Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Відпочинок в Болгарії
Автор Повідомлення
Владимир_ Немає
Воффка
*****

Повідомлень: 2 608
Приєднався: Jun 2013
АТ
Octavia А5 FL 2,0 TDI-CR DSG-6
Повідомлення: #1521
21-06-2018 15:22 RE: Відпочинок в Болгарії

Чого ви всі боїтесь паромної переправи ? Немає там нічого страшного, їдьте сміливо, там тої переправи на пів-годинки . В середньому 80 км економії шляху + відпочинок . Я купу років їздив по автобану на кордон в Негру воде, тепер тільки на Сілістру.
Якщо вперше через Бухарест - то їдьте тільки через місто, об'їздна це жах, втратите купу часу, сил та нервів.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
avtoprofi43 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 51
Приєднався: Nov 2011
Тернополь
Octavia А5 2.0TDI 4x4 DSG6
Skype IDfirechif1
Повідомлення: #1522
21-06-2018 15:36 RE: Відпочинок в Болгарії

Маршрут я вказав. Ним їду кожен рік 5 років підряд. Вночі треба їхати а не спати, щоб на обїздній Бухареста бути в районі 3-4 ночі, інакше корки. Там обїздна другорядна а виїзди з міста головна і немає світлофора. І так 3 рази за всю обїздну. Плюс на швидкість вночі не ловлять ( майже). Якщо перетнути кордон в 20.00 то на 07-08 ранку вже в Святому Власі ( сонячному березі).
Нікого не закликаю порушувати ПДР.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
zumnuj Немає
Писатель
***

Повідомлень: 673
Приєднався: Dec 2015
Тернопіль
Chevrolet Lacetti була, Volkswagen Jetta 1,6 TDI
Повідомлення: #1523
21-06-2018 15:39 RE: Відпочинок в Болгарії

Страшно. Very Happy Ну от боюсь їх і все))). А ще начитався що при заїзді/виїзді на пором можна пошкодити днище/бампера/вихлоп обірвати і т.д. то тим більше передумав))).
Я своїм транспортом взагалі перший раз. Краще через Бухарест - Варна, чи на Негру Воде?


(21-06-2018 15:36)avtoprofi43 :  Маршрут я вказав. Ним їду кожен рік 5 років підряд. Вночі треба їхати а не спати, щоб на обїздній Бухареста бути в районі 3-4 ночі, інакше корки. Там обїздна другорядна а виїзди з міста головна і немає світлофора. І так 3 рази за всю обїздну. Плюс на швидкість вночі не ловлять ( майже). Якщо перетнути кордон в 20.00 то на 07-08 ранку вже в Святому Власі ( сонячному березі).
Нікого не закликаю порушувати ПДР.

Повністю згідний що вночі треба їхати, або спати в ліжку)). Варіант з ночівлею через те що дитині 2 роки і не хочеться його маринувати 18 чи скільки там годин підряд в машині.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-06-2018 15:42 zumnuj.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Cossack Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 618
Приєднався: Feb 2008
Київ
Skoda Octavia A7 1.4TFSI Ambition+
Повідомлення: #1524
21-06-2018 16:02 RE: Відпочинок в Болгарії

(21-06-2018 15:39)zumnuj :  Я своїм транспортом взагалі перший раз. Краще через Бухарест - Варна, чи на Негру Воде?

Я свого часу черед Бухарест-Джурджу-Русе-Варна їхав. Сподобався перетин кордону. Всіх євротуристів пропускали по розгорнотому паспорту. Нам сказали з'їхати в сторону, та чекати на паспорти біля тієї будки. Smile Я біля неї простояв хвилин 15 поки їх штампували. Нічого не дивился, нічого не перевіряли. Сім'я мирно спала в машині. Ось і весь кордон.

А через Бухарест - туди їхав по окружній. Надихався пилюки та каналізації по самі ... Недоумение і якби не навігатор, я б ніколи з тої окружної не виїхав би. Назад поїхав через місто, і знову ж по навігатору, без проблем, ще й на місто подивився трохи. Це було на багато приємніше, ніж вонючі чагарники на окружній.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
zumnuj Немає
Писатель
***

Повідомлень: 673
Приєднався: Dec 2015
Тернопіль
Chevrolet Lacetti була, Volkswagen Jetta 1,6 TDI
Повідомлення: #1525
21-06-2018 16:34 RE: Відпочинок в Болгарії

А якщо їхати через Бухарест, яку культурну цінність він несе в плані, щоб на годинку зупинитися? Чи нема сенсу? В який час доби його краще проїжджати якщо через місто?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #1526
21-06-2018 16:53 RE: Відпочинок в Болгарії

На парламент посмотреть стоит. Вцелом - удручающее впечатление грязных бомжей с открытыми гангренами, немытых цыганских детей и выпрашивания милостыни. Культурного там есть, но надо быть фанатом... Мое ИМХО - на час можно заехать, но застрять в пробках плотно если не страшит..
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Тарас_В Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 237
Приєднався: Aug 2017
Бровари
Октавия А7 1,6 ТД
Повідомлення: #1527
21-06-2018 17:08 RE: Відпочинок в Болгарії

(21-06-2018 15:39)zumnuj :  Страшно. Very Happy Ну от боюсь їх і все))). А ще начитався що при заїзді/виїзді на пором можна пошкодити днище/бампера/вихлоп обірвати і т.д. то тим більше передумав))).
Я своїм транспортом взагалі перший раз. Краще через Бухарест - Варна, чи на Негру Воде?


(21-06-2018 15:36)avtoprofi43 :  

Десь і я був такої думки про переправу, і тільки цього року спробували. З явних плюсів після 800 км. шляху це дійсно невеличкий відпочинок, можна розімнятися і т.д. і навіть зїсти бутерброд з кавою Mr. Green. Да і дитині сподобалось хоча це було вже опівночі. Трафік менший, а ніж будете їхати низом через Негру - Варну до СБ чи С. Власа. Заїзд / виїзд на паром безпроблемний ну хіба що у вас ферарі і то можна якось по діагоналі акуратно. Якщо все ж таки будете їхати низом то КПП рекомендую саме Негру Воде.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
avtoprofi43 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 51
Приєднався: Nov 2011
Тернополь
Octavia А5 2.0TDI 4x4 DSG6
Skype IDfirechif1
Повідомлення: #1528
21-06-2018 17:33 RE: Відпочинок в Болгарії

Де зупиняєтесь у Св Власі?
[/quote]

Ми в комплексі Каса дель Мар. В СВ якщо селитись то так, щоб було ближче на Європляж, той що лівіше Яхтової пристані. Це якщо стояти обличчям до моря.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
zumnuj Немає
Писатель
***

Повідомлень: 673
Приєднався: Dec 2015
Тернопіль
Chevrolet Lacetti була, Volkswagen Jetta 1,6 TDI
Повідомлення: #1529
21-06-2018 17:42 RE: Відпочинок в Болгарії

(21-06-2018 17:08)Тарас_В :  Десь і я був такої думки про переправу, і тільки цього року спробували. З явних плюсів після 800 км. шляху це дійсно невеличкий відпочинок, можна розімнятися і т.д. і навіть зїсти бутерброд з кавою Mr. Green. Да і дитині сподобалось хоча це було вже опівночі. Трафік менший, а ніж будете їхати низом через Негру - Варну до СБ чи С. Власа. Заїзд / виїзд на паром безпроблемний ну хіба що у вас ферарі і то можна якось по діагоналі акуратно. Якщо все ж таки будете їхати низом то КПП рекомендую саме Негру Воде.

На перший раз налаштований все таки без поромів Smile. Ще до кінця не вник з дорогами румунськими. Яким маршрутом більше автобанів, щоб сіл поменше?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #1530
21-06-2018 21:07 RE: Відпочинок в Болгарії

(21-06-2018 15:10)zumnuj :  Після довгих роздумів і прикидок вирішено взяти курс на Болгарію, кінець серпня-початок вересня. Багато інформації вже начитався, поки є три питання: 1) яка комплектація так званої "євроаптечки"?
2) Який оптимальний маршрут без поромів (зі сторони Чернівець якщо що)?
3) де оптимально зупинитися в Румунії на ночовку?
Оптимальный маршрут из Черновцов один.
Поставьте в Гугле "исключить паромные переправы".
И вы спокойно проедете за один световой день.


(21-06-2018 15:39)zumnuj :  Варіант з ночівлею через те що дитині 2 роки і не хочеться його маринувати 18 чи скільки там годин підряд в машині.

Если разобраться, ребенку в машине намного комфортнее, чем взрослому. Ему не тесно, он занят своим делом, спит по желанию и т.д. В отличие от взрослого.
Езжайте спокойно.


(21-06-2018 17:42)zumnuj :  Яким маршрутом більше автобанів, щоб сіл поменше?

Вопрос как не из нашей эпохи, чесслово Smile
Гугл прогнозирует оптимальный маршрут с учётом ремонтов дорог, ДТП, текущей загруженности ... Ваше дело - задать точку А и точку Б.

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-06-2018 21:15 juristkostya.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Thumbs Up Відпочинок на Прикарпатті! (Івано-Франківська область). Gr_Vetal 8 4 814 16-06-2020 23:58
Останнє: Gr_Vetal
Thumbs Up Відпочинок на Закарпатті: Косино, Берегово, Дийда, Велятино (термальні басейни). Gr_Vetal 108 78 085 08-05-2019 14:33
Останнє: egorka
  Відпочинок в Херсоні vladdash 10 3 312 27-05-2016 21:10
Останнє: kwon
  відпочинок у Приморському Кілійського р-ну uds214 5 2 396 07-04-2015 18:23
Останнє: uds214
  До Греції на відпочинок автомобілем zvuki 180 69 095 22-10-2014 16:36
Останнє: Прохожий

Швидкий перехід:


Переглядають: