|
фабия 1,2 или 1,4
|
|
| Автор | Повідомлення |
Fraer
"сУрьезный муСчина" ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 658 Приєднався: Mar 2008 Харьков Fabia 1.2 НТР была, сейчас стал "Быстрее" |
|
||
|
Agip
Ученик ![]() Повідомлень: 8 Приєднався: Mar 2012 |
|
||
|
Vra4
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 588 Приєднався: Sep 2011 КИЕВ skoda fabia |
|
||
|
Fraer
"сУрьезный муСчина" ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 658 Приєднався: Mar 2008 Харьков Fabia 1.2 НТР была, сейчас стал "Быстрее" |
|
|
|
Vra4
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 588 Приєднався: Sep 2011 КИЕВ skoda fabia |
|
||
|
Fraer
"сУрьезный муСчина" ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 658 Приєднався: Mar 2008 Харьков Fabia 1.2 НТР была, сейчас стал "Быстрее" |
|
|
|
Tomor
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 769 Приєднався: Aug 2008 Хмельницкий Фабия Нью 1.2 классик |
|
||
|
Fraer
"сУрьезный муСчина" ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 658 Приєднався: Mar 2008 Харьков Fabia 1.2 НТР была, сейчас стал "Быстрее" |
|
|
|
Tomor
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 769 Приєднався: Aug 2008 Хмельницкий Фабия Нью 1.2 классик |
|
|
|
Fraer
"сУрьезный муСчина" ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 658 Приєднався: Mar 2008 Харьков Fabia 1.2 НТР была, сейчас стал "Быстрее" |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Очень прошу грамотного совета: Фабия 1.2 VS Фабия 1.4 | twister_mc | 13 | 10 382 |
06-04-2008 21:51 Останнє: RuslanRage |
|
Переглядають: Гості: 1




