Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
SuperB: сигналізація і механічні і засоби блокування
Автор Повідомлення
ydudchak Немає
Ученик
*

Повідомлень: 20
Приєднався: Mar 2006

Повідомлення: #1
24-03-2006 00:08 SuperB: сигналізація і механічні і засоби блокування

сигналізація - треба пейджер (з дальністю дії >= 800 метрів), з можливістю завести машину з відстані (коробка механіка), турбо таймер. (Заводити буду тільки коли машина стоїть на "надійній" стоянці і варіант шо тоді прийдеться відключити імобілайзер - підходить.)
Варіанти, ціна?

Чи можливо поставити блокування руля, типу Вікінг чи Гарант? Правда там рульова колонка регульована верх-вниз і виліт. Підходить варіант якшо її виставити в одне фіксоване положення, і більше не рухати.

Я знаю що доступний замок на коробку (Конструкт), скільки він має коштувати з встановленням? Хоча важаю що користі з нього мало.

Можливо є також інші механічні засоби?
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteEagle Немає
Owner
****

Повідомлень: 1 285
Приєднався: Jul 2005
коло Києва
...
Skype IDWhiteEagleUkr
Повідомлення: #2
24-03-2006 09:57  

При виборі сигналкі, ще треба дізнатися, скільки пейджер буде працювати в режимі очікування, в мене наприклад сигналка Tamohawk, так ААА-батарейки вистачае на 2-3 місяці не більше Sad

Слава Нації!Скорбим
Шукати всі повідомлення учасника
SKOD Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Feb 2006

Повідомлення: #3
24-03-2006 10:13 Re: SuperB: сигналізація і механічні і засоби блокування

ydudchak :Чи можливо поставити блокування руля, типу Вікінг чи Гарант?
Я знаю що доступний замок на коробку (Конструкт), скільки він має коштувати з встановленням? Хоча важаю що користі з нього мало.

Вікінг чи Гарант надійніше Конструкта??? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Придумав... В ТАКУ машину Вікінгів ставити... Ти ще цього - костиля на руля всунь туди.. І блокератор педалів ще є! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ydudchak :Можливо є також інші механічні засоби?

Є!!! Ланцюгом до стовба прев"язати і злючих собак навкруги посадити!
Шукати всі повідомлення учасника
Max_On_Skoda Немає
Президент Клуба
*****

Повідомлень: 2 208
Приєднався: Jul 2005
Киев
Octavia Allroad quattro 2.7 bi-turbo, Octavia 1U 4x4 1.8Т (жена)
Повідомлення: #4
24-03-2006 10:46  

При установке механических блокираторов надо понимать что это не сильно поможет, открываеться все.
Это просто дополнительный плюс к спокойствию. Я бы рекомендовал поставить бесштыревой замок на коробку, просто ключем закрыл-открыл и все. А на педали-руль и прочая- думаю что ненадо, сам замучаешься одевать-снимать.
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliyL. Немає
Писатель
***

Повідомлень: 404
Приєднався: Jul 2005
Харьков
Scout 2.0 FSI
Повідомлення: #5
24-03-2006 16:25  

Если так переживаешь,то застрахуй просто машину и спи себе спокойно.
Шукати всі повідомлення учасника
ydudchak Немає
Ученик
*

Повідомлень: 20
Приєднався: Mar 2006

Повідомлення: #6
24-03-2006 19:26  

> ... так ААА-батарейки вистачае на 2-3 місяці не більше

ти можеш скористатися акумуляторами на ААА. В мене зараз батарейка типу "таблетка", і вистачає на 3 тижня ...

> Вікінг чи Гарант надійніше Конструкта???

конструкт - нажав на сцеплення, і машина покотилась
для Вікінга - треба дуже сильно повозитись (маючи болгарку ~ 1.5 год), і замок не просто відкрити

> А на педали-руль и прочая- думаю что ненадо, сам замучаешься одевать-снимать

зараз маю ВАЗ і Вікінг, відкриваю/закриваю на автоматі, навіть не помічаю

> Если так переживаешь,то застрахуй просто машину и спи себе спокойно

напевне у вас ще не крали машину
Шукати всі повідомлення учасника
VasiliyL. Немає
Писатель
***

Повідомлень: 404
Приєднався: Jul 2005
Харьков
Scout 2.0 FSI
Повідомлення: #7
24-03-2006 20:41  

ydudchak :> Если так переживаешь,то застрахуй просто машину и спи себе спокойно

напевне у вас ще не крали машину
Не понял? Я же совет дал застраховать машину по КАСКО и в случае проблем страховая возместит стоимость. Зачем так агрессивно реагировать? Если в советах не нуждаетесь,то не пишите на форуме. А что у кого крали,мы с вами не будем на людях обсуждать.
Шукати всі повідомлення учасника
ydudchak Немає
Ученик
*

Повідомлень: 20
Приєднався: Mar 2006

Повідомлення: #8
24-03-2006 21:05  

> Не понял? Я же совет дал застраховать машину по КАСКО и в случае проблем страховая возместит стоимость.

Машина буде застрахована полюбе. Суть в тому що блокування на руль значно надійніше ніж блокування на коробку. Блокування і сигналізація ставиться як первиний засіб від крадіжки, який дійсно має допомогти. Страхівка - це є вториний засіб - якшо перший не допоміг.
Якшо машину вкрали і страхова заплатила, то втрати всерівно є:
- матеріальні - франшиза (десь 10%) + додаткове обладнання
- психологічні
Шукати всі повідомлення учасника
Eugene Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 102
Приєднався: Jan 2006

Skoda Fabia Combi 1.2
Повідомлення: #9
24-03-2006 22:21  

Max_On_Skoda :Я бы рекомендовал поставить бесштыревой замок на коробку, просто ключем закрыл-открыл и все.
+1
Я на фабии поставил. доволен. удобно и не напряжно. Rulez

Skoda Fabia Combi 1.2
Шукати всі повідомлення учасника
x3mer Немає
Писатель
***

Повідомлень: 345
Приєднався: Feb 2006

A5 2.0 FSI
Повідомлення: #10
25-03-2006 09:40 Стосовно сигналізації

Якщо дійсно хочеш мати дійсно надійний захист авто - потрібно ставити копмплекс - сигналку, іммобілайзер, електромеханічний замок на капот, який поеднується з іммобілайзером. Констракт - профанація, дуже легко вибиваеться передача з під-капоту, він від дилетантів. Та й про бампінг написано вже багато. Якщо хочеш надійну сигналку - потрібно брати з діалоговим кодом D2 або DDD (на теперышній час це єдиний протокол який не піддається скануванню грабером) Виробник такий сигналок - Пітерська фірма Magic Systems. Спеціалісти рекомендують їх сигналку MS600. Вона дійсно унікальна. Працює через цифрову шину ЛАН і може апгрейдитись до будь-якого рівня (підключення відеокамер, мікроволнових датчиків, ГСМ пейджера, супутникового пейджера, датчиків нахилу, іммобілайзерів, будь-чого.
Читай професійнй форум по твому питанню http://www.ugona.net Знайдеш відповіді на всі свої питання

...а сейчас надо обязательно дунуть, если не дунуть никакого чуда не произойдет © Амаяк Акопян
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Блокування відкриття дверей з середини авто yurec_ 17 10 905 10-02-2019 22:49
Останнє: ShpotaRS
  Транспортні засоби: розрахунок вартості Бусёна Ивановна 11 3 490 22-03-2016 15:45
Останнє: balu_kiev

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1