|
Тема футбольных болельщиков
|
|
| Автор | Повідомлення |
Владислав
хренасдва ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 16 744 Приєднався: Aug 2005 Киев Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
||
|
vikoslak
властелин гаечного ключа ![]() ![]() Повідомлень: 59 Приєднався: Apr 2010 Kyiv Fabiaaaaaa |
|
|
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
|
|
Чебишов
Cipollino ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 1 447 Приєднався: May 2007 Київ-Полтава Nissan X-Trail 2.0 CVT |
|
|
|
1.6
зажратый сеньор ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 5 898 Приєднався: Jun 2007 Київ, Сирець антрацитовий тур |
|
||
|
Чебишов
Cipollino ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 1 447 Приєднався: May 2007 Київ-Полтава Nissan X-Trail 2.0 CVT |
|
||
|
ОМсhik
мы белые и пушистые))) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 828 Приєднався: Feb 2008 Киев VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi |
|
|
|
Чебишов
Cipollino ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 1 447 Приєднався: May 2007 Київ-Полтава Nissan X-Trail 2.0 CVT |
|
||
|
Платон
:) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 273 Приєднався: Apr 2007 Тут Skoda Fabia Combi III |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| FC SKODA Club приглашает болельщиков: 5-й Сезон Киевской Футбольной АвтоЛиги | shulya_23 | 44 | 20 035 |
11-12-2012 09:22 Останнє: shulya_23 |
|
| БК Шкода -Клуб ждет болельщиков ! | Max_On_Skoda | 16 | 12 595 |
09-11-2012 12:02 Останнє: Lion_ua |
|
| FC Skoda Club приглашает болельщиков (2011-2012) | 1.6 | 289 | 102 553 |
28-09-2012 20:12 Останнє: mrz |
|
| FC Skoda Club приглашает болельщиков. АвтоЛига 2010-2011 | Vital66 | 674 | 213 445 |
08-06-2011 07:54 Останнє: BrOssGUN |
|
Переглядають: Гості: 10








![[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]](http://s13.rimg.info/6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif)

![[Зображення: 5.png]](http://mova.ridne.net/profile/2609/5.png)
![[Зображення: Iqisg.gif]](http://i.imgur.com/Iqisg.gif)

к стати, ДА! как там можно было пронести? я думала, что служба оперативно работает на этом стадионе... и интерестно, а чьём секторе зажгли?