|
Хочу А5
|
|
| Автор | Повідомлення |
gremaks
Поршень ![]() Повідомлень: 18 Приєднався: May 2009 Кременчуг Skoda Octavia 1,6 "Біленька" |
|
||
|
АДМН
Повідомлень: 773 Приєднався: Dec 2011 Краматорск Skoda Octavia A5 |
|
||
|
BigB
Большой ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 132 Приєднався: Sep 2011 Днепр Oktavia Tour 2.0 |
|
|
|
АДМН
Повідомлень: 773 Приєднався: Dec 2011 Краматорск Skoda Octavia A5 |
|
|
|
BigB
Большой ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 132 Приєднався: Sep 2011 Днепр Oktavia Tour 2.0 |
|
|
|
gremaks
Поршень ![]() Повідомлень: 18 Приєднався: May 2009 Кременчуг Skoda Octavia 1,6 "Біленька" |
|
|
|
BigB
Большой ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 132 Приєднався: Sep 2011 Днепр Oktavia Tour 2.0 |
|
|
|
Sarmat64
Балабол ![]() Повідомлень: 42 Приєднався: Oct 2011 Павлоград Octavia А5 2.0 FSI (Ланцер 9, 1.6 АТ (была)) |
|
||
|
Эдгар
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 112 Приєднався: Feb 2007 Киев. Позняки. SuperB 1.8TSI (2020) Golf 7 2016. |
|
|
|
gremaks
Поршень ![]() Повідомлень: 18 Приєднався: May 2009 Кременчуг Skoda Octavia 1,6 "Біленька" |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Хочу Superb. Долго хочу. | ledoberman | 45 | 21 102 |
08-01-2011 17:04 Останнє: Sherlock |
|
Переглядають:






