Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Карпати,Славско
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #21
11-08-2011 13:02 RE: Карпати,Славско

(11-08-2011 12:49)SVAt :  
(09-08-2011 14:29)StE@LtH :  коли лишиться 10 км до водоспаду і дуже хренова останні 7-8 км (я там на 17ках своїхї їхав 20-30 км/год.).

ага а я на 15-ках їхав і молився, щоб піддон в маняві не лишити)))

Шота твій Мерс надто ніжний. Я на 17ках їхав нормально а ти на 15ках з висотою профілю 65 молився.

А за піддон сам винний! Треба було туманки поставити! Упал и качаюсь

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #22
14-08-2011 14:04 RE: Карпати,Славско

так яж не кажу, що я зо колеса боявся, я про піддон писав, і наскільки ти зміг помітити кліренс в мене вроді трохи нижче твого.
а з туманкапи ти підмахнув)))

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #23
17-08-2011 16:23 RE: Карпати,Славско

(09-08-2011 14:07)Schumacher :  дуже велике спасибі .Планую цього тижня на вихідні ,а там буде видно .Якщо що то наберу.

Як зїздив? Чи зупинявся там жеж де і я? Чи сподобалось?

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #24
17-08-2011 18:14 RE: Карпати,Славско

Цитата:Як зїздив? Чи зупинявся там жеж де і я? Чи сподобалось?
відпочинок просто бомба,природа там звичайно не порівняти з Славськом і всім тим що в ту сторону ,там дійсно серце карпат.Я завжди їздив в буковель ,але якось так не зупинявся в яремча ,микулині і тд, а тут заїхав і обалдів зимою все зовсім по другому зовсім інша краса но літом просто слів немає.Заїзджав на водоспад манявський, водоспад класний но до нього добратись то пцц, я думав дорога там як ти написав хренова але не настільки .Хоча там люди з мурахами в голові і якось заїджали і до самого водоспаду на авео .Я залишив машину на галявині і пішов пішки,мені повезло їхав Т4 екскурсійний і нас підібрав то ми заїхали і то не до кінця, трохи ше лишилось пройти .Водоспад дійсно високий і гарний ,але ті 6 км були дуже довгі для мене ..... Потім рушили в Яремче зайшли на ринок погуляли ,на водоспад не попали бо вже не було часу.Ну і рушили в микуличин там і зупинились,зупинись в іншій хаті трохи ще дальше проїхали по тій дорозі .Класно біля хати метрів 50-60 річка ліс метрів 100-150.Ходив на гриби назбирав 2 кулька ,білі, козарики ,польські,підберезники.На наступний день поїхали в буковель ,там погуляли покатались на оглядовому підйомнику,пообідали та рушили додому .Взагальному відпочинок супер єдине що хочеться поїхати на більше часу мінімум днів 4-5 щоб все побачити і відпочити від дорогі яка займає багато часу.Спасибі Антон за пораду і направлення по дійсно гарним місцям. Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #25
21-08-2011 21:00 RE: Карпати,Славско

Їздив сьогодні на Славсько. Давно не їздив по такій жахливій дорозі.Оцтой

Бензин ваш - идеи наши.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #26
22-08-2011 12:34 RE: Карпати,Славско

(21-08-2011 21:00)vladdash :  Їздив сьогодні на Славсько. Давно не їздив по такій жахливій дорозі.Оцтой

Ага! Там слалом ще той Упал и качаюсь

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #27
29-08-2011 09:08 RE: Карпати,Славско

Вчора повернувся з Микуличина Rulez Їздили компанією з 4 чоловік однією машиною на два дні.
Вражень повно, встигли відвідати Манявський скит та водопад, водопад Гук та трохи полазити по Яремчі. Ночували в Микуличині за 75 грн з людини в "Лісовий Зруб".
Одним словом багато фоток, багато емоцій та вражень Аплодисменты
Respect Антону за пдказку щодо напрямкуRespect

p.s.: дорога до Манявського водопаду дійсно жах Я удивлен (в душі тішився що на сталевих 15-ках а не на 16-х титанах). Доїхав до того місця що й Антон (судячи по фотках) - далі пошкодував машину! Але під водопадом бачив Бокстера, та ауді 80-ку (дійсно люди мають мух в голові).
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #28
29-08-2011 10:54 RE: Карпати,Славско

Тішить що Вам подобається цей напрямок - хоч не фуфло порадив Упал и качаюсь

На рахунок Бокстера ти не помилився? Це той що Порш?

Він би туди ніяк не заїхав. Фізично кут того зїзду який прямує прямо в річку просто би посадив його на бампер. Я так прикинув що я би мав туда заїхати з допомогою когось збоку і зїжджаючи під певним кутом - але це на межі і нафіг ті цирки! Краще прогулятись кілометр мальовничою природою.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #29
29-08-2011 11:09 RE: Карпати,Славско

(29-08-2011 10:54)StE@LtH :  Тішить що Вам подобається цей напрямок - хоч не фуфло порадив Упал и качаюсь

На рахунок Бокстера ти не помилився? Це той що Порш?

Він би туди ніяк не заїхав. Фізично кут того зїзду який прямує прямо в річку просто би посадив його на бампер. Я так прикинув що я би мав туда заїхати з допомогою когось збоку і зїжджаючи під певним кутом - але це на межі і нафіг ті цирки! Краще прогулятись кілометр мальовничою природою.

Ні, це був Пежо бокстер (бус)! Я теж прикидував що якби всі пасажири вийшли, то теж міг би туди добратись, але висіла перспектива набору в картер всякого роду грунту, з повзанням бампером по болоту - і це мене зовсім не втішило. Тому всіх погнав далі пішки Упал и качаюсь Хоча якби мав Скаут - може би ризикнув (швидше за все 100% поїхав би дал:lolSmile.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #30
29-08-2011 11:36 RE: Карпати,Славско

(29-08-2011 11:09)migal :  
(29-08-2011 10:54)StE@LtH :  Тішить що Вам подобається цей напрямок - хоч не фуфло порадив Упал и качаюсь

На рахунок Бокстера ти не помилився? Це той що Порш?

Він би туди ніяк не заїхав. Фізично кут того зїзду який прямує прямо в річку просто би посадив його на бампер. Я так прикинув що я би мав туда заїхати з допомогою когось збоку і зїжджаючи під певним кутом - але це на межі і нафіг ті цирки! Краще прогулятись кілометр мальовничою природою.

Ні, це був Пежо бокстер (бус)! Я теж прикидував що якби всі пасажири вийшли, то теж міг би туди добратись, але висіла перспектива набору в картер всякого роду грунту, з повзанням бампером по болоту - і це мене зовсім не втішило. Тому всіх погнав далі пішки Упал и качаюсь Хоча якби мав Скаут - може би ризикнув (швидше за все 100% поїхав би дал:lolSmile.


Да да! Я теж про скаут подумав коли побачив той спуск Smile Я з другом на Таксоні там зїжджав. В машині бул 4 дорослих і 1 дитина.


Доречі:
Peugeot BOXER
Porsche BOXSTER

http://www.Skodniki.org.ua
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-08-2011 11:37 StE@LtH.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1