Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Ремонт набережної
Автор Повідомлення
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #121
27-10-2017 10:46 RE: Ремонт набережної

(27-10-2017 10:31)SergM :  Ну тоді можна багато про що мовчати, а компетентні професіонали будуть надалі будувати Титаніки, етилювати бензин, забудовувати парки та інші вільні площі і робити інше (– натякаю на золоту середину).
Правильно... давайте тут друг-другу в желетку плакаться и поносИть всех дорожников. Только этот плач не услышат!!! ТАМ
Ну, если кому-то легче станет.... тогда плачьте ... надо ж выговорится близкому человеку.
-))))
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #122
27-10-2017 15:39 RE: Ремонт набережної

Особисто я висловлюю думки по темі та коментую.
Шукати всі повідомлення учасника
=Nazar= Немає
============
*****

Повідомлень: 5 447
Приєднався: Feb 2006
КиїВ
TDI
Повідомлення: #123
30-10-2017 16:48 RE: Ремонт набережної

(25-10-2017 21:19)LUPUS :  Моє суб‘єктивне враження після проїзду по новому асфальту. Новий асфальт за рівнем вищій за старий. Люки залишились на старому рівні. Наразі вони заглиблені на 1-1,5 см в порівнянні з дорогою. Не дуже приємно. Асфальт поклали місцями жахливо. Горбато та хвилями Недоумение

кожного дня там їзджу, хвиль не знайшов (Ви певно не їздили по Бажана, на відрізку від Осокорків до Південного, або по Одеській, одразу за КП в сторону Чабанів,отам хвилі...), а от з люками засада (таки дійсно на одному участку люки втоплені на 1-1,5 см,раніше не розгледів уважноEmbarassed ,здалось тоді,що кришки тонші за основу)...
Стосовно поклали жахливо: ні за що і ніколи не повірю в те, що бульбаші і наші ушльопки з київшляхбуду поклали б краще і за такий короткий термін...хоча грошей за свою роботу хотіли не менше онуру.

[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]
Поки не настане завтра,ти не зрозумієш,як тобі було добре сьогодні!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-11-2017 12:45 =Nazar=.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #124
30-10-2017 17:02 RE: Ремонт набережної

Назар
кожного дня їду з Подолу на Харківський та в зворотньому напрямку) тому від осокорків до південного мосту теж кожного дня бачу дорогу.
мені якось байдуже в чому проблема, а люках чи руках чи ще в чомусь. я говорю за кінцевий результат.
якщо мене спитати чи стало краще ніж було на набережній? та звичайно стало Respect
це навіть неможливо порівняти між було та стало
чи виконали роботи на 100% якісно? НІ!
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #125
01-11-2017 12:10 RE: Ремонт набережної

LUPUS :Люки [...] заглиблені на 1-1,5 см в порівнянні з дорогою. Не дуже приємно. Асфальт поклали місцями жахливо. Горбато та хвилями Недоумение

LUPUS :якщо мене спитати чи стало краще ніж було на набережній? та звичайно стало Respect
це навіть неможливо порівняти між було та стало
чи виконали роботи на 100% якісно? НІ!

Люки таки нижче. Так – краще ніж було, але – як завжди, і це [краще ніж було] – не аргумент, бо згодом може виявитися що воно ненадовго.
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #126
01-11-2017 12:58 RE: Ремонт набережної

(01-11-2017 12:10)SergM :  бо згодом може виявитися що воно ненадовго.
Мы все умрём??? --)))
Люди, Вам не надоело смотреть на чёрное, смотреть на белое и видеть чёрное, смотреть на цветное и выискивать чёрное????? Люки бл..ь не ровно положили, вот горе!!! -)))) Посмотрите как полосочки ровненько нарисовали!!!
Живите той жизнью которую вам дала судьба и наслаждайтесь хоршим вокруг,свихнуться можно, если зацикливаться на плохом.... рядом ходит корга с косой (не на голове) и времени остаётся всё меньше и меньше, попытайтесь видеть хорошее.!!!! Хоть будет о чём -то светлом вспоминать.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #127
01-11-2017 13:50 RE: Ремонт набережної

:-)))

Може це Ви так сприймаєте?..

Можна робити як завжди, можна добре, можна краще, можна відмінно і ще багато як, але де Ви тут вгледіли своє – не знаю. Ніхто не казав про перфекціонізм, просто є різний досвід та різні приклади.

На мій погляд краще зробити 1 раз добре і правильно – і хватить на довше і в результаті нам з Вами вийде дешевше.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-11-2017 13:50 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 278
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #128
01-11-2017 14:09 RE: Ремонт набережної

Имел возможность вчера прокатиться по новому участку.
Даааа, люки действительно ниже... аж пипец как ниже, да еще и все поголовно.

П.С. Может люков 5 и было ниже на 2-3 см. Мне лично вообще проблем не составило, тем более, что общее количество люков там огого. И уж тем более не сказал бы, что
(25-10-2017 21:19)LUPUS :  Люки залишились на старому рівні.
П.П.С. Должно же быть хоть что-то плохо. А иначе жизнь зря.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #129
01-11-2017 14:11 RE: Ремонт набережної

(26-10-2017 08:05)BingerUA :  Т.к. я эту дорогу вижу только из окна личного метро Smile
Я удивлен
(01-11-2017 14:09)BingerUA :  Имел возможность вчера прокатиться по новому участку.
на метро??Mr. Green
пипец НабережнойСкорбимУпал и качаюсь

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #130
01-11-2017 14:13 RE: Ремонт набережної

Надо узнавать в соответствующих органах, почему люки ниже, может там крышки должны быть другие, возможно толще.... типа не привезли ещё.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: