Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація
Автор Повідомлення
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #131
20-12-2016 16:08 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

(20-12-2016 11:40)vo :  мені цікаво, а от ті люди, які не платять за отриманими кредитами (не тільки по привату), розуміють, що своїми діями вони "валять" банк, а потім "рядові/пересічені" громадяни розраховуються за їх "цяцьки" на кредитні кошти, шляхом рефінансування банків Hello!

правильно,позичальників в тюрьми ,банкірам льготи і премії Курить
в михайлику були позичальники?

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
red_eco_turbo
Повідомлення: #132
20-12-2016 19:14 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

Railnolds, тему не я створював, її обєднали з декількох. але вийшло прикольно)))

AlexMotel, я так не писав. більш того, сам бачив документи, по яким в одному з банків таким чином виводили кошти. і готував по таким випадкам заяву про злочин Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #133
20-12-2016 19:23 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

(20-12-2016 19:14)vo :  Railnolds, тему не я створював, її обєднали з декількох. але вийшло прикольно)))

AlexMotel, я так не писав. більш того, сам бачив документи, по яким в одному з банків таким чином виводили кошти. і готував по таким випадкам заяву про злочин Hello!

Я зовсім не розумію нашу банківську систему,але мабуть вона не чим не ліпша за весь стан нашої економіки в цілому Hello!

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
YURIY-KI Немає
Классик
****

Повідомлень: 873
Приєднався: Apr 2009
Львів
Повідомлення: #134
21-12-2016 12:19 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

(20-12-2016 11:40)vo :  мені цікаво, а от ті люди, які не платять за отриманими кредитами (не тільки по привату), розуміють, що своїми діями вони "валять" банк, а потім "рядові/пересічені" громадяни розраховуються за їх "цяцьки" на кредитні кошти, шляхом рефінансування банків Hello!

в мене питання до банкірів, які видають кредити люмпену, розуміючи що його повернення сумнівне.

Tour 1.9 agr
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 547
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #135
21-12-2016 13:01 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

(21-12-2016 12:19)YURIY-KI :  
(20-12-2016 11:40)vo :  мені цікаво, а от ті люди, які не платять за отриманими кредитами (не тільки по привату), розуміють, що своїми діями вони "валять" банк, а потім "рядові/пересічені" громадяни розраховуються за їх "цяцьки" на кредитні кошти, шляхом рефінансування банків Hello!

в мене питання до банкірів, які видають кредити люмпену, розуміючи що його повернення сумнівне.

ви самі відповіли на своє питанняHello!

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
red_eco_turbo
Повідомлення: #136
21-12-2016 19:54 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

з мого досвіду є 2 фактори:
1. видача кому попало, але під високий %, тому більшість покриє недоплату меншості
2. видача своїм структурам. з розумінням, шо повернення не буде. на таких структурах в штаті директор на 0,5 ставки без персоналу. фактично: безвідсоткове і без повернення кредитування свого бізнесу за рахунок депозитів банку
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
YURIY-KI Немає
Классик
****

Повідомлень: 873
Приєднався: Apr 2009
Львів
Повідомлення: #137
21-12-2016 20:53 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

(21-12-2016 19:54)vo :  з мого досвіду є 2 фактори:
1. видача кому попало, але під високий %, тому більшість покриє недоплату меншості
2. видача своїм структурам. з розумінням, шо повернення не буде. на таких структурах в штаті директор на 0,5 ставки без персоналу. фактично: безвідсоткове і без повернення кредитування свого бізнесу за рахунок депозитів банку

на всі 100% погоджуюсь.
з досвіду всі кредити "для своїх" рано чи пізно стають проблемними, такі фірми надцять раз перекредитовують, а потім шукають на кого повішити проблему.. хоча ще при першій видачі знали що буде Дупа.

відчизняні банки з одним - двома власниками завжди були пилососами для наївних вкладників і кредитували виключно основний власний бізнес.

Tour 1.9 agr
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
vo Немає
КарлЮнговичФрейд
*****

Повідомлень: 3 144
Приєднався: Jul 2005
пАсьолок коло Києва
red_eco_turbo
Повідомлення: #138
21-12-2016 20:56 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

YURIY-KI,ДружбаHello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #139
24-12-2016 19:55 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

(21-12-2016 20:53)YURIY-KI :  відчизняні банки з одним - двома власниками завжди були пилососами для наївних вкладників і кредитували виключно основний власний бізнес.

Не завжди. Деякі дуже активно і з великою охотою кредитували сторонній бізнес, не маючи крупного свого, непогано заробляючи на відсотках та поглинаючи боржників.

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #140
27-12-2016 11:58 RE: Тимчасова Адміністрація в банках і їх ліквідація

UNIVERSAL BANK СТАЛ СОБСТВЕННОСТЬЮ ГРУППЫ "ТАС"
Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  В каких банках лучше условия для физлиц-СПД? TACTIK 45 11 954 21-03-2014 13:29
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: