|
Здравствуйте
|
|
| Автор | Повідомлення |
............. Повідомлень: 97 Приєднався: Oct 2014 Киев Skoda, |
|
||
|
Юрий 4х4
Шестнадцатый... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 060 Приєднався: Sep 2013 VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric) |
|
||
|
Юрий 4х4
Шестнадцатый... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 060 Приєднався: Sep 2013 VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric) |
|
||
|
Rost07
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 464 Приєднався: Sep 2014 Киев VW Jetta 2008 1.6 6АКПП (Jetka), ВАЗ 2107 2005 (Семерка) была |
|
||
|
egorka
Продавець прохолоди ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 370 Приєднався: Mar 2009 Київ. Голосііво Volkswagen T-5 caravelle |
|
||
|
apylypiv
Цинічний бандера ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 095 Приєднався: Aug 2011 Вінниця -> Львів -> Київ Kodiaq Sportline |
|
|
|
............. Повідомлень: 97 Приєднався: Oct 2014 Киев Skoda, |
|
||
|
Александр.Б.
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 107 Приєднався: Dec 2014 |
|
||
|
bura1
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 955 Приєднався: Aug 2006 Украина гибридная |
|
||
|
Oleksii Pinchuk
... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 756 Приєднався: Aug 2009 Київ 11-й км. E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Здравствуйте | Tara88 | 20 | 4 180 |
18-01-2017 17:12 Останнє: Максимка |
|
| Здравствуйте всем!Почти что новенький | BLACK-IGOR | 6 | 2 406 |
05-04-2016 21:46 Останнє: Sir |
|
| Киев: Здравствуйте Шкодопилоты, примите в семейство!!! | Fabula | 30 | 6 743 |
19-10-2014 19:36 Останнє: Megatrans |
|
| hello-привіт-Здравствуйте | cem4ik | 23 | 5 180 |
24-09-2014 12:41 Останнє: n3wbie |
|
| Октавия 1,8 TSI здравствуйте | Сега | 24 | 4 737 |
07-08-2014 23:12 Останнє: n95 |
|
| Здравствуйте! | Vodka | 29 | 4 582 |
03-07-2014 14:33 Останнє: Anatolіy |
|
| Здравствуйте. Стал обладателем Skoda. Можно к Вам? | DuMoH4uK | 23 | 4 539 |
26-07-2013 11:47 Останнє: Alexus83 |
|
| Здравствуйте. | Георгий Гибсон | 28 | 5 083 |
17-07-2013 18:32 Останнє: antoniosee |
|
| Крым: Здравствуйте, коллеги! | Alex_Tot | 26 | 4 850 |
10-02-2013 21:52 Останнє: evgesha-mai |
|
| Херсонщина. Всем здравствуйте! | st_lotsman | 15 | 3 285 |
12-12-2012 18:04 Останнє: dimitros9 |
|
Переглядають:





Голова колгоспу?

выбирать не приходилось - ни цвет, ни коробку, ни топливо - газ/дизель. Всё решилось само собой и я не стал обладателем тди+дсг
зато жена всегда хотела маленькую красненькую машинку на автомате.