Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
"Автотрейдинг-Львов" или Как я стал Шкодаводом!
Автор Повідомлення
harley Немає
Ученик
*

Повідомлень: 25
Приєднався: Feb 2008

VW Jetta 1.4 TSI
Повідомлення: #21
18-02-2008 11:49  

Я прекрасно розумію те, що в комплектації автомобілів ШКОДА важко розібратись, але це не повинно бути проблемою для тих, хто їх продає....
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #22
18-02-2008 12:09  

harley :Я прекрасно розумію те, що в комплектації автомобілів ШКОДА важко розібратись, але це не повинно бути проблемою для тих, хто їх продає....

Ноу комментс. Може ти і правий. Ятеж досить вимогливий по натурі і завжди бажаю уважності і чемності а не отримувати папірець з інфою у відповідь на кожне запитання.

Неподобається мені в цій темі тільки одне. Як тільки ми заговорили про плюси автотрейдингу всі одраз узаговорили і про їхні мінуси і чомусь забули про інших дилерів.

Ідеального нічого нема. І тут можливо якусь роль навідь відіграє наша країна де нема ще чітко поставленої культури обслуговування і нема тих високих планок які в усьому світі зумовлені жорсткою конкуренцією. Звичайно ми так би мовити вибрали Автотрейдинг за критеріями порівняння з іншими!

До чого я веду. Ось поїдь на Галич Авто або краще ІУП і поспілкуйся з ними. Хоча на перший погляд на Галич Авто поки ти ПОТЕНЦІЙНИЙ клієнт вони трошки більше розпинаються але по собі знаю що варто тільки розпочати готувати документи ти стаєш сміттям для них!

Так що давай об"єктивно! Вони не ідеальні але усі ми тут погодимся що кращі за інші салони марки ШКОДА (з іншими салонами не порівнюємо). Хоча другий негативній відгук можливо є достатнім сигналом для про ведення якогось тренінгу для менеджерів салону можливо навідь не по комплектаціям а більше з психологічним ухилом. Щось тіпа "як відпустити клієнта щасливим". По собі знаю що такі прийоми є. Сам 2 тижні тому пройшов технічну співбесіду з клієнтом по технологіях які знаю поверхнево а клієнт керівництву написав окремого листа з враженнями про те як йому все сподобалось ітд.

Це як бути інструктором на автокурсах. Який крім водійської майстерності проходить ще навчання по психології щоб знайти індивідуальний підхід до кожного учня.

Самий обізнаний менеджер може викликати негативні емоції якщо він занудний і не висловлює власної думки. Як на мене то особисті рекомендацій менеджера (про що писав Ігор) викликають набагато більше довіри ніж визубрений асортимент.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
harley Немає
Ученик
*

Повідомлень: 25
Приєднався: Feb 2008

VW Jetta 1.4 TSI
Повідомлення: #23
18-02-2008 13:12  

Скажіть будь-ласка, а чи є хтось з членів клубу, хто б міг проконсультувати по вибору та комплектації автомобіля ШКОДА? Чи краще повернутися в салон і добивати їх там?
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #24
18-02-2008 13:17  

harley :Скажіть будь-ласка, а чи є хтось з членів клубу, хто б міг проконсультувати по вибору та комплектації автомобіля ШКОДА? Чи краще повернутися в салон і добивати їх там?

А що саме тебе цікавить?

Наскільки я знаю що любе відхилення від запропонованих Шкодою комплектацій тягне за собою "Договір поставки" і максимум 3 місяці очікувань. Ще далеко не любу комбінацію опцій можна підібрати по Договору поставки.

Якщо просто вагаєшся в виборі між стандартними комплектухами то можеш і з нам радитись а якщо в плані більш тонкого підбору опцій то тобі або в гілку форуму "Муки выбора" де тільки ця тематика і обгвоорюється або звертатись до менеджерів салону.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
DIG Немає
Писатель
***

Повідомлень: 369
Приєднався: Oct 2007

SKODA A5
Повідомлення: #25
18-02-2008 19:53  

По А5 я можу щось помогти з вибором але в скільки це обідеться, цим не поможу так що краще йти в салон але перед тим варто оприділитися якими додатковими опціями хтіли доукомплектувати авто. Я би радив почитати форум мукі вибора і інше де описано ті чи інші опції авто і їхні плюси і мінуси
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #26
19-02-2008 00:52  

harley :Скажіть будь-ласка, а чи є хтось з членів клубу, хто б міг проконсультувати по вибору та комплектації автомобіля ШКОДА? Чи краще повернутися в салон і добивати їх там?
Чесне слово, не розумію про що ти. Осьо дві базових комплектації http://praga-auto.com.ua/kompl_octavia_a5_29.html. Осьо - ціни http://praga-auto.com.ua/price.html.
А вже всілякі допи і прибамбаси - то безпосередньо в менеджера запитай.
Шукати всі повідомлення учасника
harley Немає
Ученик
*

Повідомлень: 25
Приєднався: Feb 2008

VW Jetta 1.4 TSI
Повідомлення: #27
19-02-2008 09:11  

Дякую всім за консультації. Тепер ще б якось тест-драйв провести.....
Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #28
19-02-2008 09:28  

Бачив як проводять тест-драйв на Автотрейдингу. Там перед входом є кольцо, ями страшенні, друга передача максимум. То соріше тест підвіски. Я так розумію, що в них немає машин, спеціально призначених для тест-драйву.

Бензин ваш - идеи наши.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #29
25-02-2008 00:56  

Тест-драйв Ланцера на Ніко мені сподобався. 80 метрів вузенької доріжки і перпендикулярно припарковані машини. Треба бути уважним, щоб ніхто не почав виїжджати... 2-а передача??? Ха-ха. Там і на першій треба їхати обережно. 80м в одну сторону, розворот, якщо вдасться, без заднього ходу, бо також повно машин, 80м - назад. От і весь тест-драйв.
- А десь далі від'їхати можна?
- Можна, але потрібно шукати начальника охорони, писати заяву і т.д., і т.п.
Є шанс за годинку таки все попідписувати, всіх знайти...
Та й взагалі, не дуже я розумію тих тест-драйвів. Про машину щось можна сказати поїздивши на ній хоч з місяць. І то, на обкатаній.
Тут краще, до когось з одноклубників у машину проситись.
Шукати всі повідомлення учасника
harley Немає
Ученик
*

Повідомлень: 25
Приєднався: Feb 2008

VW Jetta 1.4 TSI
Повідомлення: #30
26-02-2008 15:26  

Як на мене, то зараз накращі тест драйви на тойоті і форді. Там можна на любій моделі і скільки влізе накататись(в межах розумного).
Знайомий брав фокус - разів пять катався поки визначився яку модель і в якій комплектації хоче.
В цьому плані Автотрейдінгу, як і багатьом іншим автосалонам ще рости й рости......
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Киев-(Львов)-Хуст: как лучше ехать Ковал 19 18 227 10-04-2019 18:10
Останнє: Ковал
  Львов Электрик. Андрей 2.8 24 6 557 05-09-2017 16:26
Останнє: harley
  Автотрейдинг vs ГаличАвто sage444 1 859 26-10-2016 12:26
Останнє: Vitaly_N
  Львов встречи!!! Андрей 2.8 21 3 956 23-09-2015 22:54
Останнє: Neltharian
Rainbow ГАЗ кто и где во Львов запрвляет urak1 13 3 252 02-02-2015 18:04
Останнє: oksanka2013
  Львов-Киев Turbo4x4 7 2 664 23-03-2014 14:22
Останнє: Turbo4x4
  Маршрут Львов-Умань... Core(i5) 16 8 396 23-09-2013 07:06
Останнє: Roomster
  Львовяне, подскажите с транспортом Львов-Ждениево-Львов Артемзон 3 2 527 11-09-2013 13:27
Останнє: Шульц
  Львов-Стрый (транспорт) Dimonn 2 2 489 15-12-2011 18:37
Останнє: Dimonn
  Галант на вулицях Львов В... 12 4 682 03-08-2011 22:52
Останнє: or4uk

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2