| Голосування: Кто будет ЧЕМПИОНОМ!!!!!! Голосування завершено. |
|||
| Себастьян Феттель | ![]() ![]() |
15 | 22.06% |
| Марк Уэббер | ![]() ![]() |
2 | 2.94% |
| Дженсон Баттон | ![]() ![]() |
6 | 8.82% |
| Льюис Хэмилтон | ![]() ![]() |
8 | 11.76% |
| Фернандо Алонсо | ![]() ![]() |
23 | 33.82% |
| Фелипе Масса | ![]() ![]() |
1 | 1.47% |
| Михаэль Шумахер | ![]() ![]() |
7 | 10.29% |
| Нико Росберг | ![]() ![]() |
0 | 0% |
| Кими Райкконен | ![]() ![]() |
3 | 4.41% |
| Роман Грожан | ![]() ![]() |
1 | 1.47% |
| Камуи Кобаяши | ![]() ![]() |
0 | 0% |
| Пастор Мальдонадо | ![]() ![]() |
0 | 0% |
| Виталий Петров | ![]() ![]() |
2 | 2.94% |
| Пол ди Реста | ![]() ![]() |
0 | 0% |
| Всього | 68 голосів | 100% | |
| * Ви голосували за це. | [Показати результати] |
|
F1 - сезон 2012
|
|
| Автор | Повідомлення |
Vitaly_N
татаро-монголофоб ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 13 945 Приєднався: Oct 2008 Харьков, Павлово поле А5 1,6 MPI+ESP |
|
||
|
cyxob_05
Оптиміст ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 459 Приєднався: May 2010 г.Киев Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була) |
|
|
|
barmaleykin
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 530 Приєднався: Dec 2007 skoda fabia 1.2 htTp жж4711жж |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
|
|
MaxX
Пилот F1 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 192 Приєднався: Jun 2009 Харьков VW E-Golf, A5 vRS, VW T5GP 103kW, VW T5 1.9TDI, Subaru ImprezaGT-была |
|
|
|
mc_max
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 680 Приєднався: Feb 2009 Кривой Рог Octavia A7 TDI |
|
||
|
cyxob_05
Оптиміст ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 459 Приєднався: May 2010 г.Киев Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була) |
|
||
|
Axia
Українець ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 470 Приєднався: Jun 2009 Киев |
|
|
|
PositiveOne
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 277 Приєднався: Jul 2010 Винница, UA Octavia A5 FL 1.8Tsi 7AG |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| FC SKODA Club приглашает болельщиков: 5-й Сезон Киевской Футбольной АвтоЛиги | shulya_23 | 44 | 20 049 |
11-12-2012 09:22 Останнє: shulya_23 |
|
| -= Официальное Приглашение на 5-й Сезон АвтоЛиги =- | tolik(k) | 3 | 3 483 |
12-10-2012 11:50 Останнє: tolik(k) |
|
| Enix Football Cup 2012-памяти Сережи Литвиненко @ 29.09.2012 | mrz | 5 | 4 017 |
07-10-2012 20:03 Останнє: mrz |
|
| Межавтоклубный чемпионат по покеру. Сезон 2012-2013 | Каин | 21 | 14 587 |
14-08-2012 17:23 Останнє: semesh |
|
| UMBRO AUTO LEAGUE (сезон 2011-2012) | umbro_com_ua | 101 | 43 749 |
04-03-2012 14:50 Останнє: ComT |
|
| F1 - сезон 2011 | ABU | 547 | 168 962 |
19-02-2012 22:58 Останнє: ABU |
|
| Одесса. мини-ралли. Зимний кубок 2012. 12.02.2012 | Lexa_odessa | 2 | 3 883 |
12-02-2012 20:34 Останнє: Lexa_odessa |
|
| Формула 1 сезон 2010 | ABU | 363 | 132 406 |
15-02-2011 13:52 Останнє: ABU |
|
| Футбольная АвтоЛига. 3-й Сезон | tolik(k) | 56 | 29 035 |
03-09-2010 06:54 Останнє: ABU |
|
Переглядають:






![[Зображення: f9102acd7c0a.jpg]](http://s019.radikal.ru/i624/1203/57/f9102acd7c0a.jpg)
![[Зображення: 3e869b341ad1.jpg]](http://s019.radikal.ru/i641/1203/0f/3e869b341ad1.jpg)
![[Зображення: 4fc4449d78a1.jpg]](http://s41.radikal.ru/i091/1203/23/4fc4449d78a1.jpg)
![[Зображення: fa60e3e3e17d.jpg]](http://s019.radikal.ru/i634/1203/0f/fa60e3e3e17d.jpg)
![[Зображення: 18dfdf2ad258.jpg]](http://s019.radikal.ru/i634/1203/e5/18dfdf2ad258.jpg)
![[Зображення: 791461dd4195.jpg]](http://s019.radikal.ru/i621/1203/47/791461dd4195.jpg)


К моменту старта уже явно не успевал (даже волшебное заклинание "твою ...ть!" не помогло
). Пришлось смотреть за компом...

Приятно было познакомиться

хорошо хоть сопка выручает, молюсь на своего провайдера в момент гонки))