Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Полоса для общественного транспорта
Автор Повідомлення
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #131
10-12-2015 16:46 RE: Полоса для общественного транспорта

цікаво, а вже є якась статистика про те, чи є якась користь від полоси для ГТ , окрім того, що зменшилась пропускна здатність вулиць на 30%? моя жінка деколи на гром.транспотрі їде з Шулявки на Воскресенку, так каже що покращення не помітила. я помітив що у мене на матізі розхід збільшився майже на літр. короче, терпець у мене уривається, вчора вперше валив на Дорогожичах по полосі, і всі так робили, і чхали на поліцію яка там стояла і за цим спостерігала Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 884
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #132
10-12-2015 16:58 RE: Полоса для общественного транспорта

(10-12-2015 16:46)uds214 :  цікаво, а вже є якась статистика про те, чи є якась користь від полоси для ГТ , окрім того, що зменшилась пропускна здатність вулиць на 30%? моя жінка деколи на гром.транспотрі їде з Шулявки на Воскресенку, так каже що покращення не помітила. я помітив що у мене на матізі розхід збільшився майже на літр. короче, терпець у мене уривається, вчора вперше валив на Дорогожичах по полосі, і всі так робили, і чхали на поліцію яка там стояла і за цим спостерігала Hello!
Похолодало, вот и стало больше жрать....
А это -"короче, терпець у мене уривається, вчора вперше валив на Дорогожичах по полосі, і всі так робили, і чхали на поліцію яка там стояла і за цим спостерігала "
говорит только о том, что порядка не будет никогда!!! Пока сами не изменимся.... В том же Мюнхене, немец никогда не позволит это сделать.
Шукати всі повідомлення учасника
Ket Немає
радистка
****

Повідомлень: 1 096
Приєднався: Feb 2010
Киев
Skoda Octavia 1,6 - капучинка
Повідомлення: #133
10-12-2015 17:22 RE: Полоса для общественного транспорта

(10-12-2015 07:10)LUPUS :  Угу. Я во вторник заценил. Съезжал с дегтяревской. Пока меня пустили в средний ряд, стоял и ждал там, где кончается пунктир. За мной стоял и ждал троллейбус. Ну а че. Все по правилам)

если не нарушать правил - других вариантов нет.
меня еще впечатляет их разметка на поворотах - прерывистую намалевали прямо на повороте - у нас теперь разрешены повороты со второго ряда?
к примеру поворот на ту же Дегтяревскую... а заранее в нее перестраиваться низя ... правила нарушаешь... и как? тормозишь второй ряд что б повернуть с него направо Повбывав быПовбывав быПовбывав бы



[Зображення: f3d1b287c28ff92a60b32fea566edba5.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 884
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #134
10-12-2015 17:49 RE: Полоса для общественного транспорта

Ну фактически это уже не второй ряд, а первый, а поворот на право с пропусканием ОТ, как трамвая идущего в сонаправлении.
Шукати всі повідомлення учасника
Kolyan На сайті
Классик
****

Повідомлень: 1 141
Приєднався: Sep 2006
Варшава
Peugeot 3008 2G, moto
Повідомлення: #135
10-12-2015 17:54 RE: Полоса для общественного транспорта

(10-12-2015 16:34)LUPUS :  подивився) нічого нового не побачив
а чому не порівняти з сінгапуром на приклад? де багато авто але не буває пробок бо побудували сучасне місто?

Так а что с Сингапуром? Приведите, пожалуйста примеры как решено там.
Я знаю только то, что там стоимость авто *2 т.к. налог равен 100% стоимости авто. Из-за этого их меньше. Кому охота покупать гольф за 80 тыс баксов?
Хотите такое решение пробок?

Погуглил по сингапуру:
Цитата:Сингапур. Искусственное ограничение числа автомобилей. Действует с 1990 года.

Сингапурский способ борьбы с пробками считается одним из самых эффективных в мире, но при этом никто пока не пытался его копировать - он слишком антидемократичен и тоталитарен. Государство, во-первых, ограничивает число продаваемых в стране машин, а во-вторых, взвинчивает цены на них до заоблачных высот.

Чтобы купить в Сингапуре машину, необходимо сначала на специальном аукционе (проводится в интернете - на сайте уполномоченной государственной структуры) приобрести квоту на использование соответствующего транспортного средства в течение 10 лет. Ежемесячно на аукционе разыгрывается 12 000-13 000 разрешений. Сейчас средняя цена квоты на легковушку составляет $7 800, но в 1997 году, до кризиса, цена квоты доходила до $39 000. Кроме квот есть еще ввозная пошлина для автомобилей. Она составляет 41% от стоимости, из-за чего Toyota Corolla у местного дилера в самой бедной комплектации стоит как минимум $35 000, а за скромный Mercedes C-класса просят от $88 000. Но это еще цветочки. Самое страшное - сбор за первую постановку на учет автомобиля, неважно, нового или подержанного. Он составляет 140% от рыночной стоимости машины. Ну а всему вдогонку - прогрессивная шкала дорожных налогов. Короче, чтобы купить себе первую машину, пусть это будет та же Toyota Corolla, нужно заплатить более $100 000.
LUPUS, "Сучасне мисто"? Really????????
Материалы:
http://www.rb.ru/inform/32307.html
http://www.rb.ru/inform/143197.html
http://www.popmech.ru/technologies/47706...-probkami/


(10-12-2015 16:34)LUPUS :  З.І. то як там з безхатчинками? берете до себе?
Не пишите бред, это не сравнимое предложение. Писал, что пересаживаюсь на ОТ, если по времени так же или быстрее. Вы же на это готовы?


Итого, борятся с пробками следующими методами:
- ограничение на количество авто
- налоги +100%
- платный въезд в центр


И после этого выделенная полоса для ОТ проблема и нужно убрать?????????????????????????
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-12-2015 18:07 Kolyan.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #136
10-12-2015 20:45 RE: Полоса для общественного транспорта

Kolyan
чого так нервуєте? валеріанки дати?
не треба підвищувати шріфт
все одно ви мені нічого не доведети кидаючи посилання на якісь блоги та рашистські сайти
почитати тих рашистів так в нас російськомовних немовлят їдять а захід загниває... от тільки там кожного місяця продажі авто зростають по відношенню до попереднього показника...
де ж вони усі бідолашні то їздять? стоять напевне собі в пробках усе життя)))
перш ніж робити жирний шрифт увімкніть мозок, подивіться на рух ГТ в Києві. це не складно я сподіваюсь. подивіться цифри пасажиропотоку. скільки на метро. скільки ГТ і скільки маршрутки... їх частина не велика... з якою швидкістю рухається ГТ особливо тролейбуси та трамваї. порахуйте реальний бонус від цього. а з іншого боку скільки додатково буде спалено бензину, газу, дизелю... водіями.
якщо намагатись щось покращити то треба не посиланнями на форумах кидатись, а рахувати та експерементувати.
у нас в країни звикли все робити за чийсь рахунок. як вирішити паркування в центрі міста? а заборонити. де паркуватись? а де хочете... ось це ваш метод
я пропоную інший. перше - порахувати назване вище.... друге створити чіткий графік руху ГТ. хвилина в хвилину.... третє замість малювання велодоріжок та роздачі соц допомоги напередодні виборів направити ці гроші на ремонт доріг та будівництво нових розв*язок. якось їздили без тих смуг ну ще б поїздили поки не побудують нові дороги ....

відповідаю - я не готовий пересісти на ГТ. мені там не подобається. багато людей. не приємні запахи. не ввічливі кондуктори. бруд. повна відсутність сервісу. повна відсутність безпеки. краще вже пішки.... але я не розумію чому ваша проблема має вирішуватись за мій рахунок? вам побудували велодоріжку - то вперед крутить педалі!!! чим не вихід?
ви такий гарний от на ГТ пересідаєте - то не питання ще й безхатченок приютить! чому ні? не бачу різниці
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 884
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #137
10-12-2015 21:04 RE: Полоса для общественного транспорта

(10-12-2015 20:45)LUPUS :  .... але я не розумію чому ваша проблема має вирішуватись за мій рахунок? вам побудували велодоріжку - то вперед крутить педалі!!! чим не вихід?
Вы ж просили не указывать, кому что делать и куда ходить!!!! А сами указываете...
И почему у нас проблемы?? Проблемы у Вас, вам не нравится, что якобы за Ваш счёт кому-то лучше делают....
Хочу огорчить .... на ГТ ездят больше людей, чем на частном транспорте и приоритет там.
Шукати всі повідомлення учасника
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #138
10-12-2015 21:27 RE: Полоса для общественного транспорта

проблема есть одна: общественный транспорт города Киева - г о в н о, пардон за мой французский. Меня, человека, как и Лупус, ценящего свой комфорт, можно пересадить на ОТ путем доведения его до нормального состояния, графика и скорости движения. Полосы для ОТ нужны, но прежде чем их нарисовать, надо провести Р А С С Ч Е Т П О Л Ь З Ы для а) пассажиров ОТ, б) екологической безопасности, в) проблем пробок. Нихрена этого у нас никто не делал и делать не будет. Ресторан начинается не с черного двора за кухней, а с метрдотеля при парадном входе, каналья. Полосы ОТ в сегодняшнем Киеве- потемкинские деревни! Я ездил на автобусе по многим городам Европы, в т.ч. Брюсселе и Роттердаме - там это прекрасно, каким-то образом... П р о д у м а н о...
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #139
10-12-2015 21:45 Полоса для общественного транспорта

Що й треба було довести.
Denis дякую!
Шукати всі повідомлення учасника
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #140
10-12-2015 21:51 RE: Полоса для общественного транспорта

Комфорт?
Я каждое утро и каждый вечер вижу очень комфортное стояние мышек из анекдота про кактус на мосту Фукса....
Это называется жлобством: стою я в пробке, значит стой и ты! Нечего по своим полосам-шмолосам ехать быстрее.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: