|
ми в Youtube
|
|
| Автор | Повідомлення |
Šved
bor i riket ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 657 Приєднався: Jan 2010 Stockholm Volkswagen passat B8 BiTurbo |
|
||
|
daemon-s
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 960 Приєднався: Nov 2013 м.Кам'янське (Днепродым) Octavia Tour 1.6 AKL 2006 + ГБО |
|
||
|
Grizzly
ДОБРЯК ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 700 Приєднався: Sep 2010 Львів Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6 |
|
||
|
zhenya345
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 883 Приєднався: Jun 2012 Харьков (частенько Запорожье) Shkoda Otavia WTS > Skoda yeti (Белый уазик new)))) |
|
||
|
BingerUA
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 284 Приєднався: Feb 2014 SuperB III 4x4 2.0 TDI |
|
||
|
migal
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 849 Приєднався: Sep 2008 Lviv Octavia Tour 1.6BFQ (була), Octavia A7 2.0tdi |
|
||
|
Šved
bor i riket ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 657 Приєднався: Jan 2010 Stockholm Volkswagen passat B8 BiTurbo |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1




в подальшому буде старатися більше! кому не важко клікнути на лайк, прошу зробити нам послугу, сину буде дуже приємно, ну і буде вчитися говорити і писати без помилок. в майбутньому думаю, що буде викладати відео на швецькій, або англійській мові. дякую всім не байдужим!



![[Зображення: 145818-10.png]](http://ne-kurim.ru/ncounter/145818-10.png)
![[Зображення: ab269738.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab269738.gif)