Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Робоча нарада відділення
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #71
14-06-2007 15:06  

Замьотано!
Кого забрати? (крім Рохи)

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #72
14-06-2007 15:09  

StE@LtH :Кого забрати?
Якщо будеш їхати по Стрийській - стукни мені в Аську чи на моб. - підбереш і мене.
Як ні, то я десь в 19 буду добиратись своїм ходом.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #73
14-06-2007 15:24  

Вопщем ясна фсьо!

3-е людей буде 100 пудово: Петро і Я і Ігор.

Ігор: Я тебе заберу пудово бо в рохи змінилися плани і його не буде.

Марко казав що біля 10-ї передзвонить і підтягнеться якщо ми ще будемо на місці. Ще спробую Льошу дьорнути.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #74
14-06-2007 15:29  

Igor_Lviv :Отже, я так розумію 19:30-19:45 - біля машин, біля будинку адміністрації парку (лівий кут, якшо дивитися на вхід), хто спізнюється - 19:45 - ... - на столиках біля фонтану перед парком культури.

Чуваки, всьо чотко) зрозумів все правильно! Особлива прикмета - ряд Шкод перед адміністрацією ПКSmile
З собою мати:
1) хороший настрій
2) продуктивні ідеї
3) гроші на пиво

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #75
14-06-2007 15:46  

Петро ти забув який сьогодні день!!! Сьогодні четвер тому крім тебе, мене і Ігора нікого не буде. Іто я мушу відпроситися на годину раніше бо працюю мінімум до 8-ї. Так що ряд шкод буде з двох шкод.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
fedjaka Немає
Читатель
***

Повідомлень: 331
Приєднався: Apr 2007

VAG octAMAROK
Повідомлення: #76
14-06-2007 18:29  

Ви якщо що, то кажіть всім, що ви просто відстали від групи!? Mr. Green тому вас тільки 2-ві машини! Честь!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #77
14-06-2007 22:34  

Цитата:Ви якщо що, то кажіть всім, що ви просто відстали від групи!
Насправді, під кінець машин стало 4! Присутніх - 7.
-----
Спробую коротко про питання, що планувались до обговорення, що обговорювались і що надумали. Питання всі я вибрав звідси з форуму з ваших пропозицій. В принципі, кожен напрямок вартує окремої теми в форумі для обговорення, що мабуть ми і зробимо з часом. Знову ж, завтра на роботі викладу в нет список цих питаннь в оригіналі.
Питання №1. Кількість учасників клубу. Всі розуміють, що сьогодні вона достатньо мала. Завтра euripid попросить наших одноклубників - киян прислати йому готові макети "літучок" і т.п. Можливо ми з Антоном щось підкоректуєм і спробуєм роздрукувати в невеликих кількостях. А далі наш, дефакто, директор рекламної кампанії - Іра спільно з нами всіма розповсюдить їх по львівських автомобілях. Здається є можливість роздрукувати і серйозніші рекламки для партнерів. Еuripid завтра матиме електронні матеріали з Києва, у Стелса є можливість не дуже дорого їх роздрукувати. (Питання до обговорення клубу).
Питання №2. Залучення партнерів. Зрозуміло, що найоптимальнішими партнерами мали б бути підприємства, що мають до цієї галузі якесь відношення. Виявляється, якісь напрацювання та ідеї в цьому напряму вже є (Стелс, Рома... на червоній РС). Наклейка Шкода-клубу є навіть чи то на Галич-авто, чи на ІУПі. Всі ідеї львівських шкодаводів в цьому напрямку - вітаються.
А оскільки питання партнерства, як і перше (кількість учасників) є доволі актуальним, мабуть я створю окрему тему про це.
... Ось вона: http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...p?tid=4642
Питання №3. "Легалізація" Шкода-клубу в органах державної влади - піднімалось лише дотично. Як на мене, то для Львова воно поки не актуальне і взагалі - невідомо чи буде потрібне. (Якщо є бажаючі поговорити про це - створіть окрему тему).
Питання №4. Внесене мною було у список фактично перед самою зустріччю з іншої теми форуму: "Пропоную змінити адміністрацію Львівської гілки!!!" [url] [ smile:конвертация форума:тут была ссылка на отсутствующее сообщение ] [/url]. Воно не обговорювалось. Думаю, в разі потреби, його можна обговорювати у відповідній гілці форуму (лінк вище), або на зустрічі львівських шкодаводів при максимальній явці всіх учасників.
В основному це все. Може хтось з учасників зустрічі щось додасть, про що я забув написати?
Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #78
15-06-2007 08:36  

Почну ззаду наперед:
п.4 - ідея не до кінця обрисувалася, оскільки йдеться про дві різні речі: 1) Антон стає відповідальним за промоційні акції відділення без формального статусу "Адміністрація" і 2) Антон претендує на статус "Адміністрація" з відповідними повноваженнями на форумі. Щодо 1) то це практично вирішене, оскільки всі "за", в т.ч. і я. По 2) це рішення приймається адміністрацією Клубу в Києві. Прошу Антона насамперед визначитися самому.
п.3 - вирішується на центральному рівні, нас поінформують про це.
п.2 - Прохання до ВСІХ активних членів гілки обміркувати і запропонувати фірму, яка могла б стати партнером Клубу. Базові умови партнерства - взаємна зацікавленість і користь, офіційне проголошення фірми партнером Клубу з вивішенням інфи про неї на сайті, знижки членам Клубу на товари і послуги фірми не менше 5%(всім, а тільки львів"янам) за клубною карткою. Всього очікую 4-5 пропозицій. Після аналізу пропозицій і обговорення справи з фірмами відбудеться формалізація партнерства.
п.1 - сподіваюся всі макети рекламних матеріалів отримати сьогодні, після чого домовляємося, шо робимо далі.

Всім дякую за активність і продуктивну дискусію! Гарного вікенду!

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #79
15-06-2007 08:39  

Запропонував би модераторам (адміністрації) сайту переглянути закріплення тем у львівській гілці.
Зокрема:
Тема про зустріч 9.6.2006 з останнім дописом від 27.03.2007р., на мою думку, навряд чи потребує особливої уваги.
Зате теми:
Робоча нарада відділення
Оглошується загальна реєстрація членів Клубу!
Партнери львівського Шкода клубу. (Знижки, акції і т.п.).
Вартують особливої уваги!
Шукати всі повідомлення учасника
fedjaka Немає
Читатель
***

Повідомлень: 331
Приєднався: Apr 2007

VAG octAMAROK
Повідомлення: #80
15-06-2007 08:46  

Igor_Lviv :Запропонував би модераторам (адміністрації) сайту переглянути закріплення тем у львівській гілці.
Зокрема:
Тема про зустріч 9.6.2006 з останнім дописом від 27.03.2007р., на мою думку, навряд чи потребує особливої уваги.
Зате теми:
Робоча нарада відділення
Оглошується загальна реєстрація членів Клубу!
Партнери львівського Шкода клубу. (Знижки, акції і т.п.).
Вартують особливої уваги!
Я теж так думаю +1
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Зустріч відділення 28 вересня! euripid 17 4 894 26-12-2007 15:28
Останнє: StE@LtH
  Чергова зустріч відділення у жовтні euripid 25 5 983 29-10-2007 18:45
Останнє: DIG
  Остання зустріч Львівського відділення у 2006 році? euripid 16 6 507 27-12-2006 22:52
Останнє: Klinsman

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1