Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Задоволені роботою поліції?
Голосування завершено.
Стало краще 48.84% 63 48.84%
Стало гірше 51.16% 66 51.16%
Всього 129 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
"Моя нова поліція"
Автор Повідомлення
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #3481
27-09-2016 09:42 RE: "Моя нова поліція"

(27-09-2016 08:52)Gonzalez :  
(26-09-2016 16:59)uds214 :  не треба ніякі закони міняти, бо ще гірше буде. якщо зупинили автомобіль, а там бикують - рилом в тротуар без попереджень і зброю напоготові. бажаючих прославитись, повипендрюватись, чи просто отримати кулю в сраку поменшає однозначно
Ну так під це і треба змінити закони. Інакше рилом в тротуар буде незаконно.

рилом і зараз законно, просто їх зашугали крикуни починаючи в мудаків на БМВ і понеслось... тепер починаєм пожинати
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #3482
27-09-2016 09:56 RE: "Моя нова поліція"

В сети появилось видео с нагрудной камеры погибшего в Днипре полицейского
http://nv.ua/ukraine/events/v-seti-pojav...29869.html

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
bumblebee93 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 981
Приєднався: Sep 2011
ВЕ
Повідомлення: #3483
27-09-2016 10:24 RE: "Моя нова поліція"

Полісмени з відео- герої!!! Нічого додати,окрім співчуття родинам загиблих.
ПС. Відео дивився,не по собі трохи...Хочу додати тим "диванним" критикам та генералам,які втратили "свою кормушку" й незадоволені то ЗСУ то поліцією,йдіть ви ....,а ще краще в АТО чи поліцію(хоча впевнений,що за копійку продасте все,що можна).
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #3484
27-09-2016 10:30 RE: "Моя нова поліція"

Выдыхаем..

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
StreetLine Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 336
Приєднався: Dec 2009
Днепропетровск
Skoda Octavia Tour - была, VW Passat B7 2.0 TDI
Повідомлення: #3485
27-09-2016 18:25 RE: "Моя нова поліція"

(27-09-2016 10:24)bumblebee93 :  Хочу додати тим "диванним" критикам та генералам,які втратили "свою кормушку" й незадоволені то ЗСУ то поліцією,йдіть ви ....,а ще краще в АТО чи поліцію(хоча впевнений,що за копійку продасте все,що можна).

Откуда такая злость? Вас кто то обидел чем то? Это форум, для того он и нужен, что б все могли высказать свое мнение. Не согласны с каким то мнением, так напишите чем не согласны, как это делают другие, а не посылайте всех сидя на диване.

НА НЕБЕСА---ЭТО БЫСТРО...НО НАВСЕГДА! НЕ ГОНЯЙТЕ!
[Зображення: flagmap.php?visited=ATBGCZHUPLROUATR]
Шукати всі повідомлення учасника
шкодик Немає
ученик-специалистов
*****

Повідомлень: 2 216
Приєднався: Jul 2011
николаев
чёрная-чёрная
Повідомлення: #3486
27-09-2016 20:17 RE: "Моя нова поліція"

(27-09-2016 08:28)LUPUS :  я теж не згоден і не лише через суди...
якби мова йшла лише про презумпцию правоти НОВОГО патрульного поліцейського... то ще можна про це говорити... а з урахуванням переатестованих та недолюстрованих це маячня від фейсбукова
краще вже змінити правила гри а-ля: зупинили? вимкнути двигун. руки на кермо. спілкуємось...
проте не скасовувати необхідність доведення своєї позиції працівниками правоохоронних органів
так ни кто это им и сейчас и раньше делать не запрещал.по мерам безопасности они так и должны работать.но они сами редко так хотят так делать.Hello!


(27-09-2016 10:24)bumblebee93 :  Полісмени з відео- герої!!! Нічого додати,окрім співчуття родинам загиблих.
ПС. Відео дивився,не по собі трохи...Хочу додати тим "диванним" критикам та генералам,які втратили "свою кормушку" й незадоволені то ЗСУ то поліцією,йдіть ви ....,а ще краще в АТО чи поліцію(хоча впевнений,що за копійку продасте все,що можна).
Вы разбираетесь? те герои должны были работать не много в другом стиле и направлении,а не стоять или уговаривать бандита.Вы с Николаева?посмотрели видео с советской?посмотрите с октябрского,про пошел на ***уй,по полицейским не видно что сделаны выводы после работы на советской.Hello! и большая просьба,не говорить,что все продажные,и все куплено.не надо одноклубников,оскорблять безосновательно.

Ателье женской одежды,ищет на работу мужчину который умеет гладить и пороть Курить Упал и качаюсь
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-09-2016 20:31 шкодик.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3487
27-09-2016 21:39 RE: "Моя нова поліція"

Шкодік сам то хочаб зрозумів що хотів сказати? Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
шкодик Немає
ученик-специалистов
*****

Повідомлень: 2 216
Приєднався: Jul 2011
николаев
чёрная-чёрная
Повідомлення: #3488
27-09-2016 21:52 RE: "Моя нова поліція"

я да! а Вам,какая именно часть не понятна?если я обращаюсь к доктору,я хочу видеть человека,который понимает и разбирается в болезнях,если это адвокат,то который понимает,в юриспуденции,так и тут должно быть,полиция должна разбираться в своей области по работе.а тут нет этого.и видно это,даже не вооруженным взглядом,образно говоря.

Ателье женской одежды,ищет на работу мужчину который умеет гладить и пороть Курить Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3489
27-09-2016 22:06 "Моя нова поліція"

Що саме вам видно. Будь-ласка по пунктах
Шукати всі повідомлення учасника
шкодик Немає
ученик-специалистов
*****

Повідомлень: 2 216
Приєднався: Jul 2011
николаев
чёрная-чёрная
Повідомлення: #3490
27-09-2016 22:18 RE: "Моя нова поліція"

не обязательно было озвучивать,что его будут проверят по каким то там базам,по розыску и т.д.и напарник не должен стоять спреди машины,где то в огородах.когда кого то проверяют.это по днепру.

Ателье женской одежды,ищет на работу мужчину который умеет гладить и пороть Курить Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1