Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Max.M Немає
Banned

Повідомлень: 394
Приєднався: May 2017
Полтава
Touareg FL 3.0 TDI
Повідомлення: #3931
23-01-2020 16:30 очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

[Зображення: 5f8d97e06bfb2bc5b697a26fedb1370a.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dre@m Немає
Harley-Davidson
****

Повідомлень: 1 225
Приєднався: Jul 2007
Киев, Лукьяновка
Skoda Fabia 3 (была), Sportage 3, 4x4, 2.0, CRDi дизель, 4WD, 6AT, TOP
Повідомлення: #3932
23-01-2020 16:39 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

ДятелДятелДятел

   

Саша

אלכסנדר, ולדיסלב אני מבין .... אלכסנדר
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Max.M Немає
Banned

Повідомлень: 394
Приєднався: May 2017
Полтава
Touareg FL 3.0 TDI
Повідомлення: #3933
23-01-2020 16:46 очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

[Зображення: 3408d13a2f98f87cc95c00d9982024e1.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3934
24-01-2020 07:24 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Послу в Румунії Банькову довелося виправдовуватися через помилковий переклад ОП промови Зеленського до Дня Соборності

МЗС Румунії зажадало пояснень від Києва з приводу згадки Північної Буковини в промові президента України Володимира Зеленського до Дня Соборності. На англомовній версії сайту президента слово "зайняли" було перекладене як "occupied", і в Румунії обурилися, що йдеться про "окупацію".
"Румунська сторона вимагає роз'яснень щодо згадок про Румунію, які з'явилися в нещодавній публічній промові президента України, і висловлює здивування цим та наголошує на необхідності правильного розуміння історії", - йдеться у пресрелізі МЗС Румунії,


Цитата:Отвлеку вас от Deutsche Bann и Израиля. Тут пожар в румынском фейсбуке. Величайший лидер всех времен в центре внимания и на всех центральных полосах с заявлением, что "Румыния оккупировала Буковину" сто лет назад. Послу пришлось объяснять, что это ошибки перевода и вообще это послание украинцам о единстве. Может и так, но какая разница, как говорится. На вентилятор уже столько набросали, что я не успеваю все скринить. Румыния - непростая, да. Очень. И, "какая разница" не прокатит. Перекрутули? Естественно, выжали в новость самый яд. Так и делается в новостях, на то они и новости. Надо ж было предусмотреть? К слову, Пороха они обожали просто и за последние 5 лет отношения медленно, но уверенно развивались. Иногда кажется, что сейчас это все специально.(с)

FacepalmFacepalm

   
   

На ровном месте обосрался....

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-01-2020 10:38 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Max.M Немає
Banned

Повідомлень: 394
Приєднався: May 2017
Полтава
Touareg FL 3.0 TDI
Повідомлення: #3935
24-01-2020 07:31 очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

[Зображення: 5f1b6a08829c74824bbe786b1b09a0ef.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3936
24-01-2020 16:15 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Taras Chornovil

Тільки ще одне коротке повідомлення цього дня. Керівництво ДБР відмовилося прийняти звернення від родин Героїв Небесної Сотні. Ні самих представників родичів, ні депутатів ЄС ("Голос" та інші ніби то опозиціонери усунулися від підтримки родин загиблих) не пропустили в приміщення ДБР. Хоча Конституція чітко визначає, що нардеп має право безперешкодного й невідкладного прийому будь-яким службовцем країни (не поширюється лише на президента). Також він має право безперешкодно пройти на територію будь-якого об'єкта, включно з режимними й секретними.

Звернення, яке принесли депутати, від них не прийняли. Ніхто з керівництва не вийшов. Самих до приміщення не пропустили. Оскільки в цьому вже був закінчений склад злочину, нардепи викликали поліцію. Звісно, вона на виклик не прибула, в чому є ще одне правопорушення.

Спробував занести керівництву ДБР звернення рідних Небесної Сотні Петро Порошенко, який прибув на так званий допит. Не зміг. Усе керівництво розбіглося. Вєнєдіктова тупо й примітивно втекла в якийсь закапелок. Жодна структура ДБР не погодилася прийняти та зареєструвати звернення.

Вітаю в РФії. Приплили. Завтра почнуть арештовувати учасників Майдану? Чому ні? Тупориле насєлєніє обрало нам до влади путінських холуїв. Усе йде за планом...

Скорбим

Цитата:Volodymyr Ariev

ДБР бреше в заяві, що депутати від ЄС вдиралися до установи. Таке враження, що юристів там немає і закон про статус народного депутата і тлумачення Конституційного Суду щодо прав депутатів вони не помітили.

Ніхто з парламентарів не мав наміру втручатися в слідчі дії. А от поговорити з в.о.директорки ДБР через незаконне призначення заступником директора Бабікова, чинного (!!!) адвоката Януковича, на прохання родин героїв Небесної Сотні - це конституційне право депутатів. Особливо, коли йдеться про пряме порушення закону внаслідок наявного конфлікту інтересів. І нахабно брехати для слідчої установи - ганьба і самодискредатція (хоча, після плівок Труби - куди вже гірше?)

Тому, народні депутати від ЄвроСолідарності вважають, що керівництво ДБР здійснило грубе порушення закону, коли збрехали, перешкоджали народним депутатам у праві на позачергову зустріч з в.о.керівниці ДБР і мають ознаки корупційних правопорушень і зловживання владою.

Буде заява в Нацполіцію і антикорупційні органи щодо дій особисто пані Венедиктової та осіб, які перешкоджали законним діям народних депутатів. А офіційна брехня від ДБР - це вишенька на торті тої правової вакханалії і цинізму, яку створює ця структура з літа 2019.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-01-2020 16:16 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3937
24-01-2020 16:18 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

[Зображення: 1.gif?token-time=1581033600&toke...KpfAL9-t_A]

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
parfumer67 Немає
bar boss
****

Повідомлень: 812
Приєднався: Sep 2008
ХАРКІВ, ФАЙНАЮКРАЙНА
Oktavia IU 2000р.в. АЕЕ 1,6
Skype IDparfumer67
Повідомлення: #3938
24-01-2020 19:50 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

ну й доколи ще будем "прікаливаца"???
сюр наяву...
Оцтой

Все мине..... І це мине...
Знання робить нас скромніше.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #3939
25-01-2020 12:33 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

[Зображення: a874bc7c127c.jpg]

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3940
25-01-2020 16:10 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Заместитель председателя комитета Госдумы по международным делам, бывший прокурор Крыма Наталья Поклонская обратилась в своем Telegram-канале к президенту Украины Владимиру Зеленскому, которому 25 января исполняется 42 года.

Парламентарий пожелала украинскому лидеру, чтобы однажды ее направили в Киев в качестве посла России. «Я знаю, что вы надеетесь остановить войну в Донбассе, хотите упрятать за решетку наглого и вечно пьяного борова [Петра] Порошенко, мечтаете разогнать плешивые орды нацистов (эти «мачо» в основном живут на мамкину зарплату). Но вам просто не дают этого сделать», — написала Поклонская.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2