Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Сімейне авто. Мінівен?
Автор Повідомлення
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 113
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #91
04-11-2016 09:33 RE: Сімейне авто. Мінівен?

А хіба в EU на них не ставили 2.0 tdi 140 і 170 к.с.?Hello!

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #92
04-11-2016 09:46 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(03-11-2016 23:10)Serg1974 :  
(03-11-2016 22:51)Gr_Vetal :  Саша я правильною розумію що там TDI-CR, скільки к.с., або kWt, і що входить у цю комплектацію?Hello!

(Хоть я и не СашаSmile)

110сил там. Комфортлайн?

В Хмельницком не признались зачем они держали столь долго новое авто? Могли со скидкой его и ранее продать.
Чому концерн VW ставить відповідні ціни і коли він робить певні знижки, звиняйте я некомпетентний.
Чому він затримався в салоні? А хто правду матку скаже? Менеджер дала пояснення, що у зв'язку з кризою у них багато яких машин (особливо дещо неординарних як Туран) затрималося. Може немала ціна нового авто. Поки що після всіх перевірок косяків нема. А там час покаже, чи вони щось приховали...
Комплектація середньохороша: клімат, підігрів сидінь, форсунок омивача, Вебасто (правда обрізаний функціонал, працює автоматично як догрівач), омивач фар, РСД 510, 8 динаміків, круїз, мультируль, датчик тиску в шинах, датчики світла дощу, купа боксів по салону, тонування задньої частини. Чого нема: ксенону (фари прості - галогенові), навігації.
Так двигун 81 kW 110л.с., так кожен хвалить своє болото, але після Скаута 140л.с. (мінус тягу забирає 4х4), Туран абсолютно не гірший. В Скауті був дуже чітко виражений провал на низах і яскравий вистріл в районі 2100-2200 обертів. Тут поки мені дивна паравозна тяга з низів і зглажена динаміка розгону може за рахунок роботи ДСГ. Хоча експерт з мене за 500км поки ніякий.
Дуже тішить розхід 4,6-5,1л/100км по трасі.
Ну і саме основне: авто не для мене, для сімейства. Згадайте перший пост цієї теми.
Коли дружина сіла в Туран між два дитячі крісла - її викрик був О!!!Прыгаю от радостиПрыгаю от радостиПрыгаю от радости. Тобто вона сидить з малими спиногризами повноцінно (не раком, не боком, не на одній четвертині мякого місця). Авто дуже комфортно поглинає нерівності наших доріг.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-11-2016 17:05 DoctorAleks.)
Шукати всі повідомлення учасника
Aleksej Немає
Писатель
***

Повідомлень: 315
Приєднався: May 2006
Ужгарод
Skoda Octavia Combi 2,0ТDI-была,Fabia RS 1.9 TDI-была.A5RS TDI COMBI -была,A5RS FL 2.0TDI COMBI-есть
Повідомлення: #93
04-11-2016 12:02 RE: Сімейне авто. Мінівен?

Для семьи саме то,ну я тебе живьем это говорил,а плюшки каких не хватает потихоньку доставишь,машинку взял для себя любимого и для семьи как раз то что надо

TDI рулит 0673719919
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #94
04-11-2016 12:51 RE: Сімейне авто. Мінівен?

DoctorAleks :Ціна авто до знижки було 35.к.у.е. Це перше. 18.10.16 авто стукнуло два роки. Чому концерн VW ставить відповідні ціни і коли він робить певні знижки, звиняйте я некомпетентний.
Чому він затримався в салоні? А хто правду матку скаже? Менеджер дала пояснення, що у зв'язку з кризою у них багато яких машин (особливо дещо неординарних як Туран) затрималося.
Це просто специфічне авто на любителя. Як мені казали – продаються умовно погано.

Невже там настільки широкі ззаду крісла? – Мені здавалось що там 3 зменшені "середньостатистичні".

Думаю, що єдиною проблемою є простій і його можливі наслідки. Але нехай приносить радість власнику.
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #95
04-11-2016 13:16 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(04-11-2016 12:51)SergM :  
DoctorAleks :Ціна авто до знижки було 35.к.у.е. Це перше. 18.10.16 авто стукнуло два роки. Чому концерн VW ставить відповідні ціни і коли він робить певні знижки, звиняйте я некомпетентний.
Чому він затримався в салоні? А хто правду матку скаже? Менеджер дала пояснення, що у зв'язку з кризою у них багато яких машин (особливо дещо неординарних як Туран) затрималося.
Це просто специфічне авто на любителя. Як мені казали – продаються умовно погано.

Невже там настільки широкі ззаду крісла? – Мені здавалось що там 3 зменшені "середньостатистичні".

Думаю, що єдиною проблемою є простій і його можливі наслідки. Але нехай приносить радість власнику.
Саме середньостатитистичні. В А5 по боках задньої спинки так звані "банани", які дають місце двом крайнім пасажирам. Серединка - підлокітник на спинці та аля пуфік випячування на сидінні. Кріплення ізофікс не дають можливості розсунути дитячі крісла вкрай вліво та вправо. Тому між ними дорослому сидіти далеко не айс. В Турані немає "бананів" по краям, тому дитячі крісла в ізофіксі розміщені широко і між ними на середньому сидженні спокійно розміщується дорослий. Окрім того кожне заднє крісло їздить вперед назад і регулюється спинка (як в передніх кріслах).
Шукати всі повідомлення учасника
Челенжер Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 108
Приєднався: Jul 2012
Киев
Skoda Fabia 1.4,16v(86 л.с.) 2012
Повідомлення: #96
04-11-2016 13:29 RE: Сімейне авто. Мінівен?

DoctorAleks, можете не хвилюватися по тому що авто стояло два роки. Я сам на такому їзжу, брав так форестер, він три роки простояв в салоні. Все що поміняв в перший рік це втулки стабілізатора и сайлентблоки, від старості їм прийшов капець.
Шукати всі повідомлення учасника
Serg1974 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 121
Приєднався: Mar 2014

Повідомлення: #97
04-11-2016 14:51 RE: Сімейне авто. Мінівен?

В расход 5.0 можно уложиться только при крейсерской скорости 100-110. Я ездил на Гольфе 7 110сил - аналогичная ситуация.
А тут и подавно, парусность повыше.

Ну, а трансформация салона - это, безусловно, конёк Турана.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-11-2016 14:52 Serg1974.)
Шукати всі повідомлення учасника
Deneshi Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 205
Приєднався: May 2007
Ровно
Были - Октавия ВТС, Йети 1.8ТСИ. Гранд Сценик 1.5ДСИ, 7мест
Повідомлення: #98
04-11-2016 16:30 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(04-11-2016 12:51)SergM :  Це просто специфічне авто на любителя. Як мені казали – продаються умовно погано.

Я б сказав що наші автолюбителі специфічні, подавай їм консервну банку типу седан головне щоб вигляд агресивний Smile А Туран зручне, продумане, внутрішньо просторе авто з невеликими зовнішніми габаритами. Одним словом, зроблено для людей! Вітаю ТС з покупкою!
Шукати всі повідомлення учасника
leninV Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Jun 2009
Днепр
Fabia FL 1.6AT Elegance+
Повідомлення: #99
05-11-2016 14:41 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(04-11-2016 16:30)Deneshi :  
(04-11-2016 12:51)SergM :  Це просто специфічне авто на любителя. Як мені казали – продаються умовно погано.

Я б сказав що наші автолюбителі специфічні, подавай їм консервну банку типу седан головне щоб вигляд агресивний Smile А Туран зручне, продумане, внутрішньо просторе авто з невеликими зовнішніми габаритами. Одним словом, зроблено для людей! Вітаю ТС з покупкою!

+100 Именно наши специфичные, потому что в европе много универсалов и минивенов - этот выбор европейца мне понятен, но почему у нас такая любовь к седанам это большой ХЗ.

Мы смотрели на Туран этого года, ИМХО нам больше понравился чем новый, салон более спокойный. Поздравляю автора с покупкой!

[Зображення: ab181811.gif]
блог
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным.
Марк Порций Катон
Шукати всі повідомлення учасника
Deneshi Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 205
Приєднався: May 2007
Ровно
Были - Октавия ВТС, Йети 1.8ТСИ. Гранд Сценик 1.5ДСИ, 7мест
Повідомлення: #100
05-11-2016 16:27 RE: Сімейне авто. Мінівен?

(05-11-2016 14:41)leninV :  +100 Именно наши специфичные, потому что в европе много универсалов и минивенов - этот выбор европейца мне понятен, но почему у нас такая любовь к седанам это большой ХЗ.

Любовь к седанам видимо родом из времён, когда на больших чёрных тачилах (Волга, ЗИС) ездили чинуши высокого ранга. Простых смертных "баловали" общественным транспортом, ну или "чёрный воронок" Rolling Eyes
П.С. В Рассее любовь к седанам ещё поболее будет.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Question Сімейне авто Serhij 22 5 091 31-07-2017 22:08
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: