Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Антигель для соляры
Автор Повідомлення
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #21
23-10-2013 20:51 RE: Антигель для соляры

(23-10-2013 10:35)Predator_76 :  Керосин наше все.
На БРСМ евросолярка зимой в банках на заправке стоит обычно прямо на улице. Ни разу не подводило.
+100500 Керосин наше все. Смысл переплачивать.
Заливаю на полный бак 2-3л. керосина для успокоения души. И мне все пох...ю. Как говорица дембель в маю.
Катаюсь по всей Украине.
Прошлую зиму откатал на ANP. Ниединого разрыва.Mr. Green

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
MaksimusSkodovec Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 233
Приєднався: Jan 2007

Skoda Fabia 1,4 16V 75 horses - была;( теперь А7 2,0 ТДИ на ручке в коже
Повідомлення: #22
23-10-2013 20:55 RE: Антигель для соляры

(23-10-2013 20:51)VIESSMANN :  
(23-10-2013 10:35)Predator_76 :  Керосин наше все.
На БРСМ евросолярка зимой в банках на заправке стоит обычно прямо на улице. Ни разу не подводило.
+100500 Керосин наше все. Смысл переплачивать.
Заливаю на полный бак 2-3л. керосина для успокоения души. И мне все пох...ю. Как говорица дембель в маю.
Катаюсь по всей Украине.
Прошлую зиму откатал на ANP. Ниединого разрыва.Mr. Green
Поправьте меня ,если я не прав, но 1,9 ТДИ 90 или 105 сильный и 2,0 ТДИ 140 сильный - два очень разных двигателя. 1,9 - не так прихотлив к солярке как 2,0, другие форсунки и т.д. Или я не прав?
Шукати всі повідомлення учасника
Predator_76 Немає
муж жены художника
*****

Повідомлень: 6 326
Приєднався: Mar 2008
Киев
Как у Бусёны Ивановны)
Повідомлення: #23
23-10-2013 21:00 RE: Антигель для соляры

я очень хорошо чувствую солярку на которой еду, потому как дури много под капотом. Да, разные. Но, откуда такое предубеждение в том же керосине? такое ощущение, что вы его лохмотьями представляете, которые забьют ваши форсунки?
Шукати всі повідомлення учасника
Firestarter Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 223
Приєднався: Apr 2009
стольный град Киев
MB Actros*Octavia tour 1,6 BFQ* Renault Kangoo 1.9D F8Q630
Skype IDgalasssD
Повідомлення: #24
23-10-2013 21:08 RE: Антигель для соляры

(23-10-2013 21:00)Predator_76 :  я очень хорошо чувствую солярку на которой еду, потому как дури много под капотом. Да, разные. Но, откуда такое предубеждение в том же керосине? такое ощущение, что вы его лохмотьями представляете, которые забьют ваши форсунки?

Ты чего завелся
Лучше расскажи где керосин кроме епика купить ? А то цены там становятся нереальными

УкрАвтоДор, я Вас НЕНАВИЖУ!!!
Шукати всі повідомлення учасника
шкодман Немає
инструктор
***

Повідомлень: 411
Приєднався: Dec 2011
Днепропетровск
А5 2.0 FSI
Повідомлення: #25
23-10-2013 21:57 RE: Антигель для соляры

правильно ребята говорят,шо лучше керосина нет ни чего,я много лет на дизелях отъездил и знаю о чём говорю.

Но всё таки она наша...
[Зображення: 3OM7E.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #26
24-10-2013 10:02 RE: Антигель для соляры

MaksimusSkodovec :
Predator_76 :Керосин наше все.
На БРСМ евросолярка зимой в банках на заправке стоит обычно прямо на улице. Ни разу не подводило.
Такое и на КЛО видел , я может быть и адский пессимист, но кто знает в какой пропорции в той банке солярка с керосином смешана?
Керосин не припиняє кристалізацію парафіну, він залишає ДП рідким. Тому усе одно має помутніти. А ось агресивний розчинник залишить прозорим. Тому дивимося на те, що ллється з пістолета зранку.

MaksimusSkodovec :
ABU :Макс по совету нашего гуру масел Wink пользуюсь Castrol TDA.
Честно скажу Шкоде пофигWink - для успокоения души пользовался. Не знаю как там в А7, но в А5 топливный стоит очень удачно.
Так ты Кастрол все время заливал или только в зимний период? Это же не чистый антигель, а все таки присадка комплексная?
У TDA є "побічна дія" у вигляді зниження температури прокачування та застигання, яку нам рекламують окремим пунктом. Здається вони гарантують до -22, але треба розуміти, що у нашому ДП парафінів може бути більше.

Predator_76 :я вхожу в седьмую зиму ... мне не надо определятся с присадками и прочим... машина заводилась и в -35 .... все ваши присадки, ересь еще та. тем более кастрол ТДА - мало общего имеет с антигелем. пошерстите форумы мерсоводов и бмв водов, у которых тоже топливные капризные, узнаете много нового и интересного.
Можете лить что угодно. Керосин, наиболее чистая фракция всех хреней.
По-правильному ДП треба очищувати від м'яких парафінів. Але зараз той хто рахує гроші подумає: якщо є хімічна речовина, яка взаємодіє з парафінами та не дозволяє їм кристалізуватись і це дешевше для виробництва... – То як по-вашому виробляють ДП там, де є жорсткі стандарти і контроль? Усілякі BASF не просто так хімію цю придумували. Звичайно нормальні виробники у низькосортне ДП з купою парафінів хімію не ллють (як наші, думаю)...

Це у нас не встигли продати – налили керосину, воно мутніє але якось їде. А якщо з математикою туго і пропорція не склалася, то саме покупець і постраждає.

Керосин – це просте рішення, особливо у безвиході (як і бензин) – його можна додати у вже помутнівше ДП, а ось нормальний антигель, який не змінює характеристик ДП, не буде працювати, бо процес кристалізації вже пішов (точніше – з великою імовірністю не допоможе, бо треба ДП нагріти і гарно з ним перемішати).

Predator_76 :Для интереса, разузнайте как летнюю солярку мешают с бензином и выдают аля еврозимняя.
Для себя я эту тему закрыл. Спросили - ответил. После того, как пару баков руками от парафина вычистите, придет понимание. Пессимизм сменится на оптимизм.
Раньше говорили, дурная голова рукам покоя не дает (с) народная мудрость.
– Ось тому це все зводиться до того, що треба купувати якісне ДП.

шкодман :правильно ребята говорят,шо лучше керосина нет ни чего,я много лет на дизелях отъездил и знаю о чём говорю.
Нажаль керосин змінює властивості ДП і горить по-іншому, але як засіб для критичної ситуації – кращий за бензин. Головне концентрацію не перевищувати.
Шукати всі повідомлення учасника
Predator_76 Немає
муж жены художника
*****

Повідомлень: 6 326
Приєднався: Mar 2008
Киев
Как у Бусёны Ивановны)
Повідомлення: #27
24-10-2013 10:15 RE: Антигель для соляры

(24-10-2013 10:02)SergM :  //////
ну, мы поняли что все какашка... выход какой? только не надо про чудесно-брендовую заправку, проходили уже несколько раз ...
Шукати всі повідомлення учасника
paveLL Немає
Ученик ученика
**

Повідомлень: 180
Приєднався: Jun 2009
ВН
Octavia Tour 1.9 TDI
Повідомлення: #28
24-10-2013 11:57 RE: Антигель для соляры

Дизелист с 2003 года. Раньше использовал присадку КлеанФло. С 2007 года заправляюсь как правило евро-дизелем. Присадку не использую. Проблем с заводом в любую погоду не имел. Следует заметить, что АЗС с 2003 года не менялась Wink

[Зображення: ab165655.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #29
24-10-2013 16:13 RE: Антигель для соляры

Predator_76 :ну, мы поняли что все какашка... выход какой? только не надо про чудесно-брендовую заправку, проходили уже несколько раз ...
Все треба використовувати з розумом...

Выход давно був написаний на радянському плакаті:
Товарищи! Не теряйте бдительность!
Smile

Треба мати пару літрів керосину, антигель, дивитися що ллють у бак, перед настанням холодної пори цікавитись сертифікатом (чи не літня), заливати не під завязку (особливо коли є сумніви), наперед скористатися антигелем чи чимось нормальним накшталт Castrol TDA для профілактики проблем, мати заряджений акумулятор, справні свічки тощо.
Шукати всі повідомлення учасника
MaksimusSkodovec Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 233
Приєднався: Jan 2007

Skoda Fabia 1,4 16V 75 horses - была;( теперь А7 2,0 ТДИ на ручке в коже
Повідомлення: #30
24-10-2013 19:36 RE: Антигель для соляры

(24-10-2013 11:57)paveLL :  Дизелист с 2003 года. Раньше использовал присадку КлеанФло. С 2007 года заправляюсь как правило евро-дизелем. Присадку не использую. Проблем с заводом в любую погоду не имел. Следует заметить, что АЗС с 2003 года не менялась Wink

Так у Вас там на Юге теплее. Одессе - "привет!" Hello!

Вот что еще советуют Россияне (смотреть с 1:52):


Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Качество соляры на УкрНафта DoctorAleks 33 18 205 20-06-2009 17:05
Останнє: AndryP

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1