|
При разогреве в холодную погоду машинка трясётся. Что это???
|
|
| Автор | Повідомлення |
Salgamcik
младший лейтенант, мальчик молодой ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 373 Приєднався: Dec 2009 Киев, Теремки-1 Škoda Fabia New |
|
||
|
Сашка
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 164 Приєднався: Feb 2007 octavia 1.8T AGU |
|
||
|
AlexeyV
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 750 Приєднався: Aug 2009 Киев Octavia A5 1.6 Elegance |
|
||
|
LIK
Классический классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 334 Приєднався: Aug 2007 Киев Skoda Octavia A7 |
|
||
|
Salgamcik
младший лейтенант, мальчик молодой ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 373 Приєднався: Dec 2009 Киев, Теремки-1 Škoda Fabia New |
|
||
|
Salgamcik
младший лейтенант, мальчик молодой ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 373 Приєднався: Dec 2009 Киев, Теремки-1 Škoda Fabia New |
|
||
|
lammer
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 504 Приєднався: Sep 2008 Kiev Octavia Tour 1.8T |
|
||
|
Salgamcik
младший лейтенант, мальчик молодой ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 373 Приєднався: Dec 2009 Киев, Теремки-1 Škoda Fabia New |
|
||
|
mihokXD Повідомлень: 1 427 Приєднався: Jun 2007 Львов vw polo 1,4 |
|
||
|
lammer
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 504 Приєднався: Sep 2008 Kiev Octavia Tour 1.8T |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





БЕНЗИН???

