Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Как Вы относитесь к вакцинации против гриппа?
Положительно
Отрицательно
Не знаю, как ответить
[Показати результати]
Увага: Це відкрите голосування, інші учасники матимуть змогу бачити, за що Ви голосували.
Відповісти 
Прививка от гриппа и всё, что с ним связано
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #121
08-01-2020 10:35 RE: Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

(25-12-2019 22:11)Еля :  Так ніхто і не стверджує, що ви не захворієте на грип після вакцинації. Просто ніслідки не будуть тяжкими.
Ні, шановні, позиціонується все це як вакцінація від штаму(ів) який(і) буде(уть) ходити у найближчий сезон... – Відповідно статистично (якщо вірити виробнику) ви не повинні взагалі захворіти (= з дуже високою імовірністю), бо вже маєте імунітет.

Тільки проблема у тому, що статистики реальних результатів тієї вакцинації немає...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Еля Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 605
Приєднався: Sep 2008
Киев
Škoda Fabia, Škoda Oсtavia
Повідомлення: #122
08-01-2020 14:43 RE: Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

Ви і після вакцини від кору, дифтирії і т.д. теж маєте імунітет, але шанс захворіти точно такий же як і в того, хто не вакцинувався. Питання лише в наслідках. І покажіть, де виробник пише, що ви не повинні захворіти після вакцинації від грипу?
Знову ж таки - кожен вирішує для себе питання його здоров'я.

"Мне наплевать, что вы обо мне думаете. Я о вас не думаю вообще." Коко Шанель
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #123
09-01-2020 16:43 RE: Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

(08-01-2020 14:43)Еля :  Ви і після вакцини від кору, дифтирії і т.д. теж маєте імунітет, але шанс захворіти точно такий же як і в того, хто не вакцинувався. Питання лише в наслідках. І покажіть, де виробник пише, що ви не повинні захворіти після вакцинації від грипу?
???
– Прапор Вам у руки.
(Якщо б це було так то, наприклад, епідемії кору нас косили б регулярно.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
zhenya Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Jul 2006
Deutschland
1.2 htp -> А5 vRS 2.0 TFSI -> A170 CDI -> A5 FL vRS 2.0 TDI DSG + Golf 7 Kombi 1,6 TDI
Повідомлення: #124
09-01-2020 17:02 Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

(08-01-2020 10:35)SergM :  
(25-12-2019 22:11)Еля :  Так ніхто і не стверджує, що ви не захворієте на грип після вакцинації. Просто ніслідки не будуть тяжкими.
Ні, шановні, позиціонується все це як вакцінація від штаму(ів) який(і) буде(уть) ходити у найближчий сезон... – Відповідно статистично (якщо вірити виробнику) ви не повинні взагалі захворіти (= з дуже високою імовірністю), бо вже маєте імунітет.
Все верно, вакцинация против прогнозируемых штаммов, которыми есть риск заразиться. Т.е. этими штаммами вы не должны заразиться.
Но никто ж не гарантирует, что будут только они и никаких других...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #125
10-01-2020 11:27 RE: Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

(09-01-2020 17:02)zhenya :  Все верно, вакцинация против прогнозируемых штаммов, которыми есть риск заразиться. Т.е. этими штаммами вы не должны заразиться.
Но никто ж не гарантирует, что будут только они и никаких других...
1. Ризик цікавий – хто знає який саме штам буде у вас у Києві чи у Бердичеві, якщо ви буваєте у аеропорту Борисполя чи тільки на оптовому ринку Х?
2. Щоби "вгадати" насправді роблять мультивакцину проти кількох штамів (бо одразу випливе "непрацездатність" вакцини = геть низька ефективність за ваші гроші).
3. Ніхто з продавців не веде статистику результатів і не робить аналізи конктретних вірусів (епідемій чи клієнтів). Покупець захворів – ну вибачте, не захворів – "помогло" (що не факт), але вакцини продаються.
4. Грип швидко мутує і різних груп штамів трохи є, тому від нього неможливо привитися гарантовано, наприклад як від кору.
5. У фармкомпаній є бажання заробляти і є просування і створення попиту – обирайте самі. Елементарні речі накшталт миття рук – профілактика + не приходити хворим на роботу, ВНЗ, школу і садок досить непогано допомагають проти епідемій грипу, бо інкубаційний період досить короткий.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
zhenya Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Jul 2006
Deutschland
1.2 htp -> А5 vRS 2.0 TFSI -> A170 CDI -> A5 FL vRS 2.0 TDI DSG + Golf 7 Kombi 1,6 TDI
Повідомлення: #126
10-01-2020 16:28 Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

(10-01-2020 11:27)SergM :  2. Щоби "вгадати" насправді роблять мультивакцину проти кількох штамів (бо одразу випливе "непрацездатність" вакцини = геть низька ефективність за ваші гроші).
Я разве что-то другое написал?

За прививки я не плачу т.к. есть мед страховка.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #127
11-01-2020 09:07 RE: Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

(10-01-2020 16:28)zhenya :  Я разве что-то другое написал?
Написали:
(09-01-2020 17:02)zhenya :  Все верно, вакцинация против прогнозируемых штаммов, которыми есть риск заразиться. Т.е. этими штаммами вы не должны заразиться.
Но никто ж не гарантирует, что будут только они и никаких других...
Так хто точно знає який у вас ризик і які саме штами будуть?
Якщо подивитися глибше, то все зводиться до статистики, а вакцина діє на групу штамів і не факт що отримаєте імунітет і не захворієте. До того ж я читав що на кінець епідемії грип вже достатньо мутує і попередній імунітет може вже не діяти або діяти погано (і історія знає найгірші випадки).

(10-01-2020 16:28)zhenya :  За прививки я не плачу т.к. есть мед страховка.
Ну звичайно – і страхова заробила, і виробник вакцини... Навіть якщо за страховку заплатив працедавець, то ці гроші все одно зароблені Вами. Але мене більше хвилює "користь" від таких підходів. – Це те саме що профілактично прописувати антибіотики, і ця бомба у майбутнє вже тихенько вибухає.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
zhenya Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Jul 2006
Deutschland
1.2 htp -> А5 vRS 2.0 TFSI -> A170 CDI -> A5 FL vRS 2.0 TDI DSG + Golf 7 Kombi 1,6 TDI
Повідомлення: #128
11-01-2020 16:41 Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

(11-01-2020 09:07)SergM :  Так хто точно знає який у вас ризик і які саме штами будуть?
Я так точно не знаю. И не утверждаю, что после вакцинации заболеть невозможно. Мне делали прививки последние несколько лет. Гриппом после этого я не болел. Правда и до этого не много болел. Но, если это помогает, то почему бы не воспользоваться.

(11-01-2020 09:07)SergM :  Ну звичайно – і страхова заробила, і виробник вакцини... Навіть якщо за страховку заплатив працедавець, то ці гроші все одно зароблені Вами.

За страховку я плачу сам. И от того, делают мне прививки, или нет, сумма страховки не меняется.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Еля Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 605
Приєднався: Sep 2008
Киев
Škoda Fabia, Škoda Oсtavia
Повідомлення: #129
11-01-2020 19:32 RE: Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

(09-01-2020 16:43)SergM :  
(08-01-2020 14:43)Еля :  Ви і після вакцини від кору, дифтирії і т.д. теж маєте імунітет, але шанс захворіти точно такий же як і в того, хто не вакцинувався. Питання лише в наслідках. І покажіть, де виробник пише, що ви не повинні захворіти після вакцинації від грипу?
???
– Прапор Вам у руки.
(Якщо б це було так то, наприклад, епідемії кору нас косили б регулярно.)

- Залиште свій прапор собі.
Чому тоді при контакті з хворим на кір є рекомендації зробити повторну вакцинацію?
Дану дискусію вважаю беззмістовною.... як завжди кожен залишиться при своїй думці. Тому робити щеплення від грипу чи ні кожен вирішує для себе. Як каже моя старша дочка "Хочете природного відбору ?")))

"Мне наплевать, что вы обо мне думаете. Я о вас не думаю вообще." Коко Шанель
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Alex911 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Jan 2020

Повідомлення: #130
11-01-2020 19:40 RE: Прививка от гриппа и всё, что с ним связано

Не судите меня помогите пожалуйста, что это за датчик
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-01-2020 19:41 Alex911.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Пробить номер авто - связано с ДТП!!! alpinist 1 2 173 17-09-2007 09:10
Останнє: ABU

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1