Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном
Автор Повідомлення
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #21
14-12-2011 18:50 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

Добре доведеться приділити свого часу. Прошу вибачення, якщо був не толерантним.Дружба Я лише прошу нести відповідальність за поради, які надаємо... Особливо, для людей для яких це вперше...
Однак, повернемося до поради їхати на лижі до Австрії чи Італії або в інші країни "дальнього" зарубіжжя, через запропонований маршрут Україна — Словаччина - Угорщина... Smile
Відкинемо візові питання. Давайте, визначимося нам потрібно доїхати швидко та по якісній дорозі (інші крітерії, в тому числі трафік на кордоні, оскільки це лотерея, залишимо для іншої подорожі). Точку відліку беремо Львів. Їхати на авто в такому разі потрібно до початку будь-якого автобану:
1. до Ньїредьгази (Nyiregyhaza) (найближче до кордону України, близько 354 км з яких 280 км дорога Львів - Чоп);
2. до Кракова (Krakow) (близько 322 км, 70 км Львів-Краковець, інші 250 потрібно їхати більше 5 годин);
3. до Кошице (Kosica) (близько 369 км, з яких 268 км дорога Львів-Ужгород).
Тепер поясніть мені, який "глибокий сенс" їхати близько 178 км по напрямку Ужгород- Мішкольц, замість близько 98 км по напрямку Ужгород - Кошице??? Курить Може наявність бронювання готелів в Австрії??? Smile Курить
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #22
15-12-2011 14:36 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

Я бачу, що чи то ви мене не розумієте, чи я чогось не розуміюКурить.
Ви пропонуєте їхати до Кошіце, а далі як має бути прокладений маршрут? В Угорщину чи далі по Словаччині?

ПС. Все, що написано в цій темі та розділі форуму перевірено особистим досвідом. Я щонайменше два рази на місяць їзжу за кордон використовуючи як польський, так і угорський з словацьким кордони в залежності від маршруту. Я відповідаю за те, що пишу...
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #23
15-12-2011 16:56 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(15-12-2011 14:36)CHUK :  Ви пропонуєте їхати до Кошіце, а далі як має бути прокладений маршрут? В Угорщину чи далі по Словаччині?

Звісно по Словаччині. Кошіце-Жіліна-Братислава, якщо на лижі в Австрію...
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #24
16-12-2011 09:54 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(15-12-2011 16:56)WhiteBear :  
(15-12-2011 14:36)CHUK :  Ви пропонуєте їхати до Кошіце, а далі як має бути прокладений маршрут? В Угорщину чи далі по Словаччині?

Звісно по Словаччині. Кошіце-Жіліна-Братислава, якщо на лижі в Австрію...

Таке питання... Ви їздили взагалі по цій дорозі?Shocked Маю на увазі з Кошіце в Братиславу по дорозі Д1.
Шукати всі повідомлення учасника
CJ Немає
Сestovatel......
****

Повідомлень: 1 128
Приєднався: May 2006
Ukraine, Kiev
Skoda Fabia Mk.1,(1.4 AME) Česká auta
Skype IDiicjii
Повідомлення: #25
16-12-2011 17:17 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(16-12-2011 09:54)CHUK :  
(15-12-2011 16:56)WhiteBear :  
(15-12-2011 14:36)CHUK :  Ви пропонуєте їхати до Кошіце, а далі як має бути прокладений маршрут? В Угорщину чи далі по Словаччині?

Звісно по Словаччині. Кошіце-Жіліна-Братислава, якщо на лижі в Австрію...

Таке питання... Ви їздили взагалі по цій дорозі?Shocked Маю на увазі з Кошіце в Братиславу по дорозі Д1.
Так цікаво ви їздили по D1 Rolling EyesRolling Eyes

Так то буде не зручний маршрут (D1) Багато де їдеш по горам, та насалених пунктах обхід є тільки в Попаді здається Wave хоч і називається Словацьким автобаном Rolling Eyes але швидкісній режим буде ниже ще ніж по Угорським автобанах, бо вони їдуть по рівнинні місцевості. Hello! Навіть витрати палива,часу будуть більші по (D1) у зв'язку з гірською місцевістю і відстанню маршруту.
Наприклад з Ужгорода до Вени.
Ужгород-Будапешт-Вена (577км)

Ужгород-Жилина-Вена (611км)

World is not big like you reprisend...It's small and fragile.
Protect it.
The one world is not enough.
[Зображення: f998a5eba284.gif]
067-977-Four Six-Five Tow
I don’t want Russian occupation [Зображення: 27b7586f979e.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-12-2011 17:19 CJ.)
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #26
16-12-2011 17:59 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

Ось я бачу людину, яка знає цю дорогу. Аплодисменты

Взагалі Д1 можу порекомендувати для тих, хто має час та натхнення.
1) автобан іде ділянками (Кошіце-Прешов, від Прешова до Попрада невеликі ділянки "просвітлення" з норм. дорогою, Попрад - Ліптовскі Мікулаш нормально, а далі "проблемс" особливо Ружомберок та при під'їзді до Жиліни самі корки, бо дорога проїзжає через місто, відповідно велика кількість світлофорів);
2) на окремих ділянках ремонти з обмеженнями в 50км/год. В кінці тих обмежень, доволі часто стоять поліціянти з фоторадарами. Взагалі на цій дорозі дуже багато поліції.
3) частина дороги проходить по Низьким Татрам та у підніжжі Високих Татр. Місцями дорога дуже вузька і петляє, я літом обережно їхав з швидкістю 40км/год, а зимою там взагалі думаю макс. 20км/год.

До плюсів: шикарні краєвиди. Взагалі дуже гарна країна. Я по Д1 їзжу з жінкою, коли ми нікуди не спішимо. Ночуємо в Ліптовскому Мікулаші біля Ясної. Гарне озеро, чудове повітря, печери....

Якщо подорожуючим потрібно швидко дістатись до кінцевого пункту, то я цю дорогу не рекомендую.Курить "швидко" це не про Д1Mr. Green.

ПС. Шановний, WhiteBear, "прошу нести відповідальність за поради, які надаємо" Big Grin та не вводьте в оману подорожуючих Smile. Без образ Дружба Hello!.
сообщения объединены
CJ пропонує слушний маршрут через Мішкольц. Втрата часу при такому маршруті біля однієї години, може трохи більше порівняно з дорогою з Чопу або Берегова. Зате проблем з польським шенгеном можна уникнути.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-12-2011 18:10 CHUK.)
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #27
16-12-2011 20:14 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

Так, я двічі їздив дорогою Д1 від Прешова до Італії, наприклад, в серпні-вересні минулого (2010) року... Я не знаю, коли Ви їздили літом цією дорогою, але мої друзі кожного літа їздять з Нового Сончу до Італії саме цією дорогою з Попраду... В цьому (2011) році там побудували нові ділянки і ситуація значно поліпшилась. Словаки дуже швидко будують цей автобан...
В цьому році в жовтні повертався дорогою з Італії через Тріест, Словенію та Угорщину (М03), тому можу порівнювати ці дороги на власному досвіді...

Тепер, щодо відстані і часу... Давайте не будемо лукавити...
По першому маршруту. Я бачу Ви зібралися їхати через центр Будапешту? Курить Маєте, якийсь новий власний тунель під містом? Smile Чи власну естакаду через місто? Smile Між іншим в Братиславі така є... тому порівняння буде не доречним... Тому накиньте десь 30 км на об'їзну дорогу...
По другому маршруту. Я пропонував Ужгород-Кошице-Прешов-Братислава. Тому там буде десь 626 км...
Тобто, різниця у відстані десь 20-30 км... Так, ось я не бачу нічого слушного їхати понад 80 км місцевими дорогами Словаччини та Угощини до Мішкольц. З польським шенгеном чи без нього... Smile Віддайте краще перевагу автобанам та гарним краєвидам Словаччини...
Пропоную закрити цю дискусію, оскільки сторони залишаються на своїх позиціях.
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #28
16-12-2011 21:09 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

ок. Не будемо сперечатись. Сподіваюсь, що мандрівники підчерпнуть щось корсне для себе з наших постів.

Ще кілька ремарок.По Д1 я їздив останній раз два місяці тому. Словаки, на жаль, останнім часом вповільнили роботи. Криза... Там навіть у зв'язку з цим скандальчик на початку року був. Але я не про це. Багато незакінчених ділянок. Ситуація не дуже змінилась.

Будапешт. Жодного разу не їхав об'їзною. Зав
жди через центр. Мій рекорд - 15 хв (вихідні), антирекорд - 1год. минулої пятниці о 17 год. Тут просто треба вибирати оптимальний час.

Удачі! Та щасливої дороги по якому маршруту б не їхали!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-12-2011 21:17 CHUK.)
Шукати всі повідомлення учасника
zvuki Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 119
Приєднався: Oct 2009
Ужгород
VW Passat B5 1.6 ALZ
Повідомлення: #29
20-12-2011 12:43 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

(16-12-2011 17:59)CHUK :  Ось я бачу людину, яка знає цю дорогу. Аплодисменты

Взагалі Д1 можу порекомендувати для тих, хто має час та натхнення.
1) автобан іде ділянками (Кошіце-Прешов, від Прешова до Попрада невеликі ділянки "просвітлення" з норм. дорогою, Попрад - Ліптовскі Мікулаш нормально, а далі "проблемс" особливо Ружомберок та при під'їзді до Жиліни самі корки, бо дорога проїзжає через місто, відповідно велика кількість світлофорів);
2) на окремих ділянках ремонти з обмеженнями в 50км/год. В кінці тих обмежень, доволі часто стоять поліціянти з фоторадарами. Взагалі на цій дорозі дуже багато поліції.
3) частина дороги проходить по Низьким Татрам та у підніжжі Високих Татр. Місцями дорога дуже вузька і петляє, я літом обережно їхав з швидкістю 40км/год, а зимою там взагалі думаю макс. 20км/год.

До плюсів: шикарні краєвиди. Взагалі дуже гарна країна. Я по Д1 їзжу з жінкою, коли ми нікуди не спішимо. Ночуємо в Ліптовскому Мікулаші біля Ясної. Гарне озеро, чудове повітря, печери....

Якщо подорожуючим потрібно швидко дістатись до кінцевого пункту, то я цю дорогу не рекомендую.Курить "швидко" це не про Д1Mr. Green.

ПС. Шановний, WhiteBear, "прошу нести відповідальність за поради, які надаємо" Big Grin та не вводьте в оману подорожуючих Smile. Без образ Дружба Hello!.
сообщения объединены
CJ пропонує слушний маршрут через Мішкольц. Втрата часу при такому маршруті біля однієї години, може трохи більше порівняно з дорогою з Чопу або Берегова. Зате проблем з польським шенгеном можна уникнути.


років 3-4 назад частенько в Ясну вибирались на гірськолижний відпочинок...Насправді, дуже гарна природа, якщо сильно не поспішаєш. Особливо вразив замок після тунелю на Л.Мікулаш, який ввечері підсвічується на горі таким чином, що здається, що він висить у повітріSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Андрій 0238 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: May 2013
львів
Шкода Октавія Тур 1.6 2008р
Повідомлення: #30
08-05-2013 14:22 RE: Актуальна тема для тих, хто їде в (через) Угорщину з польським шенгеном

Доброго дня. Хто вїжав в Словатчину через Ужгород з польською шенген цього року?? Віза в мене вже пробита через Польщу, чи можуть мене словаки не пустити???
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Какая дорога лучше в Луцк, через Ровно или через Дубно? Снусмумрик 17 6 663 22-03-2019 13:55
Останнє: egorka
  Как лучше в Россию (Суджа) из Киева: через Суммы или через Глухов? d_oleg82 11 17 642 07-05-2013 08:32
Останнє: d_oleg82

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1