало погано, но коли чудіку просто впадло стояти як всі а думати що він мудріший за всіх, пофіг до чого це може призвести, то таких треба наказувати і то конкретно.
З.І. Вибачайте якщо я когось образив, я того не хотів, просто висловив свою думку.

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1