Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
FSI BVZ - мотор дуситься на холостих
Автор Повідомлення
AlteaXL Немає
Примус починяю
***

Повідомлень: 639
Приєднався: Sep 2018

Seat Altea XL 2.0 FSI AT -продан. & Skoda Octavia A7 2.0 TDI DSG Skoda Superb 2.0 TDI DSG L&K
Повідомлення: #61
10-05-2024 18:29 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

(10-05-2024 16:34)Sheket :  Звісно при відкритті кришки змінюється і робота мотора, але на відео чувак однією рукою піднімає кришку а в мене майже як вакуум, двума руками ледве можу зірвати її

Якщо я правильно памʼятаю, а вже ж міг забути…
Якщо в вас вакуум такий що корку відкрити неможливо - то в вас оця мембрана має дірку. Бо цей клапан - зʼєднання ємності колінчастого валу і впускного колектора, з вбудованим маслоулавлювачем в ємності над розпрідвалами (в пластиковій кришці), який в свою чергу має отвори для стоку масла неподалік від маслозаливної горловини.
Якщо ви пишете що мембрана і патрубки замінені - можливо в самій кришці є тріщина і мембрана там стоїть для інтерʼєру… вскрийте кришку мембрани і подивіться як вона працює.
Десь читав що пружини які досить часто пхають в комплект не зовсім підходять по жорсткості… або навпаки, ваша пружина вже втомилась
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-05-2024 18:37 AlteaXL.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 274
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #62
10-05-2024 20:00 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

Мембрана замінена десь місяць назад, в кришці, тобто в щілині між кришкою і основою дійсно був підсос повітря, оскільки мембрану за весь час міняв 3 рази. Але вирішити проблему підсосу вдалось тонкою полоскою звичайної вібро ізоляції, так не естетично і колхоз, но дієво.

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlteaXL Немає
Примус починяю
***

Повідомлень: 639
Приєднався: Sep 2018

Seat Altea XL 2.0 FSI AT -продан. & Skoda Octavia A7 2.0 TDI DSG Skoda Superb 2.0 TDI DSG L&K
Повідомлення: #63
10-05-2024 21:02 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

Ну спробуйте подивитись до коси під фільтром, це в принципі дуже розповсюджена проблема на всіх вагах. Так звісно з першого погляду можна і не побачити нічого, але якщо уважно придивлятись і мати хоч деякий досвід в електриці то виявити підозрілі дроти реально, сам такі приклади бачив і виявляв, навіть не цікавлячись що за дріт і куди йде.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 973
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #64
10-05-2024 22:17 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

(10-05-2024 18:29)AlteaXL :  
(10-05-2024 16:34)Sheket :  Звісно при відкритті кришки змінюється і робота мотора, але на відео чувак однією рукою піднімає кришку а в мене майже як вакуум, двума руками ледве можу зірвати її

Якщо я правильно памʼятаю, а вже ж міг забути…
Якщо в вас вакуум такий що корку відкрити неможливо - то в вас оця мембрана має дірку. Бо цей клапан - зʼєднання ємності колінчастого валу і впускного колектора, з вбудованим маслоулавлювачем в ємності над розпрідвалами (в пластиковій кришці), який в свою чергу має отвори для стоку масла неподалік від маслозаливної горловини.
Якщо ви пишете що мембрана і патрубки замінені - можливо в самій кришці є тріщина і мембрана там стоїть для інтерʼєру… вскрийте кришку мембрани і подивіться як вона працює.
Десь читав що пружини які досить часто пхають в комплект не зовсім підходять по жорсткості… або навпаки, ваша пружина вже втомилась
Привет, Влад. Ты читал это в дизельной теме, там пружину обсасывали.

1.2 на х.х - подсос воздуха, или форсы. С учетом крышки, что-то с вкг и неучтенным воздухом. По памяти, давно это было, но 0.6 кажись на хх, 0.7-0.8 при положении драйв на типтроне с доп нагрузкой.
Плавающие обороты, датчик/проводка. Есть вариант с фазами и ремнем, что смотрится кабелем, возможно и елм (не было на тот момент владения еще карсканера, потому не уверен).
Тут вроде пару смежных тем, черт голову поломает, кто что делал и проверял.
Пысы, не всегда сделанное, является сделанным,и не всегда является правильным. Уйма примеров тут на форуме, когда меняли, подкидывали датчики особенно не оригинал и исключали проблему для себя, но не решали проблему, а типа думали, что родной датчик в порядке, а по факту проблема была в датчике. Это так к слову. Мотор довольно капризный, особенно на больших пробегах, от 200 т.км имеет мозк. Хорошо иметь чем посмотреть и почитать что смотреть, имхо без кабеля никуда... Углы, датчики, детон, лямбда как минимум на вскидку
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 274
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #65
10-05-2024 22:32 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

На рахунок комп діагностики скажу таке: Всі ви знаєте такого одноклубника Шкода_Вік, так ось ми з ним вже декілька раз компом передивлялись все, проблем з електронною частиною, де якісь датчики, чи в якихось блоках є якісь проблеми, все чисто і в нормальних рамках. Тому грішу на якусь мелочь яка яка не виявляється компом і її тяжко визначити.
Тому детально описав що зроблено і що поміняно. Може в когось таке було і знає де та собака зарита.


Ще тоді питання про форси.
Якщо б одна чи декілька форсунок працювали би погано, воно мало би якось ЩЕ по іншому проявитись??? (Типу дим з труби, тупізм при розгоні і тд)


Ще питання.
Чи може бензиновий фільтр давати такий ефект, в разі якщо його мені не замінили при то?
(Не впевнений що його точно замінили)

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-05-2024 22:44 Sheket.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 973
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #66
10-05-2024 23:42 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

По поводу форс и подсоса, посмотрите лямбда коррекции, темы так же очень хорошо описаны, правда на сеат форуме не встречал отдельной ветки, но по 2.0 fsi вагигруппы очень много расписано. Форсы врядли прийдут просто так, а вот детонации было бы интересновам самим глянуть, есть ли пропуски в целом и в эти моменты по цилиндрам. Смотрите проводку.. флосы резко, как вы говорите ездили и тут такое - врядли, там должно быть прогресивно. Ремень как по мне - возможно, так как было такое, что после остановки под бордюр, просто перескакивал, но опять же не сильно похоже. Вам нужно потихоньку исключать дальше, видимо следующее проводка. Фильтр - вероятней по давлению больше на высоких должен давать о себе знать, как и насос, это уже другая история - снимать логи, давления, детон, ламбда зонд. Катушки тоже обычно умирают сразу и явно себя показывают троением. Сначала с оборотами разобраться, потом уже с ХХ и расходом при ХХ, потом если что есть, читать дальше про смесь и лямбда коррекции и т.д. Ну и видимо купить себе шнурок, как по мне на ФСИ без него не куда в долгой перспективе
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Begemot_K Немає
Писатель
***

Повідомлень: 382
Приєднався: Apr 2007
Днепр
Шкода Суперб Комби 1.8 TSI
Повідомлення: #67
11-05-2024 00:45 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

(10-05-2024 20:00)Sheket :  Мембрана замінена десь місяць назад, в кришці, тобто в щілині між кришкою і основою дійсно був підсос повітря, оскільки мембрану за весь час міняв 3 рази. Але вирішити проблему підсосу вдалось тонкою полоскою звичайної вібро ізоляції, так не естетично і колхоз, но дієво.
На TSI-моторе не заморачивался с мембраной, заменил полностью клапан ВКГ на новый оригинальный и не знаю проблем.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlteaXL Немає
Примус починяю
***

Повідомлень: 639
Приєднався: Sep 2018

Seat Altea XL 2.0 FSI AT -продан. & Skoda Octavia A7 2.0 TDI DSG Skoda Superb 2.0 TDI DSG L&K
Повідомлення: #68
11-05-2024 09:04 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

На fsi клапан йде з кришкою в зборі, не дешеве задоволення.
По форсунках - в мене було, має проявлятись пропусками запалення, фізично теж відчутно доволі вагомо, тупо на пару секунд зникає тяга на розгоні, відпускаєш педаль рефлекторно, тиснеш знову і все їде як звичайно.
ІМХО хто б що б не казав - мотор дуже гарний, якби була можливість взяти знов в не дуже захеканому стані, взяв би.
Якось натрапляв на тему якогось чувака, здається з кацапії, він там боровся теж с чимось подібним, деталей вже всіх не пригадаю, але в фіналі він вийшов на кривий впускний розпредвал. В цьому двигуні він з труби з напресованими кулачками, ось він і помітив що щось в нього стоїть не так… але в нього якісь помилки траплялись чи то по тиску палива, чи ще по чомусь не повʼязаному з фазами.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 274
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #69
11-05-2024 21:59 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

Форси виключаємо. Пропусків запалення немає, теж виключаю катушки і свічі. Фільтр теж, сподіваюсь все таки новий поставили. Проводку як писали вище теж подивився, і дійсно було перетертя мінуса ( ще думаю чого постійно током б'є), заізолював.
Оскільки маю змогу крутити машину на стоянці в поза робочий час, сьогодні коли робив проводку, зняв фільтр вирішив завести машину без нього, і помітив як на холостому дросель рухається, тобто не привідкрився і тримається в тому положенні а рухається, плаває. Не знаю має так бути чи ні, но думаю що ні. Відео не можу сюди залити.


Друзі, дякую що допомагаєте, багато цікавого для себе я почув, але шукаємо проблему далі.


Якщо комусь цікаво як в мене працює дросель киньте номер в лічку по вайберу пришлю. Мені цікаво чи так має бути

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-05-2024 22:02 Sheket.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlteaXL Немає
Примус починяю
***

Повідомлень: 639
Приєднався: Sep 2018

Seat Altea XL 2.0 FSI AT -продан. & Skoda Octavia A7 2.0 TDI DSG Skoda Superb 2.0 TDI DSG L&K
Повідомлення: #70
12-05-2024 11:03 RE: FSI BVZ - мотор дуситься на холостих

Трохи повинен рухатись, якщо з невеликою амплітудою в кілька градусів, то думаю це може бути в нормі.
Зробіть такий фінт вухами - на працюючому двигуні з знятим патрубком перед дроселем закрийте дросель рукою, просто перекривши йому кисень. Не саму заслонку, а весь отвір.
Обережно авжеж, вакуум буде нормальний, відчуєте Wink але долоню не зламає сподіваюсь.
Якщо миттєво не заглохне - точно є стороннє повітря в системі.
Відео краще залити на якійсь хостинг, а сюди скопіювати посилання.

Ще одне - актуально для деяких бензинових двигунів, яких саме вже не памʼятаю, з паливними фільтрам є один нюанс - вони бувають 2 типів по тиску, 4 бар і 6.6 бар. Буває на ці параметри ніхто не звертає уваги
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-05-2024 11:16 AlteaXL.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  1 ,8 тсі важко підняти з холостих Шкодоводик 6 313 08-04-2024 10:28
Останнє: Шкодоводик
  Горить лампочка ESP, блимає чек, та трусить мотор МихайлоСметана 4 271 31-03-2024 20:35
Останнє: wywiadowca1980
  Мотор печки крутится обратно. d9n 12 825 26-07-2023 16:09
Останнє: G.m
  Мотор не прогревается ipsilon 24 1 832 26-01-2022 15:28
Останнє: Misterd
  Fabia 1.2 htp жре масло і гріється мотор Admiral 55 8 211 20-11-2020 19:18
Останнє: Медведь
  Где в Киеве можно перепрошить мотор 1.6 mpi bse под Евро 2 и чип тюнинг Serega10 5 1 926 15-09-2020 20:06
Останнє: Serega10
  Потрібен мотор Arтем88 1 957 12-04-2020 12:14
Останнє: Медведь
  Глохне мотор 1,9 TDI 74 kw Valentyn0106 1 834 21-02-2020 22:40
Останнє: toledo
  Дребезжит мотор на холодную 1.9 tdi bxe Bank911 61 17 120 29-11-2019 08:21
Останнє: ВячеславЖитомир
  Високі обороти на холостих після похолодання Kolyanyshka 2 1 187 22-11-2019 12:14
Останнє: Ulisss

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1