|
Курилка-флудилка по сумски
|
|
| Автор | Повідомлення |
skiffman
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 685 Приєднався: Oct 2010 Сумы Skoda Karoq 1,4 TSI |
|
||
|
Георгий
Многодетный террорист ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 4 619 Приєднався: Jun 2010 Сумы toyota rav4,фиат500,sobolsukabistriyibeliy |
|
||
|
Kroshka
Француженка ;) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 717 Приєднався: Jan 2011 Сумы Skoda SuperB 2.0 была Skoda Fabia '10 Газончик сейчас |
|
||
|
skiffman
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 685 Приєднався: Oct 2010 Сумы Skoda Karoq 1,4 TSI |
|
||
|
deni$
Oberschütze ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 692 Приєднався: Apr 2009 СумМы Были-seat toledo 1.6; fabia combi new 1.2 yellow Ambiente, сейчас Ford Mondeo 2.0.tdci;-) |
|
||
|
Sharpman
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 578 Приєднався: Mar 2009 Сумы VW Jetta 1.6TDI DSG7, была Skoda Octavia A5 1.6MPI |
|
|
|
Георгий
Многодетный террорист ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 4 619 Приєднався: Jun 2010 Сумы toyota rav4,фиат500,sobolsukabistriyibeliy |
|
||
|
zavgar
заграты-заспиваты мона ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 582 Приєднався: Mar 2008 Сумы Fabia Combi 1,4 была...Skoda Yeti 1,8 TSI 4х4 МКП, однодоповый :) |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Курилка архив | Sharpman | 2 116 | 319 082 |
29-08-2012 13:18 Останнє: Maybe |
|
Переглядають: Гості: 1







мне сегодня клиренса хватало везде.
![[Зображення: IMG_20130324_164351_800.jpg]](http://i.piccy.info/i7/9485e390c339c81c5e8ed16f976e24e0/4-57-288/28430872/IMG_20130324_164351_800.jpg)
![[Зображення: i.gif]](http://i.piccy.info/a3/2013-03-24-19-24/i7-4325868/755x566-r/i.gif)
![[Зображення: IMG_20130324_163004_800.jpg]](http://i.piccy.info/i7/c157bda3854bf8c0a3d06f2bd5759e3e/4-57-288/31026223/IMG_20130324_163004_800.jpg)
![[Зображення: i.gif]](http://i.piccy.info/a3/2013-03-24-19-26/i7-4325873/755x566-r/i.gif)
![[Зображення: 05fe401b2aa2536514e4a55263baff10.gif]](http://s20.rimg.info/05fe401b2aa2536514e4a55263baff10.gif)
![[Зображення: anigif.gif]](http://i.piccy.info/i5/78/45/1834578/anigif.gif)
одно жаль было, что без фотика вышел

