|
Штраф від Львівавтодору
|
|
| Автор | Повідомлення |
Vladko
VRS owner ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 309 Приєднався: Dec 2011 Leopolis Grad CUNA/B16A2 |
|
||
|
SOA
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 893 Приєднався: Apr 2008 Киев,р-он Харьковский Фабия, Авео (были), Ford Fusion |
|
|
|
Vladko
VRS owner ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 309 Приєднався: Dec 2011 Leopolis Grad CUNA/B16A2 |
|
||
|
bumblebee93
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 981 Приєднався: Sep 2011 ВЕ |
|
||
|
Railnolds
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 620 Приєднався: Jun 2015 Одесса, Украина Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015 |
|
||
|
migal
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 849 Приєднався: Sep 2008 Lviv Octavia Tour 1.6BFQ (була), Octavia A7 2.0tdi |
|
||
|
SOA
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 893 Приєднався: Apr 2008 Киев,р-он Харьковский Фабия, Авео (были), Ford Fusion |
|
||
|
Andrew_S
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 788 Приєднався: Nov 2011 Киев A5 FL 1.8 TSI |
|
||
|
Railnolds
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 620 Приєднався: Jun 2015 Одесса, Украина Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015 |
|
||
|
Барс
Слухач ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 893 Приєднався: Jan 2011 Boyarka-City & Novoraysk Rapid 1.6 - чорненька |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Тонування і штраф в подарунок | Blarox | 23 | 11 237 |
03-08-2010 18:59 Останнє: pete |
|
| Штраф | godsdog | 63 | 18 991 |
26-08-2009 13:16 Останнє: Igor_Lviv |
|
| Штраф обов"язковий!!! | В... | 5 | 2 479 |
15-01-2009 01:22 Останнє: godsdog |
|
Переглядають:







куди подалі,судитися,як прийде повістка(вони будуть намагатися,щоб слухання було без вас,так що самі медигуйте,взнайте коли й де буде!). Сторонникам швидкоі оплати за парковки,можу сказати наступне-не треба за них ставати горою і рвати свою *опу,бо вони за вас у випадку чого й пальцем не пошевелять....
Майже те саме стосується забігаловок,банків та інших" установ",котрі обмежують парковку для клієнтів(при відсутності знака заборони зупинки\стоянки....який закон це пропагує???