Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Вино.
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #81
13-12-2018 11:38 RE: Вино.

m.dreval :
SergM :Ви хочете сказати, що на жодному пристойному конкурсі Масандра не перемагала чи не була у трійці?

Тоді давайте так:
https://www.sothebys.com/en/search-resul...=massandra
Я хочу сказать, что все награды Масандры, ссылку на которые Вы дали, медали, Гран-При и Супер-Гран-При именно с того конкурса, который производится в Ялте.

Я ничего не хочу сказать. но я не слвсем доверяю таким победам. Особенно в СССРлвское время.

Сотби - это сотби. Всего лишь аукцион, не более чем.
То був лише перший-ліпший приклад. Звичайно що у Холодну війну СРСР трохи дружив лише з Францією і мало де виступав на Заході, але пропаганда досягнень СРСР велася зокрема і таким чином, хоч і вузько.

Сотбі показує як цінують. Звичайно бренда ще не зробили (тому можна вважати недооціненим), але якщо готові купувати продукцію по близькім до визнаних брендів цінам, то це означає конкурентність, а значить співставну вартість.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2018 11:38 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #82
13-12-2018 11:39 RE: Вино.

(12-12-2018 16:25)SergM :  – Оце насмішили...
На відміну від пармезану на вино впливає усе – склад грунтів, що росте поруч, нахил до сонця, кількість сонячних днів, початок вегетації, час збору, вологість, склад грунтових вод тощо – тому одна і та ж лоза у різних місцевостях може дати абсолютно різні результати у кінцевому продукті. Мало того – у одному і тому ж місці якісні результати вона дає приблизно 3 сезони з 10-ти (а бувають і чорні смуги)...

В мене таке відчуття, що починає повторюватися ситуація з німецькими автобанами.... Але ще трохи спробую.

Прошу, ніколи не пишіть про фактори, які впливають на якість лози "взагалі".

Якість грунтів впливає переважно на білий виноград. Саме тому, я згатував так названий Мозельсткий глиняний пласт, верству, і т.п. На цьому пласту росте гарней німецький Мщзель. моравське Мюллер Труграу, австрійський Велтінер Грюн та Трамін, угорський Токай. Білий виноград не дуже вимогливий до сонця, тому цим винам вдається дуже вдало конкурувати з іменитими французами та італійцями, і навіть отримувати світове визнання.

Для червоного вина головне - кількість сонця і кільуість цукрц, чка протягом вегетеції встигла набрати лоза. Грунти - це другорядне.


(12-12-2018 16:25)SergM :  На відміну від Молдови у нас географія більш широка. Румунія – не знаю. Угорщина може лише токаями козиряти.

В тому то й проблема, що не знаєте. Румунія та Укорщина роблять величезну купу виноматеріалу. І не тільки білого такайовського. Але й червоного. Частина цього виноматерівлу йде в тому числі в Італію, а потім їде звідти в купажах. Як Ви думаєте, чому на українських і не тільки полицях відсутні румунські чи угорські червоні вина? Хоча на полицях магазинів в самих країнаї вони є?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2018 11:45 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #83
13-12-2018 11:58 RE: Вино.

m.dreval :В мене таке відчуття, що починає повторюватися ситуація з німецькими автобанами.... Але ще трохи спробую.

Прошу, ніколи не пишіть про фактори, які впливають на якість лози "взагалі".
А в мене відчуття, що Ви просто не читаєте "на вино впливає усе" = на якість кінцевого продукту.

Чи Ви не згодні з тим, що саме на загал одна і та ж лоза у Провансі та Криму не дадуть подібних результатів? Чи що у однієї лози у одному місці буває вдалий рік з якісними ознаками сорту, а буває так собі?

Ми ж не розбираємо конкретику і я не читаю професійну лекцію... Просто я знаю, що не виходить, наприклад, того Рислінгу Рейнського поза долинами Рейну – може бути зовсім непогано, але не те.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #84
13-12-2018 12:49 RE: Вино.

(13-12-2018 11:58)SergM :  
m.dreval :В мене таке відчуття, що починає повторюватися ситуація з німецькими автобанами.... Але ще трохи спробую.

Прошу, ніколи не пишіть про фактори, які впливають на якість лози "взагалі".
А в мене відчуття, що Ви просто не читаєте "на вино впливає усе" = на якість кінцевого продукту.

Чи Ви не згодні з тим, що саме на загал одна і та ж лоза у Провансі та Криму не дадуть подібних результатів? Чи що у однієї лози у одному місці буває вдалий рік з якісними ознаками сорту, а буває так собі?

Ми ж не розбираємо конкретику і я не читаю професійну лекцію... Просто я знаю, що не виходить, наприклад, того Рислінгу Рейнського поза долинами Рейну – може бути зовсім непогано, але не те.

Не розумію, як можна говорити про преміум сегмент взагалі і не розбирати конкретику.

Я Вам ще раз првторюю, якщо теоретично Вино з Криму та з Бордо виростуть при рівной кількості сонця, то вони будуть мати шанси хочаб конкурувати. Да, смакові відтінку булуть трошки різні, але норми по цукру та спирту булуть витримані. В Новому світі росте та сама лоза, смак відрізняється, але ці вина признаються і конкурують зі Старим світом. Але шанси на те, шо кримська лоза, а точніше не кримська, а одеська, бо кримської лози ми фактично зараз не маємо, набере потрібну кількість сонця - є нульова. Тому яке б видержане вино ви не робили з цтого виноматерівлу, то буде "преміум" на мєстєчковому рівні. Не більш чим.

По білому вину ситуація інша. Тому біле вино, чисто теоретично, бо я до кінця не певен, могло б мати шанси. Можливо, з лози Закарпаття.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Kolyan Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 141
Приєднався: Sep 2006
Варшава
Peugeot 3008 2G, moto
Повідомлення: #85
13-12-2018 13:01 RE: Вино.

Не очень понятен предмет вашего спора Smile Все вина разные, в т.ч. разные купажи одного вина. И цены крайне разные. И вкусы разные у тех кто пьет.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #86
13-12-2018 13:05 RE: Вино.

(13-12-2018 10:55)Тарас_В :  Изначально Вы говорили о том что украинское вино не может быть премиум сегмента. Я так понял по причине, что не хватает солнца для вызревания винограда, и только можно получить качественный вино материал для "премиум" в определенных р-н Крыма. Я же говорю о том что украинское вино может быть в том числе и премиум сегмента "марочное" вполне конкурентное с другими не румынскими или венгерскими производителями. Вопрос в том, что это сложно сейчас, на это есть ряд причин. Законодательно мелкие производители вина (гаражники, аматоры и т.д.) не могут реализовывать свой вполне качественный продукт легально. Это не дает здоровой конкуренции существующим крупным производителям. Те в свою очередь "не спешат" улучшать качество, асортимент и т.д. Я думаю не секрет что большие производители не имеют 100% своего вино материала. Вопрос где берут и какого качества? кто заинтересован? у нас в последние годы только сокращаются площади виноградников. И тут новый налоговый кодекс № 2628-VIII согласно которого можно использовать вино материалы и коньячные спирты импортированные в неограниченном кол-ве. Какого качества от куда х.з. но уверен, что из этого сирья "примиума" не будет. Опять таки сколько времени нужно для того что бы понять получиться ли из сорта винограда вырощенного в определенном регионе страны марочное вино? Какой временной (вековой) путь прошла та же Франция?

Я все же убежден в том, что южные регионы и Закарпатье вполне могут выращивать виноград "районированых" сортов для производства достойных "марочных" вин.

Тарас, теперь наконец-то отвечу Вам. Hello!

Да, я уверен, что в том состоянии, я имею вввиду территории, с тем количеством виноградников и теми местами где они на территории Украины растут сейчас - у местных марочных вин нет шансов против Старого и Нового света. Не хватает солнца.

Я вчера много чего почитал про Трубецкого и Колониста. Смотрите:

Цитата:Виноградник заложили на берегу крупнейшего озера в Украине Ялпуг. Место выбрали не случайно — тут виноградник получает двойную порцию солнечных лучей: прямые и отраженные от водной поверхности, что важно для хорошего созревания винограда. Берега озера образуют аэродинамическую трубу, благодаря которой здесь постоянно дует сильный ветер, который фильтрует виноградники и не дает развиваться болезням. Свою роль сыграла и суглинисто-песчаная почва с известковыми слоями на глубине 3-4 метров, которые корни лозы достают на шестой или седьмой год развития лозы. Криничное лежит на той же широте, что французский Бордо и итальянский Пьемонт. «Все эти факторы позволяют «Колонисту» производить выдающиеся вина с десятилетним и даже двадцатилетним потенциалом для выдержки в бутылке», — рассказывает Плачков.

Всё по дедушке Фрейду. Человек сразу признает, что не взирая на бордоскую широту, солнца не хватает. Потому отражение от озера типа поможет. Smile

Мое мнение - развивать нужно ординарный украинский сегмент. Насыщать прежде всего украинский рынок и очень близкое зарубежье. Кстати, производителям стоит вниммательнее относиться к брендам. Ни Трубецкой ни Колонист, как бренды, мне лично не понравились. Мое мнение, для зарубежных рынков они не подходят.

Что касается силы гаражников - у меня свое мнение. Не факт, что правильное. Я не верю, что собственные силы, имею ввиду малые украинские хозяйства, способны повлиять на монстров. Я бы монстров сцепил в конкурентной борьбе с сильными мировыми производителями. Но это мое мнение. Повторю, не факт, что правильное.

И кстати, Вы так и не назвали мне 5 причин, почему покупатель должен отдать предпочтение украинскому премиальному вину. Smile А это очень важно.


(13-12-2018 13:01)Kolyan :  Не очень понятен предмет вашего спора Smile Все вина разные, в т.ч. разные купажи одного вина. И цены крайне разные. И вкусы разные у тех кто пьет.

Если кратко, то спор о том Есть ли у условного Колониста шансы стать условным Петрусом, а главное продаваться по цене последнего.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2018 13:10 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #87
13-12-2018 13:37 RE: Вино.

m.dreval :Не розумію, як можна говорити про преміум сегмент взагалі і не розбирати конкретику.

Я Вам ще раз првторюю, якщо теоретично Вино з Криму та з Бордо виростуть при рівной кількості сонця, то вони будуть мати шанси хочаб конкурувати. Да, смакові відтінку булуть трошки різні, але норми по цукру та спирту булуть витримані. В Новому світі росте та сама лоза, смак відрізняється, але ці вина признаються і конкурують зі Старим світом. Але шанси на те, шо кримська лоза, а точніше не кримська, а одеська, бо кримської лози ми фактично зараз не маємо, набере потрібну кількість сонця - є нульова. Тому яке б видержане вино ви не робили з цтого виноматерівлу, то буде "преміум" на мєстєчковому рівні. Не більш чим.

По білому вину ситуація інша. Тому біле вино, чисто теоретично, бо я до кінця не певен, могло б мати шанси. Можливо, з лози Закарпаття.
У Вас в голові засів якийсь "преміум"... – Це як якась ікона. Але ось Старий Світ відхопив чорну смугу і розпробував Новий Світ – і виявилося, що таки конкурує.

До чого тут взагалі преміум, якщо конкретно було вказано загальний принцип: вино – продукт місцевості?

Далі, раз зайшла мова про конкретику, то у Франції вина виробляють набагато північніше Провансу, а долина Рейну теж на нього не схожа за кліматом та сонцем, але це не заважає там вироблятись Вашому "преміуму".

По-перше кількість сонця визначається широтою (Коблево де?) + кліматичними умовами. – Хочеться почути підтвердження, що одеський регіон принципово не може давати якість вина за Вашою тезою – тобто прошу у студію статистику.

По-друге, ще за царя французи-винороби у Криму (південний берег) хотіли зробити французьське сухе, але не виходило, бо кількість екстрактивних речовин завдяки місцевості і кількості сонця не давала змоги це робити. – Виходить що Ваша теза про кількість сонця не працює (власне як і у долині Рейну). Єдиний правильний аргумент про кількість сонця полягає у тому, що його має бути більше певної межі і все – щоби цукристіть дозволяла повністю вибродити і проферментуватися. Якщо у Великобританії примудряються виробляти вино, то вибачте... Той же кримський французьський досвід показав, що занадто буває нездраво – фактори діють і у мінус.

А по-третє, основна проблема виноробства – стабільність. Ті самі Ваші преміуми відрізняються тим, що завдяки сорту, регіону та технології вони гарно зберігають свої якісні риси у пляшці на протязі відносно довгого часу.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2018 14:03 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #88
13-12-2018 14:27 RE: Вино.

(13-12-2018 13:37)SergM :  Далі, раз зайшла мова про конкретику, то у Франції вина виробляють набагато північніше Провансу, а долина Рейну теж на нього не схожа за кліматом та сонцем, але це не заважає там вироблятись Вашому "преміуму".

SergM, может все-таки не Прованса, а Бордо? Прованс знаменит розовім вином. В Провансе конечно тоже делают красное вино, но это далеко не самый серьезный винодельческий регион Франции. Алантическое прбередье Бордо куда интереснее, + Гольфстрим и морской воздух делают свое важное дело.

Опять таки. даже если оставим любимый Вами Прованс, то причем здесь долина Рейна? Прованс, как и Бордо, могут похвастаться красными винами!!! Винами, для которых главное солнце!!!

А долина Рейна, как и Северная Бургундия - родина шикарного белого вина. Мозеля и Шабли. Объясните мне, пожалуйста, к чему Вы смешали эти два региона в сравнении???


(13-12-2018 13:37)SergM :  У Вас в голові засів якийсь "преміум"... – Це як якась ікона. Але ось Старий Світ відхопив чорну смугу і розпробував Новий Світ – і виявилося, що таки конкурує.

До чого тут взагалі преміум, якщо конкретно було вказано загальний принцип: вино – продукт місцевості?

Шановний, перечитайте спочатку Ваші звинувачення в бік даржави в Вашому Сообщение: #52, а потім останній абзац в моєму Сообщение: #53. Повинно стати ясно, до чого тут преміум.

Ординарні вина - це також досить добрий продукт. І в цьому сегменті Украхна має хлчаб якісь шанси на конкуренцію. В преміальному сегменті у українського вина ІМХО шансів не має. Тільки невеликий продаж в межах України.


(13-12-2018 13:37)SergM :  Виходить що Ваша теза про кількість сонця не працює (власне як і у долині Рейну).

По-быстрому:

В зоне холодного климата стремятся иметь сорта раннего созревания, которое заканчивается до наступления осенних заморозков. Они не требуют большого количества тепла в период от вступления в вегетацию до достижения зрелости и дают виноград с малой кислотностью. В основном культивируют белые сорта; красные сорта требуют для синтеза антоцианов и танинов большего количества солнечных дней.

http://vinograd.info/info/teoriya-i-prak...da_13.html

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2018 15:45 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #89
13-12-2018 16:45 RE: Вино.

m.dreval :
SergM :Далі, раз зайшла мова про конкретику, то у Франції вина виробляють набагато північніше Провансу, а долина Рейну теж на нього не схожа за кліматом та сонцем, але це не заважає там вироблятись Вашому "преміуму".
SergM, может все-таки не Прованса, а Бордо? Прованс знаменит розовім вином. В Провансе конечно тоже делают красное вино, но это далеко не самый серьезный винодельческий регион Франции. Алантическое прбередье Бордо куда интереснее, + Гольфстрим и морской воздух делают свое важное дело.
Я щось казав про конкретні сорти? – Мова йшла лише про Вашу "кількість сонця". Бургундія та Божолє північніше Бордо, але там виробляють червоні. Клімат Провансу тепліший за Бордо, але чомусь там лише білі та рожеві вина...

m.dreval :Объясните мне, пожалуйста, к чему Вы смешали эти два региона в сравнении???
Бо Ви просто написали:
m.dreval :Я Вам ще раз првторюю, якщо теоретично Вино з Криму та з Бордо виростуть при рівной кількості сонця, то вони будуть мати шанси хочаб конкурувати. Да, смакові відтінку булуть трошки різні, але норми по цукру та спирту булуть витримані. В Новому світі росте та сама лоза, смак відрізняється, але ці вина признаються і конкурують зі Старим світом. Але шанси на те, шо кримська лоза, а точніше не кримська, а одеська, бо кримської лози ми фактично зараз не маємо, набере потрібну кількість сонця - є нульова. Тому яке б видержане вино ви не робили з цтого виноматерівлу, то буде "преміум" на мєстєчковому рівні. Не більш чим.

Підкреслюю: не вказуючи червоні, білі чи рожеві сорти Ви маєте на увазі.
Між тим, якщо заглиблюватись у деталі, для кожного сорту винограду є свої визначені межі кліматичних показників (окрім чутливості до грунту), що ніяк не відміняє гібридізації, селекції і іншого.

У тій же Франції відомі сорти саме тому стали відомими, бо є результатом розвитку виноробства. Причому ступінь експериментів з сортами мінімальна – є тенденція до покращення якості, а не до росту площ виноградників чи виведення на ринок нових сортів.

m.dreval :В преміальному сегменті у українського вина ІМХО шансів не має. Тільки невеликий продаж в межах України.
Італія, Франція, Іспанія – трійка світових лідерів по виробництву вина, але Ви ж не скажете що Португалія (яку обходять США, Аргентина, Чилі, Австралія і навіть Китай) немає шансів? Просто чим більше буде виноградників і вироблятися вітчизняного продукту, тим більше шансів отримати результат і своє місце. Бо, наприклад, захотілося комусь клаптик землі біля моря – і гектари лози пішли під бульдозер (– привіт державі, доречі).


P.S. Про клімат:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Одеса#Клімат
https://uk.wikipedia.org/wiki/Бордо#Клімат
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #90
13-12-2018 19:39 RE: Вино.

(12-12-2018 21:43)m.dreval :  
(12-12-2018 21:35)Андрей 2.8 :  
(12-12-2018 21:21)m.dreval :  Мне интересен Рислинг Рейнский. Но пробовать начну с Шардоне.
Если зайдет белое, тогда приступлю к дегустации красного.

Если вы о Трубецком, то он у него отличается от традиционных немецких.

Таааак... Спасибо, что предупредили. Hello! Тогда никаких спонтанных покупок, начну с Шардоне.

Попробовал.... Ниже - исключительно мое впечатление. Ни в коей мере не специалиста-дегустатора.

Запах шардоне достаточно отдаленный. Нет той "придушенности", которая свойственна этому сорту. Вкус: По сладости - более-менее Ок, хочется немного слаще. Опять таки, отсутствие характерной ддля шардоне "придушенности" сталкивает вкусовое ощущение или на рислинг, или на велтинское зеленое.... Букет пустоват. Остаточная горечь присутствукт. но возникает ощущение ее недостаточности...

Общее впечатление: Не охренеть, но неплохо! КМК 134 гривны для этого вина - дорого. При наличии альтернативы - предпочту альтернативу.

Еще раз повторюсь, мое исключительное ИМХО.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2018 19:40 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: