Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку
Автор Повідомлення
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #41
18-08-2010 23:23 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

(18-08-2010 18:39)andyvit :  що хоч би він на ядерну війну натякав, стоїш на свому і крапка.

і навіть коли наприклад: нема ТО,часу,чи є купа неоплачених штрафів,чи пасажири недовольні і тд і тпQuestionQuestionQuestion
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #42
19-08-2010 09:21 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

(18-08-2010 23:23)В... :  
(18-08-2010 18:39)andyvit :  що хоч би він на ядерну війну натякав, стоїш на свому і крапка.

і навіть коли наприклад: нема ТО,часу,чи є купа неоплачених штрафів,чи пасажири недовольні і тд і тпQuestionQuestionQuestion

якщо нема ТО і є купа неоплачених штрафів, то краще подумати чи варто їздити на машині взагалі. думаю, що в такому випадку пересування маршруткою буде набагато дешевшою альтернативою.
а якщо прочитаєш уважніше моє попереднє повідомлення, то я написав, цитую, "якщо не порушив". а це включає в себе поняття "не порушив нічого". (пройшов вчасно ТО, їхав без порушень і не пив перед тим, як сісти за руль і не маєш несплачених штрафів.).
ну і якщо бути відвертим, коли тебе вже і зупинили, то час ти на них потратиш в любому випадку, які б не були нервові твої пасажири і як сильно би ти не спішив.
а в кінцевому результаті, вирішувати тільки тобі. або боїшся великого дай на дорозі і платиш за то, що він кашлянув, або ставиш його на місце, як зробила жінка в першому повідомленні і їдеш знаючи, що ще одного хама поставив на місце.

Two tears in the bucket?
Fuck it!
Шукати всі повідомлення учасника
genikk Немає
ʞʞıuǝƃ
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Jul 2008
Lwów
9˙⇂ ɐıgɐɟ ɐpoʞs
Повідомлення: #43
19-08-2010 09:24 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

(18-08-2010 23:23)В... :  
(18-08-2010 18:39)andyvit :  що хоч би він на ядерну війну натякав, стоїш на свому і крапка.

і навіть коли наприклад: нема ТО,часу,чи є купа неоплачених штрафів,чи пасажири недовольні і тд і тпQuestionQuestionQuestion
справжній взірець для учасників шкода-клубу Курить ви мене вибачте, але це неадекватно

пс. "я худею, дорогая редакция"
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-08-2010 09:27 genikk.)
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #44
19-08-2010 09:51 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

Та ладно Вам Дружба. Ваня просто навів випадко коли вже не відстоїш свої законні права. А якщо і відстоїш, - то дорожче самому ж і вийде (окрім неровових пасажирів).
Кожен приймає рішення сам усвідомлюючи наявність гріха за собою. Але коли ти знаєш що живеш по ППД Laughing і до тебе просто "дістаються" з метою наживи, то вважаю що варто відстояти себе нге зважаючи на нерви чи то пасажирів, чи начальника, тощо!
Звісно якщо маєш за собою грішок (у випадку відсутність ТО) то нема чого на форумах писати: "Зупинили, дістались" і т.д.
Колись Сам отримав лист щастя коли мете засняли як виїхав на зустрічну трамвайну колію на Дорошенка (сам не був впевнений в даному порушені за відсутності досвіду) при цьому мене не зупинили і не склали протокол. А я після фіксації по незнанню ще місяць там "гоцав". Коли отримав лист через місяць після порушення, на тут у гілці в темі "неправомірні діїї ДАЇ" описав ситуацію, на що отримав відповідь що це дійсно порушення, навіть наткнули на Адмін кодекс, де чітко визначається навіть штраф за таке порушення. Мовчки пішов оплатив, і запамятав на все житіє! І не писав на форумах що я прав а ДАЙ неправ!Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #45
19-08-2010 09:57 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

(19-08-2010 09:51)migal :  Звісно якщо маєш за собою грішок (у випадку відсутність ТО) то нема чого на форумах писати: "Зупинили, дістались" і т.д.

Золоті слова!Rulez

Two tears in the bucket?
Fuck it!
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #46
19-08-2010 10:37 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

Згодіться з тим шо не завжди починати розмову буром помагає напр. "Чього зупинили,шо таке,шо я нарушив"- і це все в з підвищеними тонами.Laughing
Деколи можна і посміятись з Гаїшніком і навіть щось цікаве дізнатисьLaughing
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #47
19-08-2010 10:41 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

(19-08-2010 10:37)В... :  Згодіться з тим шо не завжди починати розмову буром помагає напр. "Чього зупинили,шо таке,шо я нарушив"- і це все в з підвищеними тонами.Laughing
Деколи можна і посміятись з Гаїшніком і навіть щось цікаве дізнатисьLaughing

+100
Я не проти щоб зайвий раз показати документи, навіть щоб залізли під капот (адже дякуючи таким випадкам інколи знаходяться крадені машини). Навіть йду на потсупки. Але коли відчуваю з перших слів хамство - хочеться перейти на законодавчі відносини! Повбывав бы
Шукати всі повідомлення учасника
Base-T Немає
Skoda Fun
**

Повідомлень: 71
Приєднався: Jun 2010
L'viv [Ukraine]
Fabia 1.4
Повідомлення: #48
19-08-2010 11:54 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

(19-08-2010 09:51)migal :  Колись Сам отримав лист щастя коли мете засняли як виїхав на зустрічну трамвайну колію на Дорошенка (сам не був впевнений в даному порушені за відсутності досвіду) при цьому мене не зупинили і не склали протокол. А я після фіксації по незнанню ще місяць там "гоцав".

А там що камери стоять?), чи дай засняв ?)) Зараз походу заборонені є ті листи щастя, наскільки знаю) Сорі за оффтоп
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #49
19-08-2010 13:45 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

(19-08-2010 11:54)Base-T :  
(19-08-2010 09:51)migal :  Колись Сам отримав лист щастя коли мете засняли як виїхав на зустрічну трамвайну колію на Дорошенка (сам не був впевнений в даному порушені за відсутності досвіду) при цьому мене не зупинили і не склали протокол. А я після фіксації по незнанню ще місяць там "гоцав".

А там що камери стоять?), чи дай засняв ?)) Зараз походу заборонені є ті листи щастя, наскільки знаю) Сорі за оффтоп
Це було в березні 2009 року, а ДАЙ сидів з ВІЗИРом трохи вище (за гловопоштою) в тонованому білому ланосі з синіми номерами без відповідної розфарбовки. Тоді це пракитквалось, зараз звісно таке робити забороняється. Хоча ДАЙ і далі практикує там часто знаходитись щоб відловлювати порушників виїзду на трамвайну колію зустрічного руху.

Да пробачать мене за офтопХм
Шукати всі повідомлення учасника
kot-bajyn Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 114
Приєднався: May 2010
Киев
Фабия нью 1,4 комби
Повідомлення: #50
19-08-2010 15:50 RE: випадок біля сихівського моста, дорога на Бібрку

на форуме мужественная тетя сама все описывает:
http://rоаdсоntrоl.оrg.uа/forum/viewtopic.php?f=11&t=2631

Що рай, що пекло, лише б було тепло, та й мухи не кусалиКурить
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Дорога на Закарпаття Щадячий 3 1 765 08-07-2015 18:51
Останнє: Щадячий
  Рибальство біля Львова. Igor_Lviv 12 7 377 30-07-2008 15:26
Останнє: Gt-1

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1