Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
МТС
Автор Повідомлення
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #1
14-12-2012 13:42 МТС

я вже років 10 користуюсь їх послугами мобільного зв"язку, спочатку це був юмс, потім джинс, а тепер мтс. майже ніколи не читав спами (смс з різних 4х і 5ти значних номерів), так як там : гороскопи, погода і т.д... і останнім часом почав помічати, що кудись діваються кошти з рахунку (останній раз до 30 грн) Я удивлен до оператора дозвонитися нереально ( ні в день ні в ночі)! постійно або скидують, або почекайте на лінії... (вчора чекав на зв"язку 25хв Добыча мыслей ) так ніхто не відповів і я поклав трубку. я вже думав, що мтс вже не тримає в штаті операторів, а тільки голосові підказки залишив Курить нарешті сьогодні 8:30 я набрав 111 і вибрав з"єднати з оператором, і чудо! мені відповів оператор Happy Birthday на мої питання чому неможу дозвонитися до них і куди діваються мої гроші він відповів, що по зв"язку вони врахують мою скаргу і тепер буде все ок, а от по коштах мене ледве інфаркт не взяв. виявляється що вони мені колись надали послугу "гудок" Mr. Green (кумеднішої назви вже й не придумаєш) і "клік", яку я, до речі - не замовляв, і активували мені її. на питання чому, вони відповіли, бо я не відмовився від неї, і тепер вони мені шлють всяку х..ню (як - джава ігри, рінгтони і т.д) і якщо я від них не відмовляюсь в письмовій формі, вони присилають це і автоматично знімають кошти з рахунку Я удивленОцтой і сьогодні після 20 хв суперечок з ними, вони обіцяли не присилати мені жодних спамів у вигляді смс з усякими пропозиціями, гороскопами і інше, але я маю письмово відмовитися від послуги "клік" і "гудок" на №..... , що я і зробив. думав усе! х... там! через 30хв після нашої розмови, прийшла смс з любовним гороскопом Я удивлен я з нову до оператора з притензіями, що вони вже достали і не мають права більше слати мені смс, так як я відмовився від вище згаданих послуг, на що мені відповіли, що моя заявка прийнята, і буде розглянута на протязі від 1 до 4 робочих днів, і тоді вони повідомлять мене, про відключення даних послуг ( знов таки смскою) Я удивленЯ удивленЯ удивленПовбывав бы!!!
вийшов цілий вестерн, але думаю, що я такий не один, який не може зрозуміти: куди діваються кошти з рахунку... Hello!

VW Passat B8 bi-turbo
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-12-2012 13:45 Šved.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 669
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #2
14-12-2012 13:52 RE: МТС

надо быть прощеHello!
у нас нет времени читать договор, поэтому такое и случается Mr. Green, вам же никто в хлебном магазине не навязывает булку с маком Mr. Green
сам с 97 года и альтернативы не вижу
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #3
14-12-2012 14:07 RE: МТС

(14-12-2012 13:52)Vitaly_N :  надо быть прощеHello!
у нас нет времени читать договор, поэтому такое и случается Mr. Green, вам же никто в хлебном магазине не навязывает булку с маком Mr. Green
сам с 97 года и альтернативы не вижу

та я вже зрозумів що попав, просто хочу сказати, щоб всі були обережнішими і уважніше читали, що за смс приходять на телефон Hello! а то в нашій сірій буденності, ми не звертаєм уваги на смс від незнайомих номерів Дружба доречі Вам смс так і не прислали, а потім скажуть платіть пеню, за зберігання вантажу...,(а смс ми не повинні Вам слати, це йде як доп.опція і кому хочем - тому шлем (а кандидатів виберає комп"ютер) Mr. Green я вже і таке бачив Дружба

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 669
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #4
14-12-2012 15:03 RE: МТС

все будет хорошо, на НП СМС шлют только с наложенным платежом или больше 2000 грн в оценке Hello!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vovan Немає
шволоч !!!!!!!
*****

Повідомлень: 5 130
Приєднався: Jan 2008
Киев-В.Дымерка-Киев
Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була)
Повідомлення: #5
14-12-2012 15:45 RE: МТС

Šved, так ведь "клік" можно отключить через МТС-инфо, малой, жене, теще, а потом и себе отключал... Там СМС оригинально устроены - где в обычных смс "удалить/закрыть" в тех - "принять/согласиться". Многие так и "заказывают" те услуги, не прочитав.... Малая поназаказывала гороскопов на 40 грн (благо, больше на счету не былоMr. Green )... Да и тещае так попалась... Я им всё нах... поотключалHello!

Вже в минулому: Octavia 1.9 TDI (2008г.) AGR/No EGR//VNT17@1.3 Bar/3bar map/Bosio PowerPlus 764 0,232 Nozzles/Chip by RomSLR.
Мечтать даже полезно - потом к этому стремишся!!!
**93-39**
О99-733-О3-8шесть
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #6
14-12-2012 16:06 RE: МТС

А мені на Лайф ніякий спам не приходить взагаліSmile І копійки лишньої ніколи не зняло...
Закордоном ромінг нормальний.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-12-2012 16:07 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника
Платон Немає
:)
*****

Повідомлень: 6 269
Приєднався: Apr 2007
Тут
Skoda Fabia Combi III
Повідомлення: #7
14-12-2012 16:14 RE: МТС

при том что єто действительно разводняк. Тоже как то пару лет назад был смартфон с МТС и постоянно в течении нескольких дней падало сообщение и мозолилсь на экране подключить гудок, у смартфона небыло функции блокировка клавиатуры, ну и сам зарегистрировал эту услугу сожрав 10 грн при подключении и 10 нужно было отключить А по голове

Бачу ціль не бачу перешкод!
Шукати всі повідомлення учасника
slavp Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 75
Приєднався: Jun 2012
Івано-Франківськ
Tour 1.9 tdi був і знову є
Повідомлення: #8
16-12-2012 08:41 RE: МТС

На нових номерах услуга "клік" вроде включена по умолчанию, и надо ее сразу отключить через мтс-инфо, так как акума садится, ну и деньги не углядев что нажал, можно подарить МТС. Ну ето 10,20грн....а вот в роуминге одно неверное движение и 50.....100грн. тютю.
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 669
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #9
16-12-2012 12:07 RE: МТС

(14-12-2012 16:06)Andre_1999 :  А мені на Лайф ніякий спам не приходить взагаліSmile І копійки лишньої ніколи не зняло...
Закордоном ромінг нормальний.

и связи нормальной нет на половине территории страны Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Tomor Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 769
Приєднався: Aug 2008
Хмельницкий
Фабия Нью 1.2 классик
Повідомлення: #10
16-12-2012 12:39 RE: МТС

(16-12-2012 12:07)Vitaly_N :  
(14-12-2012 16:06)Andre_1999 :  А мені на Лайф ніякий спам не приходить взагаліSmile І копійки лишньої ніколи не зняло...
Закордоном ромінг нормальний.

и связи нормальной нет на половине территории страны Mr. Green

Тут как кому, может и не надо большинству половины страныHello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: