Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #531
11-02-2019 20:08 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

Льоня, а може все-таки вартує в своїх гаманцях ревізію навести? А не в чужі зазирати?
Я кщо вона там має ті гроші, значит заробила. А що заважає їх заробити і мати тобі?


Снусмумрик правий, вже давно пенсійні рахунки не йдуть в накопичення.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #532
11-02-2019 20:17 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

(11-02-2019 20:04)Снусмумрик :  Мастеп, при чём здесь декларация Супрун к чуши, которую несёт Тезей? Пусть почитает, откуда берутся деньги для выплаты пенсий сейчас и откуда будут браться для выплаты Тезею.
А при тому, що з цього повинна починатися пенсійна реформа. Накопичувальна пенсія плюс державні гарантії на внески. Чому Супрун? А найдіть офіційні цифри хоч одного громадянина Америки чи Європи про пенсійний рахунок — вона задекларувала чесно от і бачимо, друга інформація цього плану відсутня.
Для прикладу зміни в Конституції про курс України в ЄС і НАТО: геніально — проголосували і Європа на колінах буде благати нас про вступ і НАТО це вже не питання. Головне курс. Не мішало би прийняти курс на курс по вісім чи курс на Ізраїль.


(11-02-2019 20:08)m.dreval :  Льоня, а може все-таки вартує в своїх гаманцях ревізію навести? А не в чужі зазирати?
Я кщо вона там має ті гроші, значит заробила. А що заважає їх заробити і мати тобі?


Снусмумрик правий, вже давно пенсійні рахунки не йдуть в накопичення.
Я її підтримую, але вона «оказалась не в то время не в том месте».

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-02-2019 20:20 Майстер.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 663
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #533
11-02-2019 20:43 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

(11-02-2019 10:11)МаSтеР :  Не дай Бог тобі, Віталій, опинитися в кліщах лікарської мафії і не тобі мені розповідати давати чи ні якщо на кону людське життя. Поцікався скільки летальних випадків під час операцій чи під час лікування в Україні і чи хоч один лікар від цього постраждав. Вони роботи, налаштовані на хабарі, а в період між хабарництвом інколи лікують людей.
ПС. Просто глобальні проёби влади не зараховуйте до досягнень, можливо вас це не заділо — це до всіх владолюбів.

в моей семье нет никого старше меня... не дал, наверное... и просто мне жить - родителям помАгать не нннада, всё себе

и семья у меня военно-медицинская... утром или вечером часто заезжаю в аптеку, покупаю и отдаю жене - она лечит... но вспомнился пан Онотолий, у которого мама замерзает...
Курить

а живём мы всей семьёй на взятки моей жены, неделю как с отдыха вернулись... машина у нас новая, две)

голова взрослым людям дана для думать, а после думать - делать
Wave

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #534
11-02-2019 21:23 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

(11-02-2019 19:34)Снусмумрик :  
(11-02-2019 18:22)TEZEY :  Ви кажете про половину пенсіонерів, так треба їм платити, то ви вважаєте що ми повинні їм платити? На справді ж наші СТРАХОВІ внески повинні накопичуватися і йти на нашу майбутню пенсію.

1. Да.
2. Чушь.

Чушь в тому, що наш пенсійний фонд - це мабуть нальбійша державна фінансова піраміда. І я чудово розумію, що немає вже давно ніяких резервів у пенсійного фонду і він навіть не вижеве без додаткових вливаннь з бюджету.
І да, шановні порохоботи, я не виню в цьому Порошенко, як сказав класик гумору " Все украдено уже до нас"...

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #535
11-02-2019 21:42 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

(11-02-2019 21:23)TEZEY :  
(11-02-2019 19:34)Снусмумрик :  
(11-02-2019 18:22)TEZEY :  Ви кажете про половину пенсіонерів, так треба їм платити, то ви вважаєте що ми повинні їм платити? На справді ж наші СТРАХОВІ внески повинні накопичуватися і йти на нашу майбутню пенсію.

1. Да.
2. Чушь.

Чушь в тому, що наш пенсійний фонд - це мабуть нальбійша державна фінансова піраміда. І я чудово розумію, що немає вже давно ніяких резервів у пенсійного фонду і він навіть не вижеве без додаткових вливаннь з бюджету.
І да, шановні порохоботи, я не виню в цьому Порошенко, як сказав класик гумору " Все украдено уже до нас"...

Все украдено.... А вспомнить хотя бы об инфляции и сообразить, во что уже превратились наши отчисления, сделанные в 2000-х? И подумать, во что превратятся наши отчисления сейчас через 30 лет?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-02-2019 22:01 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #536
12-02-2019 05:53 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

Уже лет 15 как не надеюсь на пенсию. Неужели ещё есть наивняшки которые надеются её получать?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 663
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #537
12-02-2019 07:04 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

(12-02-2019 05:53)Railnolds :  Уже лет 15 как не надеюсь на пенсию. Неужели ещё есть наивняшки которые надеются её получать?

есть))) я Laughing

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #538
12-02-2019 11:59 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

(12-02-2019 07:04)Vitaly_N :  есть))) я Laughing
Я просто посмотрел свой реальный стаж, насчитали половину, другую половину вообще не посчитали. И махнул рукой.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-02-2019 11:59 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #539
13-02-2019 11:10 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

(11-02-2019 21:42)m.dreval :  Все украдено.... А вспомнить хотя бы об инфляции и сообразить, во что уже превратились наши отчисления, сделанные в 2000-х? И подумать, во что превратятся наши отчисления сейчас через 30 лет?

Михайле, я чудово розуміюся на економіці, знаю що таке інфляція, дефіцити, профіцити і т.д. А ще я знаю про дуже великі махінації в пенсійному фонді, і якщо вони такого рівня в маленькій провінції, то залишається тільки здогадуватися які вони на рівні держави.
Що до стажу і пенсії, то якщо ви не державний службовець і у вас немає дуже хороших "нужных людей" то не дуже розраховуйте на нормальну пенсію. Особисто в мене трудовий стаж в цьому році буде 35 років. і не просто стажу, а безперервного стажу, але на пенсію я навіть і не розраховую, звісно буде якась там мінімалка, якщо ще доживу до неї.... якось у нас дивним чином співпадає пенсійний вік з серенім терміном життя...

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #540
13-02-2019 11:29 RE: Политическая сатира (карикатуры, демотиваторы, анекдоты)

(13-02-2019 11:10)TEZEY :  Михайле, я чудово розуміюся на економіці, знаю що таке інфляція, дефіцити, профіцити і т.д. А ще я знаю про дуже великі махінації в пенсійному фонді, і якщо вони такого рівня в маленькій провінції, то залишається тільки здогадуватися які вони на рівні держави.
Що до стажу і пенсії, то якщо ви не державний службовець і у вас немає дуже хороших "нужных людей" то не дуже розраховуйте на нормальну пенсію. Особисто в мене трудовий стаж в цьому році буде 35 років. і не просто стажу, а безперервного стажу, але на пенсію я навіть і не розраховую, звісно буде якась там мінімалка, якщо ще доживу до неї.... якось у нас дивним чином співпадає пенсійний вік з серенім терміном життя...

Почали говорити про Фому, а закінчили про Єрьому....

Повторюю і підтверджую:

(11-02-2019 19:34)Снусмумрик :  "
(11-02-2019 18:22)TEZEY :  На справді ж наші СТРАХОВІ внески повинні накопичуватися і йти на нашу майбутню пенсію.

2. Чушь.

Чушь!

А "махінації в пенсійному фонді", "не дуже розраховуйте на нормальну пенсію", "співпадає пенсійний вік з серенім терміном життя" - це вже зовсім інща історія для дискусій.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1