Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто
Автор Повідомлення
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 638
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #1
03-07-2015 20:16 В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

Учора Верховна Рада ухвалила закон “Про національну поліцію”. У документі прописані права і обов’язки поліції, яка замінить як патрульно-постову службу, так і співробітників Державтоінспекції. Зокрема, в Києві поліцейські, які проходили підготовку під керівництвом замміністра МВС грузинки Еки Згуладзе, повинні вийти на вулиці вже завтра, 4 липня.

У новому законі чітко прописані правила зупинки транспортних засобів. Нижче – правила і випадки, які надають право представникові нової поліції зупинити цей автомобіль. Відразу хочемо відмітити, що такої причини, як “перевірка документів”, в правилах зупинки автомобілів немає.

Для того, щоб аргументовано вести діалог з поліцейським, Ви навіть можете роздрукувати ці правила.

Правила зупинки автомобіля прописані в статті 35 закону “Про національну поліцію”. Перше, що ви повинні знати – поліцейський зобов’язаний назвати причину, за якою він зупинив Ваш автомобіль.

Причини, які дозволяють поліцейському зупинити автомобіль:

1. Порушення правил дорожнього руху;
2. Немає номерного знаку, або він закріплений в недозволеному місці. Також поліцейський має право Вас зупинити, якщо ваші номери заляпані брудом і цифри на них не видно;
3. Якщо є ознаки того, що ваш автомобіль несправний;
4. Якщо є підозра, що Ви, Ваша машина, або пасажири, маєте відношення до дорожньо-транспортної події, або інших порушень закону;
5. Якщо автомобіль знаходиться в розшуку;
6. Якщо є необхідність опитати водія або пасажирів, які можуть бути свідком аварії;
7. Якщо вантаж на Вашому автомобілі закріплений неналежно;
8. Якщо Ви встановили на автомобіль світлові або звукові сигнали, які заборонені законом.
Усі інші причини зупинки автомобіля – незаконні.

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #2
04-07-2015 10:38 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

Виникло запитання, зупинили мене, нехай в мене номер брудний, я його витер, можу їхати? Чи зобов"язаний показати документи і таке інше? Чи дає зупинка право на перевірку документів? Неправильно закріпленний вантаж, приміром на даховому багажнику розв"язався шнурок, вантаж не падає, але є можливість такого. Мене зупинили, я шнурок прив"язав, подякуав пєнтам (чи як їх по новому будуть величати), сів і поїхав. А мене з люстрами будуть доганяти за втечу? Опитати водія чи пасажира про аварію. Зупинили: кажу не бачив, не знаю. Можу їхати чи покажи документи і т.д.? Потрапляв в ситуацію, коли з мене хотіли зробити свідка "аварійної ситуації". Чоловік повертав на ліво на світлофорі, скажімо трохи запізно. На червоній ВАЗ 2105. Він повернув вже третім, після того як загорілося жовте (а йому напевно вже й червоне) світло. Але то місце, де багато хто взагалі повертає на червоне, бо з основної вулиці повернути там важко, а на тій що пересікає основну рух такий собі. Часом стоїш на світлофорі, тобі червоне, а з другорядної жодної машини. Так ось, по правилам отой чоловік не правий, а я стояв якраз на отій другорядній дорозі, десь п"ятим в черзі. А троха далі стояли дайці, на протилежній стороні. А один з них перйшов на мою сторону, здається в магазин (там поруч є. Так от ми поїхали, на зелене, трохи з затримкою, бо отой "вазіст" троха нас притримав. Один з дайців просік отой його маневр, і одразу йому палочкою тиць, а свому колезі, що переходив дорогу перед моєю машиною (в невстановленому місці, коли поруч є регульований пішохідний переход) крикнув "затримай" і показав на мене. Я був останній в черзі, і даєць мені сказав щоб зупинився (літо, спека, вікна навстіж, швидкість 3км/год, тому я не зміг поморозитись і поїхати). Короче вмикаю аварійку і вихожу. А навпроти вже іде разводняк на створення аварійної ситуації. мені кажуть що я свідок тієї аварійної ситуації, що зараз підпишусь і поїду. Я з дайцями не дуже дружу, тому почав троха задкувати, мол не бачив я нічого, всі поїхали і я поїхав, а світло яке і коли загорілося то не знаю. То ті в формі спочатку почали до мене типа мужик, тобі нічого ж с того, підпишишся і все, їдь собі. А я кажу, що не хочу гріх на душу брати, бо реально не бачив всієї ситуації. То тут почалося, ось через таких у нас діти гинуть на переходах, от не підпишишся, отой на вазі когось зб"є, ото твій гріх буде. Я ні-в-какую. Кажу хлопці я поїхав, а ви тут розбирайтеся. Тоді отой бовдур, що дорогу переходив до мене: куди поїхав, ану ка дакумєнтікі покажи! Я кажу вони в машині, сідаю, закриваю двері, піднімаю вікно, і чекаю. Той підходить і до мене, що це я мол за комедію тут устроїв? Я йому кажу, ти мене чого зупинив? Де, кажу, хто-ти - шо-ти? Давай кажу по правилам, як положено, а не перебігаючи перед машиною кричати на мене. Ну і це все вже знімаю на телефон. Він помовчав, повернувся до свого колеги, той махнув рукою, і каже хай їде. І я поїхав. Був на роботі, спішив, та й стояв я коло перехрестя, на вузькій вуличці і моя машина реально заважала. Не став дивитися, що з тим Вазом, думаю його вже на аварійну не розведуть, а на проїзд на червоне можуть, але він ризикував сам, і напевне знав, що у нас там люблять пастися дайці. Так от питання, чи мав право отой даєць вимагати від мене документи, бо зупинив же він мене вродь як законно? Чому у нас прописані правила зупинки, а не прописані дії дайців після неї.
Шукати всі повідомлення учасника
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #3
04-07-2015 11:13 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

(04-07-2015 10:38)Юрий 4х4 :  Виникло запитання, зупинили мене, нехай в мене номер брудний, я його витер, можу їхати? Чи зобов"язаний показати документи і таке інше? Чи дає зупинка право на перевірку документів? Неправильно закріпленний вантаж, приміром на даховому багажнику розв"язався шнурок, вантаж не падає, але є можливість такого. Мене зупинили, я шнурок прив"язав, подякуав пєнтам (чи як їх по новому будуть величати), сів і поїхав.

А давайте почнемо з того, що будемо самі нормально ставитись до майбутньої поліції! Вам не спадало це на думку? Чи ви думаєте, що після того, як назвете їх "пєнтом", вони мають себе адекватно вести?

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #4
04-07-2015 11:48 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

(04-07-2015 11:13)ERKA :  як назвете їх "пєнтом", вони мають себе адекватно вести?
+10
Они ещё ничего плохого не сделали, а Вы уже ярлык прицепили. Ну и что что проверит документы? шляпа спадёт?
Шукати всі повідомлення учасника
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #5
04-07-2015 12:35 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

Навіть якщо зупинять і попросять показати документи, нічого поганого в цьому немає. З нашої сторони, зі сторони громадян, потрібно дати умови новим поліцейським стати такими, якими ми хочемо їх бачити - чесними і справедливими, а не провокувати і показувати всі негативні сторони. Звичайно будуть помилки і буде негатив, без помилок ніхто не навчиться нормально працювати. Так що почніть з себе, для початку поводьтесь чемно і не провокуйте нікого

А ось з іншої сторони їх мають контролювати і тоді ми отримаємо нормальну поліцію, але контролювати не кожен водій, який вивчив досконало законодавство, а керівництво, яке нові поліцейські зобов'язані будуть слухати. Громадянин повинен висказувати своє невдоволення, як його десь\колись\хтось хотів розвести не кожному патрульному і тому вони всі "пєнти", а керівнику, який зобов'язаний наказувати саме того порушника.

А щоб все це діяло, за керівниками має слідкувати громадськість, щоб не було прецедентів. Невже я не правий?

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-07-2015 12:42 ERKA.)
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #6
04-07-2015 17:04 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

Вибачте, але від зміни назви нічого не поміняється. Кожного з нас, скажем колишня міліція хоч раз, а образила. Кого побили, бо був п"яний (просто п"яний, не буйний), кого оштрафували незаконно, кому навпаки не допомогли (хоча мають, я їм за це плачу гроші!), але я впевнений, що хоч раз в житті, але всі ми постраждали від них. Навіть те, що вони по ринку хотядь і ганяють не тих кого треба, а тих хто не заплатив їм, і то нам від цього гірше. бо податки не йдуть у казну, а їм у кишеню. Тобто поки що я від наших "правоохоронних" органів добра не бачив особо. Тому я рахую, що не я повинен давати їм шанс, а вони повинні постаратися, щоб усі ми сказали що от раніше ото була міліція хрєнова, а от тепер зовсім інша.
А на рахунок перевірки (незаконної) документів, то давайте раз я мушу все по закону, то нехай і вони теж будуть робити все по закону. А на рахуок того що шляпа не впаде, документи їм показувати, так тут мова не про документи. Тут мова про те, що був час, коли дайці на дорогах рахували себе королями. І лише через те, що з"явилися люди, які почали боротися з ними, в тому числі і просто вимагали пояснень для чого потрібні мої документи дайцю, не хотіли сідати до їхнього авта (пам"ятаєте, раніше було як: документи, порушуємо, пройдіть до нашого авто), не відкривали багажникі-капоти без причини і т.д. і т.п. лише тоді оцей весь бєспрєдєл потроху стих. Ніяких нікому шансів. Я не в кохання-зітхання з ним бавлюсь. В мене свої права-обов"язки на дорозі, а в нього свої.
Цитата: Так що почніть з себе, для початку поводьтесь чемно і не провокуйте нікого
Я ж поки нікого не провокував. І я тільки за, якщо від зміни назви, витрати великих коштів з бюджету на зміну назви, на нову форму, на все інше, щось зміниться в країні, то я тільки зрадію. Якщо когось образила моя фраза про "мєнтов", чи як їх по новому, то хай вибачить, але то не я придумав. Навіть по телебаченню (загальнонаціональному) в денний, дитячий, час йдуть купа фільмів з такими звертаннями.
Шукати всі повідомлення учасника
Pash Немає
Броварчанин
***

Повідомлень: 663
Приєднався: Nov 2011
Бровары
Green Tour-чик
Skype IDpavel.nick
Повідомлення: #7
04-07-2015 19:45 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

Если меня просто так остановят и попросят документы, то будут посланы в сад как и старые.
Случай был около недели назад. Еду по трассе Бровары-Киев и тут на посту меня просто так "вытягивают" из 3-й полосы (в правой и средней там не езжу из-за плохого дорожного покрытия, ямковый ремонт по-нашему и наплывы вечные). Останавливаюсь я - гаец подходит - "инспектор питроапиы с брбрбрб района" (как обычно они представляются), ваши документы Я удивлен. Далее диалог типа:
- с какого перепугу
- не пристегнуты были
- я был пристегнут
- пассажир не был пристегнут
- он тоже был пристегнут
Дальше он не мог ничего придумать...
Так вот если такое же будет с новой полицией, то диалог будет примерно такой же...

063 1о6 8686
[Зображення: 530fbbc4f3105.gif]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
sklifan Немає
"товарисч"

Повідомлень: 560
Приєднався: Apr 2015
Кривой Рог
Superb 1.8t DSG 2010, Fluence 1.6 мкпп 2012
Повідомлення: #8
05-07-2015 01:07 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

Pash,+1
Шукати всі повідомлення учасника
CCC Немає
Классик
****

Повідомлень: 944
Приєднався: Jul 2015
Старкон
Fabia, Lancer9, Sens, А7 1.6 (був)
Повідомлення: #9
05-07-2015 08:53 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

не... новая полиция, будет говорить: пристегнитесь и езжайте)))... хотелось б верить
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #10
06-07-2015 06:55 RE: В яких випадках співробітник нової патрульної поліції може зупинити авто

(04-07-2015 12:35)ERKA :  Навіть якщо зупинять і попросять показати документи, нічого поганого в цьому немає.

+1.
Если остановят и попросят предьявить - предьявлю без всяких претензий.
Ситуация в стране обязывает..
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1