Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Так хто такі русини і де Русь
Автор Повідомлення
SER CLK Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 151
Приєднався: Jun 2013
Словакия
Octavia Scout 2.0
Повідомлення: #31
26-03-2014 21:46 RE: Так хто такі русини і де Русь

(26-03-2014 14:01)fedww :  Сам проживаю в Ужгороді і часто чую про русинів.
Ще ні одного не бачив. Хоча ні, одного бачив.
Є у нас один священник Сідор - клоун ще той.
Оті недоукраїнці(русини) часто проводять збори в раші і звідти ростуть ноги. Я себе ідентифікую як Українець.
Біда Закарпаття в тому, що наш край настільки зрусифікований, як ні одна Західна область. Сюди пхались кацапи зі всього срср.
Ще багато є мадярів, яких навіть в Ужгорщині не вважають на угорців Laughing
І ще. Наша область найбільш інертна на всій Україні. Патріотів, націоналістів дуже мало - всім цікаво привезти із-за кордону ковбасу і перевзти туди солярку, а потім купити пиво та випити біля телевізора.
100%
Але саме головне, люди розмовляють на різних мовах (укр, венгерська, словацька, російська, руминська) і повне взаєморозуміння, бо ціль одна - привезти із-за кордону ковбасу і перевзти туди солярку, або перенести на собі 2 ящика сигарет через кордон, або плотами на Венгрію, а потім купити пиво та випити біля телевізора, а дехто скупив пів БудапештуКурить


Нахер Вам ці Русини???
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-03-2014 21:47 SER CLK.)
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #32
26-03-2014 21:59 RE: Так хто такі русини і де Русь

(26-03-2014 21:46)SER CLK :  Нахер Вам ці Русини???

Laughing
на цій ноті тему і закриєм...

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #33
27-03-2014 19:42 RE: Так хто такі русини і де Русь

відкрито. Hello!

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vantala Немає
ишшочего? я - дядя Женя!
*****

Повідомлень: 4 167
Приєднався: Sep 2010
хз
А5 1.6 вороная
Повідомлення: #34
27-03-2014 20:05 RE: Так хто такі русини і де Русь

(27-03-2014 19:42)smile :  відкрито. Hello!
повторить вопрос камрада из Словакии? Курить

"ТщательнЕе надо,ребята..."(с)
"Дедуля"(с) Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #35
27-03-2014 20:07 RE: Так хто такі русини і де Русь

см. http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...?tid=91113

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vantala Немає
ишшочего? я - дядя Женя!
*****

Повідомлень: 4 167
Приєднався: Sep 2010
хз
А5 1.6 вороная
Повідомлення: #36
27-03-2014 20:11 RE: Так хто такі русини і де Русь

а ну тада оно конечно....хотя чиво Закарпацкий выдаст я догадываюсь и ,в принципе,поддерживаю.....просьбачка только - если Mr. Green Владичек сорвеца на матюки - не наказывайте... такое дело.... Курить

"ТщательнЕе надо,ребята..."(с)
"Дедуля"(с) Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
VLADICHEK Немає
Производственник

Повідомлень: 3 759
Приєднався: Mar 2008

SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi
Повідомлення: #37
27-03-2014 22:48 RE: Так хто такі русини і де Русь

fedww :Сам проживаю в Ужгороді і часто чую про русинів.
Если что то я тожеHello!
fedww :Ще ні одного не бачив. Хоча ні, одного бачив.
Є у нас один священник Сідор - клоун ще той.

Вы не видили, то я Вам назову еще одного - Виктор Б. , а там если сложите пазлы, то и выводы подберутся сами собой


fedww :Оті недоукраїнці(русини) часто проводять збори в раші і звідти ростуть ноги.Я себе ідентифікую як Українець.

Вот мне интересно зачем так опускать людей с которыми рядом живешь? Когда пришло просвещение о Национальности? В последние пол года? Так нас в Закарпатье недоукраинцев херова туча или все же информация о русинах на уровне букваря о сепаратизме? Я тоже украинец, потому что родился в Украине на территории Закарпатья, но не забываю и не прячу своих корней в связи с сложившийся ситуацией в странеЧесть!

fedww :Біда Закарпаття в тому, що наш край настільки зрусифікований, як ні одна Західна область.

Замадярованый, зашвабованый, зарумыниный, зациганеный, еще пересчитывать.....тут наверное умолкну, не хочется бонусовНедоумение

fedww :Сюди пхались кацапи зі всього срср.

Если внимательно посмотреть на историю, то никто не пхався, они сюда пришли с "освобождением", хотя от кого тут было освобождать.... Это другая история

fedww :Ще багато є мадярів, яких навіть в Ужгорщині не вважають на угорців Laughing

Где вы это слышали????Laughing Зачем вы венгров называете мадярами? Только себя по национальности пишите с большой буквы? Те же мадяры сделали для недоукраинцев и Вас 50 км. зону. Те же мадяры блд, для недоукраинцев, когда не дай Бог будет война первые откроют границу и в Загоне или Нирке будем жрать ихнюю кашу. И та же мадярия в городе Чоп в государстве Украина. Это ПРОСТО ЛЮДИ, НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ!!!!!!!!!!!!

fedww :І ще. Наша область найбільш інертна на всій Україні. Патріотів, націоналістів дуже мало - всім цікаво привезти із-за кордону ковбасу і перевзти туди солярку, а потім купити пиво та випити біля телевізора.

Ответе на вопрос, что надо было сделать, чтоб убить инертность в Закарпатье?? Дайте угадаю!????
Спалить нах Обл Раду(и пох..й что там сделали площадь где я мог гулять с ребенком.Добавить людей в Небесную Сотню с Закарпатья? Или свергнуть памятник Волошину на Набережной? (все должно быть справедливо)
Так скажите мне пожалуйста, почему ПС в Закарпатье праздновал юбилей провозглашения Подкарпатской Украины.

Спасибо, что открыли глаза о контрабасе(сигареты, "ковбаса", пиво) и жаль, что это не видит большинство наших закарпатских людей, кого Вы причислили алканавтам у телевизора, только блд детей каким бредом национальным кормить будет папа, который привез вечером коВбасу с мадярии и на отжатые сел инертно пиво жрать у телевизора? Или с львовской, черновецкой, винницкой.....да и по всей Украине не контрабасят? Всем жрать хочется


П.С. А теперь просто хочу написать одноклубникам...
Мы никогда не делили национальности, языки, веру, подтверждение тому полтора миллиона населения теснится всего на 20% территории из 100, мы научились уживаться из Русскими, Венграми, Румынами, Поляками,Словаками, Чехами, Немцами ихними языками, религией, культурой. Я лично и дальше буду жить со всеми с Миром и постараюсь воспитать так своих детей. Мне за Закарпатье не стыдно, у Закарпатья есть чему поучится и перенять. Все мое ИМХОЧесть!

П.П.С. Если кого обидел сорриHello!
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #38
27-03-2014 22:55 RE: Так хто такі русини і де Русь

Дружба

закривати ? чи будеш чекати реакції ?

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
VLADICHEK Немає
Производственник

Повідомлень: 3 759
Приєднався: Mar 2008

SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi
Повідомлення: #39
27-03-2014 23:02 RE: Так хто такі русини і де Русь

(27-03-2014 22:55)smile :  Дружба

закривати ? чи будеш чекати реакції ?

Андрій, якщо чесно, то не знаю, вирішуй сам, злий я

блін чим дальше тим більше розчаровуюся в людях. Людські цінності давно перейшли в аморфний станДобыча мыслей
Шукати всі повідомлення учасника
AlexOilmaster Далеко
......................
*****

Повідомлень: 2 067
Приєднався: May 2006
Kieff
Власні ноги та VW B6 2.0 tdi
Skype IDalexoilmaster
Повідомлення: #40
27-03-2014 23:05 RE: Так хто такі русини і де Русь

(27-03-2014 23:02)VLADICHEK :  Людські цінності давно перейшли в аморфний станДобыча мыслей
Брате, не перебільшуй!.. Нажаль - г... було завжди в будь-якому суспільстві, але все-таки НОРМАЛЬНИХ людей, зі справедливою шкалою цінностей, в нашій країні - більшість! Дружба

.............................................................
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Чому у продавайці такі всі жадні? HDC 36 10 132 13-10-2019 22:33
Останнє: HDC
  Украина-Русь арийская али 1 1 549 26-03-2014 12:45
Останнє: Lady
  Сказочная Русь Lexa_odessa 71 62 287 30-12-2012 23:59
Останнє: Pollux

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1