Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Misan Немає
майстер-люстратор
*****

Повідомлень: 4 285
Приєднався: Jun 2006
где то тут, нипадалёку
Бригантина
Повідомлення: #3851
16-05-2015 19:57 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

вчера у Шустера был Саша Боровик, он первый был у микрофона ( https://youtu.be/leFyokpFiho ), рекомендую послушать, и кстати там Мочанов неплохо высказался

Эту страну взбодрит и спасёт только партия Ворошиловских стрелков.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-05-2015 20:12 Misan.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3852
16-05-2015 21:52 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Уряд залишив черговий іноземець – грузин Ебаноідзе
Шукати всі повідомлення учасника
Рекрут Немає
Атеист
*****

Повідомлень: 2 752
Приєднався: Aug 2013
Хмельницкий-Киев-Харьков
служебные
Повідомлення: #3853
16-05-2015 23:44 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

далеко нам до Европы...

[Зображення: 5f9fe497e0.jpg]

Войну нельзя избежать ёё можно лишь отстрочить с выгодой для противника (с) Никколо́ Макиаве́лли 1502г.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3854
17-05-2015 08:20 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-05-2015 19:57)Misan :  вчера у Шустера был Саша Боровик, он первый был у микрофона ( https://youtu.be/leFyokpFiho ), рекомендую послушать, и кстати там Мочанов неплохо высказался

Боровика послушал.
Какие-то двоякие впечатления от него. Не знаю, даже как правильно описать. Понтов что-ли много. И слишком резало слух многократное упоминание, что он, такой высокооплачииваемый специалист, работает забесплатно. ИМХО, если ты - патриот, и принял такое решение, то не нужно эту медальку вешать себе на грудь и выпячивать ее в разные стороны.

Ве сказанное - исключительно мое ИМХО.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-05-2015 08:21 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #3855
17-05-2015 08:54 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Як комерс Боровік норм..

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Рекрут Немає
Атеист
*****

Повідомлень: 2 752
Приєднався: Aug 2013
Хмельницкий-Киев-Харьков
служебные
Повідомлення: #3856
17-05-2015 09:24 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

да хз... о Боровике... как то уж сильно ... он по ходу очень большого мнения о себе. а тут задели его самолюбие.... где он работал?... что он там сделал?... тишина... возможно полилюксом был)... очень сомневаюсь в его работе и скоро будет скандал еще один, его с журналистами, которые заденут его самолюбие, найдут бабки и т.п.

Войну нельзя избежать ёё можно лишь отстрочить с выгодой для противника (с) Никколо́ Макиаве́лли 1502г.
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #3857
17-05-2015 09:59 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Тай хрін з ним..
Як торпедувати уряд Бакая -будь-яка хня згодиться...

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Alexa Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 764
Приєднався: May 2008

Seat Altea 1.6 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 TDI була.
Повідомлення: #3858
17-05-2015 19:56 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Всі просять прокоментувати історію з Боровиком. Я скористаюся відомим висловом про те, що дрібні особистості обговорюють людей, середні - події, а справжні особистості обговорюють ідеї. Я вважаю нижче своєї гідності давати особисті оцінки тим або іншим учасникам цієї історії.

Натомість я хочу обговорити системну проблему.

Напевно, праві ті, хто каже, що за майже 100 днів своєї роботи Sasha Borovik мусив би показати вагоміші результати. Але не забуваймо: ці 100 днів він очікував призначення. Його статус був невизначеним. Він не міг підбирати команду (лише волонтерів, які цілими днями сиділи у нього просто в кабінеті та у приймальні, бо не було іншого місця), не мав права підписувати документи, не мав мандату на жодні дії, не мав права офіційно вести переговори, не міг на законних підставах керувати підпорядкованими йому департаментами. На додачу скажу, що ці департаменти треба було створювати з нуля, бо у старій структурі їх не було.

І в мене виникає питання: як взагалі таке може бути, що міністр подає керівництву Кабміну подання на призначення, а керівництво Кабміну 100 днів зволікає? І це не поодинокий випадок! Я знаю багато заступників міністрів, що чекали майже стільки або й більше. Як взагалі можлива тримісячна робота у підвішеному стані, неважливо, чи мова йде про генія, чи про нікчему? Якщо б таке було у бізнесі, всі би сказали, що в компанії бардак, і винний в тому CEO.

Може, у нас уже все гаразд, і можна розслабитися? Може, ми вже перемогли у війні і запустили економічне зростання? Добре, нехай Боровик не підходить, з точки зору прем'єр-міністра, на цю посаду. Тоді навіщо тримати його, чому не відпустити і не дати команду шукати іншого? Може, питання призначення першого заступника міністра економіки має 100500-й пріоритет?

Але в нашому Уряді існує мораторій на критику один одного й особливо прем'єр-міністра. Це називається "бути командними гравцями".

Сміття не виноситься з дому, і тому суспільство та іноземні партнери бачать лише наслідок - гальмування реформ. Боровик просто першим виніс сміття, і тому виник такий сплеск активності в медіа та соцмережах. А ви попитайте урядовців без диктофону, і вони вам розкажуть безліч історій.

Імператив нинішньої української влади: реформатори та антиреформатори не повинні між собою сваритися, аби не допустити конфлікту на кшталт між Ющенком та Тимошенко. Сваритися забороняють європейці та американці, і тому політичні лідери тиснуть на "своїх", аби сварки не виносити на публіку. Доведений до крайнощів конформізм під таким тиском призводить до втрати облич усіма, якщо хтось один заявляє, що король голий.

Ця ситуація не має жодного виходу, окрім нових парламентських виборів, але й це не вихід, бо переможуть на них праві та ліві популісти, а також реваншисти-регіонали.

Ось чому у нас проблеми з реформами. Ось що треба обговорювати, а не особисті якості тієї чи іншої людини.

Валерій Пекар
Шукати всі повідомлення учасника
Misan Немає
майстер-люстратор
*****

Повідомлень: 4 285
Приєднався: Jun 2006
где то тут, нипадалёку
Бригантина
Повідомлення: #3859
17-05-2015 20:14 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-05-2015 19:56)Alexa :  Всі просять прокоментувати історію з Боровиком. Я скористаюся відомим висловом про те, що дрібні особистості обговорюють людей, середні - події, а справжні особистості обговорюють ідеї. Я вважаю нижче своєї гідності давати особисті оцінки тим або іншим учасникам цієї історії.

Натомість я хочу обговорити системну проблему.

Напевно, праві ті, хто каже, що за майже 100 днів своєї роботи Sasha Borovik мусив би показати вагоміші результати. Але не забуваймо: ці 100 днів він очікував призначення. Його статус був невизначеним. Він не міг підбирати команду (лише волонтерів, які цілими днями сиділи у нього просто в кабінеті та у приймальні, бо не було іншого місця), не мав права підписувати документи, не мав мандату на жодні дії, не мав права офіційно вести переговори, не міг на законних підставах керувати підпорядкованими йому департаментами. На додачу скажу, що ці департаменти треба було створювати з нуля, бо у старій структурі їх не було.

І в мене виникає питання: як взагалі таке може бути, що міністр подає керівництву Кабміну подання на призначення, а керівництво Кабміну 100 днів зволікає? І це не поодинокий випадок! Я знаю багато заступників міністрів, що чекали майже стільки або й більше. Як взагалі можлива тримісячна робота у підвішеному стані, неважливо, чи мова йде про генія, чи про нікчему? Якщо б таке було у бізнесі, всі би сказали, що в компанії бардак, і винний в тому CEO.

Може, у нас уже все гаразд, і можна розслабитися? Може, ми вже перемогли у війні і запустили економічне зростання? Добре, нехай Боровик не підходить, з точки зору прем'єр-міністра, на цю посаду. Тоді навіщо тримати його, чому не відпустити і не дати команду шукати іншого? Може, питання призначення першого заступника міністра економіки має 100500-й пріоритет?

Але в нашому Уряді існує мораторій на критику один одного й особливо прем'єр-міністра. Це називається "бути командними гравцями".

Сміття не виноситься з дому, і тому суспільство та іноземні партнери бачать лише наслідок - гальмування реформ. Боровик просто першим виніс сміття, і тому виник такий сплеск активності в медіа та соцмережах. А ви попитайте урядовців без диктофону, і вони вам розкажуть безліч історій.

Імператив нинішньої української влади: реформатори та антиреформатори не повинні між собою сваритися, аби не допустити конфлікту на кшталт між Ющенком та Тимошенко. Сваритися забороняють європейці та американці, і тому політичні лідери тиснуть на "своїх", аби сварки не виносити на публіку. Доведений до крайнощів конформізм під таким тиском призводить до втрати облич усіма, якщо хтось один заявляє, що король голий.

Ця ситуація не має жодного виходу, окрім нових парламентських виборів, але й це не вихід, бо переможуть на них праві та ліві популісти, а також реваншисти-регіонали.

Ось чому у нас проблеми з реформами. Ось що треба обговорювати, а не особисті якості тієї чи іншої людини.

Валерій Пекар

Свій попередній пост я вилучив, аби не підливати олію у вогонь. Дійсно, наразі роздмухування конфліктів лише грає на руку нашим ворогам.

Але декілька речей з того посту я хотів би залишити. Ба навіть більше, підсилити.

В нашому Уряді існує мораторій на критику один одного й особливо прем'єр-міністра. Це називається "бути командними гравцями". Сміття не виноситься з дому, і тому суспільство та іноземні партнери бачать лише наслідок -- гальмування реформ. Часом хтось виносить сміття, і тут виникає сплеск активності в медіа та соцмережах. Складається враження, що відбувається щось унікальне. А ви попитайте урядовців без диктофону, і вони вам розкажуть безліч історій.

Триматися командою -- це правильно, і цього ж вимагає регламент Кабміну. Але мова про засадничі речі. Я ще на початку грудня писав, що пошитий з клаптів коаліційний Уряд буде не здатен на швидкі реформи. Так і сталося, попри фантастичні реформаторські зусилля окремих урядовців.

Імператив нинішньої української влади: реформатори та антиреформатори не повинні між собою сваритися, аби не допустити конфлікту на кшталт між Ющенком та Тимошенко. Сваритися забороняють європейці та американці, і тому політичні лідери тиснуть на "своїх", аби сварки не виносити на публіку. Доведений до крайнощів конформізм під таким тиском призводить до втрати облич усіма, якщо хтось один заявляє, що король голий.

Ця ситуація не має жодного виходу, окрім нових парламентських виборів, але й це не вихід, бо переможуть на них праві та ліві популісти, а також реваншисти-регіонали.

Ось чому у нас проблеми з реформами. Ось що треба обговорювати насправді.

Валерій Пекар

Эту страну взбодрит и спасёт только партия Ворошиловских стрелков.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-05-2015 20:14 Misan.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Ramires Немає
порохобот
*****

Повідомлень: 2 430
Приєднався: Oct 2009
Івано-Франківськ
Octavia Tour combi 1.8Т
Повідомлення: #3860
17-05-2015 20:14 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

[Зображення: CFJTOqZXIAE90AO.png]


Прокуратурі надано докази причетності Пашинського до корупції, - нардеп


Аваков конечно будет его прикрывать до последнего, а Тоша одно место порвёт от натуги за шефа......
Кстати, на последнем Шустере Тотошу Геращенко поймали на вранье в прямом эфире.

Глава ДАІ приховує маєток і відмовляється показувати декларацію


Borys Filatov

[Зображення: 1400134_original.jpg]

Каждый раз, когда Арсений Петрович попадает в коррупционный скандал, то он сразу начинает летать эконом-классом и кататься на метро.

Только я один это заметил?

Совсем тяжко, видать, у его пиарщиков с креативом...

Пора придумать что-то новое.

Р.S. И еще. Интересно рассказал ли он этой женщине о том, что на вверенном его дружку Мартыненко "Энергоатоме" ежегодно списывают на каждый служебный автомобиль по 100 тысяч долларов?

"Детей надо лучше воспитывать, а не оружие запрещать" (с) Самюэль Л. Джексон

Люди всегда ненавидели тех, кто говорит правду, а зря… такие никогда не бьют в спину.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-05-2015 20:47 Ramires.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 392 721 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 944 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1