|
RS или В7
|
|
| Автор | Повідомлення |
Banned Повідомлень: 709 Приєднався: Jul 2008 Барышевка+Киев Skoda Octavia A5 MT 2,0FSI |
|
||
|
AlexRS
древний ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 702 Приєднався: Dec 2005 Kiev Toyota Rav4 Hybrid |
|
||
|
Spun
Never give up ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 930 Приєднався: Mar 2011 Харьков Octavia RS 4x4 |
|
||
|
AlexRS
древний ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 702 Приєднався: Dec 2005 Kiev Toyota Rav4 Hybrid |
|
||
|
Banned Повідомлень: 434 Приєднався: Dec 2010 Львов Skoda Outback 2.0 TD |
|
||
|
Banned Повідомлень: 709 Приєднався: Jul 2008 Барышевка+Киев Skoda Octavia A5 MT 2,0FSI |
|
||
|
Madium
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 72 Приєднався: Dec 2010 |
|
||
|
kslavik
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 448 Приєднався: Sep 2005 Закарпаття Touareg CR |
|
||
|
OJ
Читатель ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 778 Приєднався: Nov 2005 Київ Toyota |
|
||
|
Spun
Never give up ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 930 Приєднався: Mar 2011 Харьков Octavia RS 4x4 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають:






Тига бенз или дизель?

Габариты блин
Если с этим нет проблем и пассажиров возить хоть иногда не надо то я за СС. Но ни в коем случае не А5 пусть она хоть трыжды рысь.
.
. РС для возраста - ниже среднего.