|
Какое масло заливаем?
|
|
| Автор | Повідомлення |
voynarovsky
0676766338 ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 270 Приєднався: Jan 2010 Хмельницкий skoda octavia A5 |
|
||
|
СКЕПТИК )))
Повідомлень: 4 516 Приєднався: Apr 2009 Изяслав,Старкон, Хмельницкий 1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT |
|
||
|
Sobir
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 700 Приєднався: Nov 2009 Шкода Фабия Амбиенте 1,4 |
|
||
|
voynarovsky
0676766338 ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 270 Приєднався: Jan 2010 Хмельницкий skoda octavia A5 |
|
||
|
Sobir
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 700 Приєднався: Nov 2009 Шкода Фабия Амбиенте 1,4 |
|
||
|
fabianov
Ученик ![]() Повідомлень: 23 Приєднався: Jan 2012 Запорожье Skoda fabia 1,4 ambiente 2011 |
|
||
|
Vitaly_N
татаро-монголофоб ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 13 945 Приєднався: Oct 2008 Харьков, Павлово поле А5 1,6 MPI+ESP |
|
||
|
СКЕПТИК )))
Повідомлень: 4 516 Приєднався: Apr 2009 Изяслав,Старкон, Хмельницкий 1.2HТP(была) 三菱ランサー 9 1.6MT |
|
||
|
fabianov
Ученик ![]() Повідомлень: 23 Приєднався: Jan 2012 Запорожье Skoda fabia 1,4 ambiente 2011 |
|
|
|
yuristkonsult
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 779 Приєднався: Apr 2008 Хмельницький Octavia 1.8t (vtg) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: BX8887AA.png]](http://nomer.avtobeginner.ru/ua2/BX8887AA.png)



![[Зображення: 1_1_1_22052008_3.gif]](http://line4auto.ru/skoda/1_1_1_22052008_3.gif)